Primera Division. Real wygrał z Malag± [ZAPIS RELACJI]

• 90. min. + 1

Sędzia doliczył 3 minuty.

Zmiana w Realu. Illarramendi w miejsce Modricia.

• 89. min.

Identyczna akcja Ronaldo jak przed pięcioma minutami. Znów zejście do środka, znów strzał po ziemi i znów pewnie broni Caballero.

• 87. min.

Santa Cruz groźny w powietrzu, ale Pepe świetnie powstrzymał Paragwajczyka.

• 86. min.

Zmiana ofensywna w drużynie Malagi. Za Angeleriego wchodzi El Hamdaoui.

• 85. min.

Kolejna akcja Ronaldo, który dobrze zabrał się z piłką lewą stroną, zszedł do środka i oddał strzał. Znów bezbłędnie w bramce zachował się Willy.

• 83. min.

Coraz śmielej poczynają sobie gracze Malagi. Ich akcje co prawda nie kończą się strzałami, ale tylko dlatego, że świetnie grają obrońcy Realu.

• 80. min.

Lewą stroną boiska sunął Marcelo, przed polem karnym wypatrzył Ronaldo i skierował do niego piłkę. Portugalczyk przyjął i szybko uderzył. Strzał mocny, ale Caballero pewnie łapie piłkę.

• 78. min.

Wysokim pressingiem grają gospodarze. Obrona Realu miała teraz problem z wybiciem piłki z wysokości swojego pola karnego.

• 74. min.

Mocny strzał z pierwszej piłki Sancheza, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• 72. min.

Gareth Bale dryblował, wpadł w pole karne i wrzucił piłkę. Marcelo uderzył, ale obrońcy wybili.

• 70. min.

Di Maria próbował wrzutki, ale piłka opuściła boisko.

• 69. min.

Gra się zaostrza.

• 63. min.

Ronaldo próbował się przedrzeć, ale rywale wzięli go w ''kleszcze'' i odebrali piłkę.

• 61. min.

Marcelo ostro fauluję Dudę, ale kartkę dostaje... Duda. Protestował zbyt energicznie i sędzia postanowił pokazać mu, kto tu rządzi.

• 56. min.

Okres uważniejszej gry z obu stron, bramkarze mają chwilę oddechu.

• 51. min.

Di Maria przebiegł z piłką 70 metrów, minął po drodze dwóch piłkarzy Malagi. I podał do Isco, który był sam na sam z Caballero. Strzelił nad bramką.

• 48. min.

Groźnie pod bramką Malagi. Isco podawał zewnętrzną częścią stopy w pole karne, ale Caballero był szybszy od napastnika Realu.

I rozpoczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Przerwa. Malaga przegrywa po 45 minutach z Realem Madryt 0:1. Gola zdobył Cristiano Ronaldo.

• 44. min.

Na koniec jeszcze ładna akcja Realu. Marcelo na skrzydło do Di Marii, ten od razu, z powietrza, wrzuca piłkę w pole karne z woleja, tam czeka już Ronaldo, który uderza głową, kilka metrów od słupka.

• 42. min.

Realowi już się nie spieszy, ''Królewscy'' czekają na przerwę.

• 35. min.

Duda próbował zaskoczyć Lopeza, ale piłka zeszła mu z nogi.

• 35. min.

Di Maria dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale piłkarzy Realu uprzedza Caballero.

• 31. min.

Di Maria za Benzemę.

• 25. min.

Mogło być 2:0, ale Ronaldo z pięciu metrów nie trafia w bramkę z woleja.

• GOOOOOOL

23. min.

Gol dla Realu! Ronaldo! Jakie to wszystko łatwe. Bale podaje do Ronaldo - piłka leci kilkadziesiąt metrów, Portugalczyk łatwo przyjmuje ją w polu karnym. Przed nim trzech obrońców, którzy zasłaniają bramkę Malagi, więc Ronaldo robi kilka zwodów, wystawia sobie piłkę na prawą nogę i strzela z kilkunastu metrów. Mocno podkręcona piłka przelatuje obok Caballero.

• 18. min.

Malaga gra wysokim pressingiem, nawet pięciu-sześciu piłkarzy w biało-niebieskich strojach biega po połowie Realu, kiedy zespół z Madrytu zaczyna od bramki.

• 18. min.

Malaga coraz odważniej. Real jakby się cofał...

• 16. min.

Amrabat ograła Marcelo i szukał swojego kolegi w polu karnym Realu, ale nie udało się.

• 12. min.

Ronaldo zamieszał obrońcami Malagi, strzelił z kilkunastu metrów, ale lekko, wprost w ręce Caballero.

• 9. min.

Odpowiedź Malagi, szybka kontra i imponujący strzał z pierwszej piłki Antunesa. Huknął z 25 metrów, niewiele nad bramką Lopeza.

• 7. min.

Świetna piłka w pole karne, gdyby Bale przyjął ją dobrze, to miałby wymarzoną okazję. Ale nie przyjął i Malaga odzyskała piłkę.

• 4. min.

Modrić z rzutu wolnego wrzuca piłkę w pole karne, ale za wysoko.

• Skład Realu:

Lopez - Carvajal, Varane, Pepe, Marcelo - Modrić, Alonso, Isco - Bale, Benzema, Ronaldo

• Skład Malagi:

Caballero - Angeleri, Sanchez, Ferreira, Antunes - Camacho, Tissone - Garcia, Duda, Amrabat - Santa Cruz

• Gramy!

• Po 27 kolejkach Primera Division stawce przewodzi Real Madryt (67 punktów). Drugie Atletico ma 64 pkt, a trzecia Barcelona 63 pkt. A więc każdy punkt ma cenę złota. O 20:00 Real zagra trzynastą Malagą, która też szuka punktów, bo od strefy spadkowej dzielą ją zaledwie trzy ''oczka''.