Primera Division. Real Madryt - Real Sociedad 5:1 [ZAPIS RELACJI]

• 90. min. + 2

Jeszcze Sociedad atakuje pod koniec...

Sędzia dolicza dwie minuty.

• 88. min.

Cristiano Ronaldo pędzi prawym skrzydłem, dostaje dobre podanie, od razu wystawia na środek pola karnego Moracie, a ten pudłuje z pięciu metrów!

• 87. min.

Vela szarżuje przez pole karne Realu, w dobrym momencie decyduje się na strzał, kapitalnie uderza, ale Lopez rzuca się i fenomenalnie paruje piłkę na róg.

• 85. min.

Piłka dość przypadkowo spada na głowę Griezmanna, który próbował zaskoczyć Lopeza nietypowym uderzeniem głową. Gdyby przyjmował piłkę i spokojnie zastanowił się, co dalej, mógłby poczynić jednak większe spustoszenie.

• 82. min.

Dał nawet kibicom odrobinę radości, bo Benzemę zastąpił - poza Iską - ich ulubieniec, Morata. Brawa dostał też jednak Francuz!

• 80. min.

Dzieje się niewiele, pewnie Ancelotti przeprowadzi zaraz ostatnią zmianę, żeby nie męczyć niepotrzebnie piłkarzy.

• 77. min.

Isco zastąpił Khedirę.

• 76. min.

Cristiano Ronaldo podchodzi do piłki i szybkim, mocnym, przelatującym tuż na murem strzałem posyła piłkę do siatki przy bliższym słupku. Bravo nawet się nie ruszył.

• GOOOOOOL

76. min.

5:1! Cristiano Ronaldo!

• 76. min.

Gonzalez ostro ściął Modricia z lewej strony. Żółta kartka.

• 73. min.

Arbeloa wpada w pole karne z lewej strony, dogrywa po ziemi przed bramkę, ale któryś z gości przypadkowo blokuje podanie.

• 70. min.

Xabi Alonso zastąpiony Illarramendim.

• 69. min.

A jednak nie! Griezmann dostał kolejną niezłą piłkę, znowu urwał się obrońcom, znalazł się sam na sam z bramkarzem i stojąc tuż przed bramką próbował kopnąć piłkę po jak najostrzejszym kącie, przy prawym słupku. Nie zmieścił jej w bramce.

• 67. min.

No dobrze, ale wszelkie emocje w tym meczu są już chyba za nami. Można przełączyć się na inne mecze.

• 64. min.

Mamy uderzenie z dystansu, piłka wpada w ręce bramkarza gości.

• 61. min.

Dalekie podanie do wbiegającego w pole karne Griezmanna. Pepe próbował wybić ekwilibrystycznie, ale nie trafił w piłkę, Varane się zagapił i nie zdążył za rywalem a Griezmann ślicznym dotknięciem przerzucił piłkę nad wychodzącym ku niemu Lopezem.

• GOOOOOOL

61. min.

4:1! Griezmann!

• 60. min.

Nie ma rzutu karnego dla Sociedad, choć wydawało się, że mógł być... nie ma powtórki, nie ma też żółtej kartki dla ew. nurkującego zawodnika.

• 59. min.

Ostatnia zmiana w zespole gości. Ansotegi za Carlosa Martineza.

• 56. min.

Cristiano Ronaldo wbiega w pole karne z lewej strony, macha nogami nad piłką i uderza na dalszy słupek. Niewiele obok słupka.

• 53. min.

Arbeloa zatrzymuje uciekającego do kontry rywala faulem. Żółta kartka. Arbeloa nie może się z tym pogodzić.

• 52. min.

Kolejna niezła akcja, ale udało się zatrzymać rywali i ze świetną kontrą ruszyli madrytczycy. Za długo gracze Realu wymieniali jednak podania w polu karnym a Benzema przegapił okazję na strzał o ułamek sekundy.

• 49. min.

No i goście rzeczywiście jakby trochę odmienieni. Na razie to oni atakują.

Sociedad mocno odmieniony. Gorka zastąpiony Zurutuzą a Sferevoć de la Bellą.

Zaczynają drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 44. min.

Modrić dobrze dorzuca piłkę w pole karne, Cristiano Ronaldo ładnie się składa, ale uderza głową prosto w ręce bramkarza.

• 42. min.

Cristiano Ronaldo domaga się kolejnego rzutu karnego, ale tym razem go nie dostanie.

• 39. min.

Vela tym razem przedarł się aż w pole karne, ale wkrótce stracił piłkę na rzecz obrońców.

• 36. min.

Podanie do znajdującego się w polu karnym Khediry, który ładnie huknął pod poprzeczkę. Ten mecz nie ma już sensu (nie miał już dawno). Chyba że ktoś lubi oglądać znęcanie się nad słabszymi.

• GOOOOOOL

36. min.

4:0! Khedira!

• 34. min.

Jedna z nielicznych akcji Realu Sociedad. Vela manewruje z piłką przed polem karnym... i tyle. Nie podaje do Seferovicia, wycofuje piłkę.

• 31. min.

Idealne podanie do Bale'a, ma ostry kąt, ale nie może nie trafić! Markuje uderzenie na dalszy słupek, uderza na bliższy... i fatalnie pudłuje!

• 29. min.

Pepe zatrzymuje rywala nieczystym wślizgiem tuż przed polem karnym. Żółta kartka.

• 26. min.

Cristiano Ronaldo uderza bardzo pewnie, mający dziś pełne ręce roboty Claudio Bravo tym razem nie daje rady.

• GOOOOOOL

26. min.

3:0! Cristiano Ronaldo!

• 26. min.

Rzut karny dla Realu! Głupia strata piłki w środku pola, szybka kontra Realu, piłka do C. Ronaldo, który wpada w pole karne i próbuje uderzyć na dalszy słupek. Bergara robi wślizg, żeby zablokować i piłka zatrzymuje się na jego ręce.

• 21. min.

Kolejny katastrofalny błąd obrońców gości, którzy sami się nabrali na swoją pułapkę ofsajdową. Mają szczęście, że w kolejnym zagraniu gospodarzom i tak udało się spalonego wywołać.

• 17. min.

Źle się dzieje w państwie baskijskim. Obrona nie istnieje. Dlatego tym razem to Cristiano Ronaldo przeprowadził rajd lewym skrzydłem i zagrał po ziemi w pole karne do Benzemy, który dobrze zmieścił piłkę przy słupku.

• GOOOOOOL

17. min.

2:0! Benzema!

• 12. min.

Benzema ślicznie wrzucił Portugalczykowi w prawą część pola karnego, a Cristiano Ronaldo bardzo ładnie uderzył z ostrego kąta w przeciwległy róg, pod poprzeczkę.

• GOOOOOOL

12. min.

1:0! Cristiano Ronaldo!

• 10. min.

Modrić wrzuca, w polu karnym gości ogromne zamieszanie, ale żaden z Królewskich nie zdołał oddać strzału.

• 6. min.

Cristiano Ronaldo z fenomenalnym uderzeniem z dystansu! Piłka otarła się jeszcze o górną część poprzeczki.