Primera Division. Real pokonał Rayo Vallecano [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 02 listopada 2013
  • KONIEC MECZU

90. min. + 2

Po emocjonującym spotkaniu Real pokonał Rayo Vallecano 3:2. Goście prowadzili 3:0, ale stracili dwie bramki z rzutów karnych i do końca drżeli o trzy punkty. Bliscy hat-tricków byli Cristiano Ronaldo i Jonathan Viera.

• 90. min. + 2

Koniec meczu!

• 90. min. + 1

Tym razem ukarany Modrić.

Jeszcze jedna szansa dla Rayo. Viera w dobrej sytuacji główkuje obok bramki.

• 88. min.

Trashorras ukarany kartką za faul na Di Marii, powstrzymujący kontrę Realu. Rato wciąż szuka okazji do wywalczenia trzeciej bramki.

• 85. min.

Rayo będzie kończyć w dziesiątkę, po tym jak Bangoura schodzi z kontuzją barku. Nie jest w stanie grać dalej, a trener gospodarzy zrobił już trzy zmiany.

• 83. min.

Kapitalna parada Martineza ratuje gospodarzy! Ronaldo był bardzo bliski zdobycia hat-tricka.

• 80. min.

I kolejna okazja dla Rayo! Po dośrodkowaniu piłkę wybija Lopez rzucając się przy tym na murawę. Na pustą bramkę z woleja uderza Saul Niguez, ale nie ma dobrej pozycji i nie trafia.

• 78. min.

Tym razem Real był blisko strzelenia gola. Po zamieszaniu Martinez zdjął piłkę z głowy Ronaldo, ale nie zdołał jej złapać. W ostatniej chwili wybił ją jeden z obrońców.

• 77. min.

Szósta żółta kartka w tym meczu, ukarany Tito.

• 73. min.

Trashorras z wolnego trafił w Pepe. Chwilę później uderzał Bangoura, ale ponad poprzeczką.

• 71. min.

Marcelo ukarany i Real znów będzie w opałach. Rzut wolny.

• 69. min.

Adri Embarba zastąpił Falque.

• PILNE

65. min.

Słupek ratuje Real po uderzeniu Bueno... Jak podali komentatorzy Canal , Rayo oddało dziś już 14 strzałów przy 7 ze strony Realu.

• 62. min.

Parę zdjęć z radości graczy Realu. Teraz ich zwycięstwo nie jest już tak pewne.

• 62. min.

Nerwy i coraz ostrzejsza gra. Żółtą kartką ukarany Di Maria.

• 60. min.

Szybka reakcja Ancelottiego. Carvajala zmienił Arbeloa.

• 59. min.

Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy, obejrzał ją Nacho.

• 56. min.

Carvajal ostro sfaulował rywala a ma już na koncie żółtą kartkę. Sędzia go oszczędził.

• 55. min.

2:3! Jak padł gol? Drugi w ciągu dwóch minut rzut karny, tym razem po faulu Marcelo na Falque. Viera znów lepszy od Diego Lopeza.

• GOOOOOOL

55. min.

GOL! Viera!

• 53. min.

1:3! Jak padł gol? Pepe sfaulował w polu karnym Vierę i poszkodowany sam wymierzył sprawiedliwość!

• GOOOOOOL

53. min.

GOL! Viera!

• 51. min.

Larrivey zmienił Arbille w zespole gospodarzy.

• 49. min.

0:3! Jak padł gol? Całą zasługę przy tej bramce ma Bale. Pobiegł prawą stroną do piłki, która miała wypaść na aut, ale poleciała wzdłuż linii i Walijczyk zdołał ją opanować. Minął obrońcę i zagrał wprost na nogę nadbiegającego Ronaldo, który skierował ją do siatki.

• GOOOOOOL

49. min.

GOL! Cristiano Ronaldo!

Illarramendi wszedł za Xabiego Alonso

Początek drugiej połowy

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min. + 1

Jeszcze jedna okazja dla Ronaldo, ale uderzenie głową mija słupek bramki Rayo.

• 45. min.

Coentrao jednak odczuwa skutki niefortunnego upadku. Zastępuje go Marcelo.

• 44. min.

Niepilnowany Ronaldo huknął z woleja, ale ponad bramką.

• 41. min.

Adrian Gonzalez schodzi z powodu kontuzji, zastąpił go Alberto Bueno.

• 38. min.

Benzema tym razem na spalonym. Nieliczne ataki kończą się strzałami w światło bramki.

• 31. min.

0:2. Jak padł gol? Z prawej strony dośrodkował Gareth Bale, a francuski napastnik głową skierował piłkę do bramki.

• GOOOOOOL

31. min.

GOL! Benzema!

• PILNE

28. min.

Goool...a nie ma! Rayo zdobyło gola na 1:1, ale sędzia go nie uznał. Po dośrodkowaniu Bangoury z prawej strony, Falque skierował piłkę do bramki, ale ta otarła się jeszcze o Vierę. Sędzia uznał, że ten ostatni był w tym momencie na spalonym i nie uznał gola.

• 25. min.

Szybkie, ale i dość chaotyczne ataki z obu stron. Agresywna obrona nie daje piłkarzom ofensywnym miejsca na spokojne rozegranie piłki.

• 20. min.

Sędzia przerwał akcję gospodarzy odgwizdując spalonego, powtórki pokazują, że mogła być to błędna decyzja.

• 16. min.

Fabio Coentrao ostro walczył o piłkę z rywalem i padając zahaczył o jego nogę. Nie wyglądało to dobrze. Niewykluczone, że konieczna będzie zmiana.

• 12. min.

Po rożnym główkował niepokryty Saul Niguez, ale bardzo niecelnie.

• 11. min.

Xabi Alonso obejrzał żółtą kartkę za faul na Nacho. Real gra wyjątkowo ambitnie, jak na mecz z 19. drużyną tabeli.

• 10. min.

Mecz jest bardzo dynamiczny. Obie drużyny grają wysokim presingiem, walka toczy się non-stop.

• 6. min.

Daniel Carvajal obejrzał żółtą kartkę za brutalny faul na jednym z zawodników gospodarzy.

• 5. min.

Po 11 kolejkach Rayo jest przedostatnie z dorobkiem 9 punktów. Real ma 25 punktów i jest trzeci, za Barceloną i Atletico.

• 3. min.

0:1. Jak padł gol? Real wyszedł z błyskawiczną kontrą. Ronaldo dostał piłkę zagraną w tempo przez Lukę Modricia, zwiódł obrońcę i znakomicie uderzył przy długim słupku.