Primera Division. Debiutancki gol Balea nie wystarczył. Real 2:2 Villarreal [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2 : 2
Terminarz

• sobota, 14 września 2013

Debiutancki gol Balea nie wystarczył. "Królewscy" muszą zadowolić się jednym punktem i tym samym tracą dwa punkty do liderującej FC Barcelony. Oba zespoły zachowują jednak miano niepokonanych. Tym samym kończymy relacje na żywo i zapraszamy na kolejne.

• KONIEC MECZU

90. min.

Koniec spotkania! Real remisuje na El Madrigal i traci pierwsze punkty w sezonie!

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

• 88. min.

Kolejna próba Ronaldo, tym razem z lewej strony pola karnego po ziemi - znów obok bramki

• 86. min.

Ronaldo dwukrotnie potężnie uderza z dystansu! Najpierw jego piłkę odbija Asenjo wprost pod nogi Benzemy. Francuz oddaje futbolówkę Portugalczykowi, ten znów uderza, ale wysoko nad bramką

• 83. min.

Nieoczekiwanie bliżej strzelenia trzeciej bramki gospodarze. Rzut rożny dla Villarrealu

• 81. min.

Atomowe uderzenie z dystansu jednego z piłkarzu Villarrealu i Diego Lopez z najwyższym trudem broni

• 80. min.

Modrić długo szukał miejsca żeby uderzyć z dystansu, jednak gdy ostatecznie mu się to udało trafił tylko w bandy reklamowe między dwiema trybunami

• 79. min.

Pina fauluje Isco, rzut wolny, ale obrońcy gospodarzy wybijają na aut

• 78. min.

Ależ szansa, to powinna być bramka dla Villarreal! Pereira dobrze przedłużył tor lotu piłki wzdłuż trzeciego metra tuż przy bramce Diego Lopeza, ale piłka przeleciała tuż obok słupka

• 76. min.

Zmiana w ekipie Villareal - Perez wchodzi za strzelca bramki Dos Santosa

• 74. min.

Fantastyczne uderzenie z dystansu Di Marii, Argentyńczyk chybił dosłownie o kilka centymetrów

• 73. min.

Kolejna zmiana u gości - Benzeme zmienia Morata

• 72. min.

Ronaldo niecelnie dośrodkował z lewej storny, Real od razu rusza do ataku

• 70. min.

Najpierw z dystansu fantastycznie uderza Cani, ale Diego Lopez z najwyższym trudem odbije piłkę w bok. Tam stał już jednak Dos Santos, który bez wahania oddał strzał i znów mamy remis na El Madrigal

• GOOOOOOL

70. min.

Jest wyrównanie! Dos Santos!

• 68. min.

Kombinacyjna akcja Realu przed polem karnym, niestety "Królewscy" zdecydowanie przekombinowali i gospodarze wybili piłkę na środek boiska

• 65. min.

Benzema uderzył, bramkarz odbił piłkę wprost pod nogi Cristiano Ronaldo, który uderzył piłkę z taką siłą, że ta odbiła się od obrońcy, ponownie od niego i wpadła do siatki. Real prowadzi na niecałe pół godziny przed końcem

• GOOOOOOL

64. min.

Cristiano Ronaldo daje Realowi prowadzenie!

• 63. min.

A tak wyglądało pierwsze trafienie Bale'a w Realu Madryt

• 61. min.

Wchodzi wspomniany Di Maria. Zmienia debiutującego Garetha Bale'a. Jako drugi schodzi Illarramendi, którego zastępuje Khedira.

• 59. min.

Benzema fauluje Soriano, dużo brutalnej gry, mało składnych akcji. Słaba druga połowa na El Madrigal.

• 58. min.

Angel Di Maria szykuje się już do wejścia z ławki

• 57. min.

Sergio Ramos z żółtą kartką za faul na Aquino

• 56. min.

Kolejna próba, tym razem Benzema uderza płasko obok bramki...

• 55. min.

Niewiarygodne pudło Costy! Pereira odegrał mu piłkę w momencie, gdy na bramce stał... Pepe, a lewy obrońca VIllarealu nie trafił nawet w światło bramki

• 54. min.

Szansa dla Realu, ogromny tłok w polu karnym i Isco nie może znaleźć sobie miejsca, by odpowiednio uderzyć na bramkę Asenjo, w końcu trafia wprost w jednego z obrońców gospodarzy

• 52. min.

Obie drużyny mają problemy z dobrym wejściem w drugą połowę - nie mieliśmy jeszcze żadnej dogodnej okazji dla którejś z drużyn. W tej chwili na boisku leżą Sergio Ramos i Aquino, którzy wpadli na siebie na połowie Realu.

• 50. min.

Niedokładne podanie na prawą stronę do Aquino

• 48. min.

Bale w swoim stylu uderza lewą nogą z dystansu, ale piłka przelatuje tuż nad poprzeczką

• 47. min.

Nacho dotknął piłki ręką w polu karnym rywali, ale nie zrobił tego umyślnie i sędzia nie wskazał na jedenasty metr

Rozpoczynamy drugą część gry!

• PRZERWA

Za mocne dośrodkowanie i sędzia odgwizduje koniec pierwszej części gry.

• 44. min.

Wszystko wskazuje na to, że remisowy wynik nie zmieni się do przerwy. Spokojna gra obu zespołów.

• 42. min.

Kolejna próba Ronaldo z dystansu - zablokowana.

• 41. min.

Ronaldo najwyraźniej pozazdrościł bramki Bale'owi i nieco egoistycznie spróbował strzału z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę.

• 39. min.

Świetne zachowanie Carvajala z prawej strony pola karnego, który dotarł do linii końcowej i zagrał wzdłuż bramki, a tam czekał już Bale, który dostawił tylko nogę i wyrównał wynik meczu.

• 38. min.

Gareth Bale! Jest bramka w debiucie!

• 36. min.

Kolejny rzut rożny dla Realu, ale tym razem bez żadnego zagrożenia

• 35. min.

Żółta kartka dla Aquino, który brutalnie fauluje Nacho

• 33. min.

Fantastyczne długie podanie Ramosa do Ronaldo, który nie dał złapać się na spalonego i uderzył głową na bramkę rywali, ale piłka wylądowała tuż obok słupka

• 32. min.

Real wciąż bez klarownej sytuacji do strzelenia bramki... W końcu Isco wykonuje rzut rożny, najwyżej wyskakuje Sergio Ramos, ale świetnie broni Asenjo.

• 29. min.

Szansa na podwyższenie wyniku! Aquino bez najmniejszego problemu przebiegł między obrońcami Realu i dostał prostopadłą piłkę znajdując się oko w oko z Diego Lopezem. Pierwszy strzał bramkarz "Królewskich" obronił, przy drugim nie musiał już interweniować - był niecelny.

• 26. min.

Długie podanie do Ronaldo, ale Portugalczyk na spalonym

• 25. min.

Real rozgrywa piłkę w środku pola nie mogąc stworzyć sobie klarownej okazji. Villareal nie stosuje z kolei specjalnego pressingu i czeka na błąd rywali.

• 23. min.

Bruno i Ronaldo walczą o piłkę na prawej stronie, obaj przewracają się, ale kończy się jedynie na aucie dla gospodarzy.

• 21. min.

Cani najlepiej odnalazł się w sporym zamieszaniu pod bramką Diego Lopeza i dopadł do bezpańskiej piłki uderzając ją tuż przed tym, jak Sergio Romas wybił ją z pola karnego. Gospodarze prowadzą od 21 minuty!

• 20. min.

GOL DLA VILLAREALU!

• 18. min.

Pierwsze dośrodkowanie Bale'a z prawej strony, ale włożył w nie zdecydowanie za dużo siły, a za mało techniki.

• 17. min.

Szczęścia spróbował Ronaldo, ale piłka wylądowała w trybunach

• 17. min.

Kolejny faul, tym razem Bruno na Ronaldo, ale już dużo bliżej bramki Villarealu, czy ktoś pokusi się o strzał?

• 16. min.

Niepotrzebny faul na Nacho w środku boiska.

• 14. min.

Coraz groźniej pod bramką Diego Lopeza, najpierw kompletnie niepilnowany Pereira huknął wprost w bramkarz, później tego samego piłkarza zatrzymał dopiero ostatni obrońca. "Królewscy" nie wyglądają najlepiej w pierwszych minutach tego meczu.

• 13. min.

Dośrodkowanie Dos Santosa zablokowane, rzut rożny dla Villarealu.

• 12. min.

Benzema uderza z dystansu, ale wysoko nad bramką.

• 11. min.

Kapitalne dośrodkowanie z prawej strony, Pereira pilnowany przez Pepe zdołał oddać strzał, ale nie zmusił nawet Diego Lopeza do interwencji.

• 10. min.

Pierwsza szansa Realu, zamieszanie pod bramką gospodarzy, Ronaldo bardzo wysoko uniósł nogę, ale sędzia nie odgwizdał przewinienie na Musacchio. Piłka w rękach Asenjo.

• 9. min.

A na Twitterze w ten sposób widzą ustawienie Realu Madryt...

• 8. min.

Kolejne gapiostwo obrońców Realu, Villareal wyszedł z akcją trzech na trzech, jedak Cani odrobinę za lekko dogrywał do Pereiry i defensorzy "Królewskich" zdążyli wybić piłkę.

• 8. min.

Błąd Pepe, który niefortunnie próbował zatrzymał piłkę pozwolił Pereirze na samotne popędzenie na bramkę, jednak napastnik zbyt długo zwlekał ze strzałem i będąc jakieś dwa metry od bramki uderzył wprost w Diego Lopeza.

• 5. min.

Villareal niemal przez cały czas utrzymuje się przy piłce, ale kompletnie nic z tego nie wynika.

• 3. min.

Villareal w pierwszych minutach od razu pod pressingiem Realu długo rozgrywa piłkę na własnej połowie nie mogąc przebić się choćby przez środek boiska. Już widać, że trójka Bale, Ronaldo, Isco, będzie bardzo często wymieniać się pozycjami.

• Rozpoczynamy!

• W barwach Realu zadebiutuje dziś Gareth Bale. Walijczyk wystąpi na prawym skrzydle, czyli na nietypowej dla siebie pozycji. Na lewej stronie zobaczymy Cristiano Ronaldo, a między nimi Isco, Na szpicy zagra Benzema.

• Zapraszamy na relacje na żywo z meczu Villarealu z Realem Madryt. Oba zespoły do tej pory wygrały wszystkie swoje spotkania, więc dzisiejszy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie.