Primera Division. Athletic Bilbao - Real Madryt 0:3

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 88. min.

Callejon ruszył z kontrą. Doganiany, tuż przed polem karnym, postanowił kiwać. Jedną nogą sam podciął sobie drugą - wyszło naprawdę fatalnie.

• 84. min.

Callejon ładnie minął rywala i uderzył tak, że piłka kozłowała. Lekko minęła jednak dalszy słupek bramki Iraizoza.

• 81. min.

Zmiana w Athletiku. Moran za Muniaina.

• 79. min.

Zmiana w Realu. Morata za Cristiana Ronalda. Portugalczyk nie jest dziś u siebie i słyszy jednak głównie gwizdy, a także widzi światełka z laserów.

• 76. min.

Higuain idealnie utrzymał linię spalonego, dostał świetne podanie od Ronalda i z ostrego kąta, niepilnowany, przymierzył idealnie na dalszy słupek.

• GOOOOOOL

76. min.

0:3! Higuain!

• 71. min.

Zmiana w Realu. Higuain za Benzemę.

• 68. min.

Tym razem idealnie ułożona głowa przy uderzeniu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Drugi gol Portugalczyka w tym meczu.

• GOOOOOOL

68. min.

0:2! Cristiano Ronaldo!

• 61. min.

Zmiana w Realu. Callejon za Di Marię.

• 60. min.

Ostra kosa Muniaina na Marcelu. Zasłużona żółta kartka.

• 54. min.

Doskonała okazja Realu, dwie świetne interwencje Iraizoza.

• 52. min.

Xabi Alonso wyskoczył w powietrze i znokautował Khedirę oraz Sana Josego. Khedira wstał najwcześniej.

• 49. min.

Cristiano Ronaldo w fantastycznym rajdzie, piłkę wyprowadza prawie od własnej bramki. Zatrzymuje się gdzieś w połowie boiska, bo jest bez przerwy ciągnięty za koszulkę. Sędzia nie reaguje.

Ruszyła druga połowa.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Piłka w końcu w siatce bramki Realu, ale po gwizdku, bo Llorente ewidentnie faulował obrońcę.

• 44. min.

Świetny strzał minimalnie mija bramkę Lopeza.

• 42. min.

Di Maria marnuje znakomitą okazję! Tylko słupek.

• 39. min.

Xabi Alonso przejechał się po rywalu. To będzie żółta kartka.

• 33. min.

Niezła akcja jednego z gospodarzy, ale chyba za długo próbował grać indywidualnie. Wpadając w pole karne nie miał już przy sobie piłki.

• 30. min.

Aurtenetxe brzydko stanął na stopie Ramosa. Obrońca Realu zwija się z bólu, sędzia niczego nie zauważył.

• 29. min.

Benzema przed jeszcze jedną okazją. Gospodarze znowu ratują się wybiciem, tym razem na róg.

• 26. min.

Tym razem dobra akcja Benzemy. Próbował znaleźć kogoś w polu karnym, ale podanie zostało przecięte przez obrońcę.

• 24. min.

Teraz Llorente, ale obrońcy panicznie - i skutecznie - wybijają.

• 21. min.

Susaeta przed doskonałą okazją. Uderza z bardzo ostrego kąta, a Lopez świetnie się rzuca i paruje na róg.

• 19. min.

Tymczasem trwa ostrzał bramki Lopeza. Uderzenia są jednak (boleśnie) blokowane przez graczy Realu.

• 17. min.

Modrić zły, że sędzia nie zauważył zagranie ręką rywala.

• 12. min.

Jest dużo walki i agresji po obu stronach, tu mogą posypać się kartki. Brzydki faul na Modriciu.

• 7. min.

Mecz nie traci tempa, choć gospodarze mogą czuć się podłamani po straconym na początku gola. Częściej atakuje Real.

• 2. min.

Fenomenalna bramka Portugalczyka z rzutu wolnego! Cristiano Ronaldo przyłożył z całej siły, piłka pięknie przecięła powietrze i wpadła tuż pod poprzeczką!

• GOOOOOOL

2. min.

0:1! Cristiano Ronaldo!

• 1. min.

Ruszyli.

• Darmowa aplikacja Sport.pl Live, dzięki której możecie śledzić najważniejsze relacje na żywo (i nie tylko!), dostępna od teraz nie tylko na smartfony z Androidem, ale też na iPhone'y! Trwa w tej chwili również relacja z meczu Milan - Napoli! Ściągnij z Google Play lub App Store!

Sport.pl LIVE w Google Play - ściągnij

Sport.pl LIVE w AppStore - ściągnij

• Znajdujący się niewiele nad strefą spadkową Baskowie zagrają dzisiaj z mistrzem Hiszpanii, który ma w tej chwili tyle samo punktów, co Atletico Madryt. Atletico grało już jednak w tej kolejce swoje spotkanie.