Terminarz
Od?wie?
21
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.pl [WIDEO]

Już w 7. minucie wynik kapitalnym strzałem z woleja po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo otworzył Karim Benzema. W 37. minucie Portugalczyk fantastycznym strzałem z dystansu podwyższył na 2:0. Chwilę później swojego gola zdobył Gonzalo Higuain, który w sytuacji sam na sam wykorzystał prostopadłe podanie Estebana Granero.

Tuż po przerwie wydawało się, że gospodarze nawiążą kontakt z liderem. Roversio uciekł z prawej strony Ronaldo, dośrodkował na dalszy słupek, gdzie Nino urwał się Alvaro Arbeloi i strzałem głową umieścił piłkę w samym okienku bramki Ikera Casillasa.

To było jednak na tyle jeśli chodzi o możliwości Basków. Drugie trafienie strzałem z rzutu wolnego dorzucił ROnaldo (piłka wpadła po rykoszecie), a wynik strzałem głową po dośrodkowaniu Portugalczyka ustalił Higuain.

90. min. +2 Koniec meczu.

90. min. Lamah dostaje żółtą kartkę za pokazanie "lornetki" arbitrowi liniowemu, kilka sekund później powiedział coś jeszcze głównemu i "w nagrodę" zobaczył drugie żółtko.

84. min. Lekić ładnie zakręcił z prawej strony pola karnego ALbiolem, przełożył sobie piłkę na lewą nogę, ale uderzył metr nad poprzeczką.

77. min. GOL!!! Kolejna świetna akcja z lewej strony Ronaldo, miękkie dośrodkowanie na bliższy słupek i Higuain strzałem głową podwyższa na 5:1.

70. min. GOL!!! Ronaldo uderza z wolnego tuż zza pola karnego, piłka trafia w jednego ze stojących w murze rywali i wpada do bramki obok kompletnie zmylonego Fernandeza.

60. min. Teraz kilka minut przestoju. Mecz nam się bardzo wyrównał, chyba nawet z małą przewagą gospodarzy, gra skoncentrowała się jednak głównie w środku pola.

52. min. Ależ dziwna sytuacja! Oezil doskonale przyjął piłkę przed polem karnym, odegrał prostopadle do Higuaina, ten wyszedł sam na sam z Fernandezem, położył go, ale gdy już miał strzelać, wtrącił mu się Ronaldo i obaj się zderzyli przed pustą bramką!

48. min. GOL!!! Kapitalna akcja z prawej strony Roversio, który uciekł Ronaldo i dośrodkował na dalszy słupek. Tam Nino urwał się Arbeloi i strzałem głową umieścił piłkę w samym okienku bramki Casillasa.

46. min. Gramy dalej.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

40. min. GOL!!! Kapitalne prostopadłe podanie zewnętrzną częścią stopy Granero, Higuain wychodzi sam na sam z Fernandezem i uderza idealnie nad bramkarzem rywala.

37. min. GOL!!! Ronaldo uderza spod kolana z prawie trzydziestu metrów i piłka wpada do siatki przy samym słupku obok bezradnego Fernandeza.

35. min. Benzema dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, piłka przelatuje całą szesnastkę, trafia pod nogi Ronaldo, ale ten trafia w boczną siatkę.

30. min. Kolejna dobra akcja na skrzydle Ronaldo, piłka trafia w pole karne do Oezila, ale temu wyłuskuje ją spod nóg Sergio.

25. min. Dobre dośrodkowanie z lewej strony Loe, Cejudo ucieka Marcelo, ale uderza głową obok bramki Casillasa.

20. min. Ronaldo pada w polu karnym po starciu z Flano, ale sędzia nie wskazuje na wapno. Chyba słusznie.

11. min. Ronaldo potężnie uderza zza pola karnego, ale piłka przelatuje obok bramki.

7. min. GOL!!! Dobra akcja z lewej strony Ronaldo, który ograł Roversio i dośrodkował na dalszy słupek, gdzie kapitalnym strzałem z woleja popisał się Benzema.

1. min. Zaczynamy mecz.