Primera Division. Real stracił punkty. Remis z Villarrealem

Oceniono 44 razy 12

Jak zwykle brak karnego dla przeciwnika Realu ;)

• 7eki

Oceniono 15 razy 11

Sędzia oprócz niepodyktowania rzutu karnego w pierwszej połowie dla Villarrealu nie popełnił właściwie żadnych rażących błędów. Brawo panie sędzio za odwagę i uratowanie honoru swoich kolegów !

buahaha realik znow zjebał koncowke buahahah

zaraz sie odezwą ludzie od teorii spiskowej że sedzia pomaga barcie :) Mogli i powinni strzelic na 2:0 i nie byłoby tych nerwow. Ramos to kretyn tj Pepe ktorzy nie potrafia utrzymac nerwow, a to co powiedział Oezil sedziemu kwalifikowało sie na kartke najwidoczniej bez dwoch zdan skoro sedzia nawet nie mrugnal.

• Gość: PutaMadrid

Oceniono 16 razy 8

hahaahah Widzę że ekipa Mourinho już pada. Tak dalej .Visca El Barca ! <3

• Gość: Aufmachen

Oceniono 17 razy 5

Patrząc z perspektywy Realu sędzia popełnił kilka błędów: nie podyktował żadnego karnego dla Realu, nie wyrzucił żadnego piłkarza gospodarzy. Dodatkowo 3 minuty przed końcem wywalił drugiego bramkarza, Ramosa i bełkoczącego coś tam Turka, czym całkowicie wypaczył mecz bo Real właśnie na ostatnie 3 minuty szykował gigantyczną ofensywę, co wymyślił geniusz Muryno. Więc nie podyktowanie karnego dla gospodarzy nie usprawiedliwia sędziego.

• caniggia

Oceniono 7 razy 5

ludzie,czy wy potraficie podyskutowac? czy tylko wyzwiska i bluzganie,tu jakis barcelonista mowi o puszczaniu zwieraczy,rany skad taka zenada w was
    jedni sedziego wyzywaja inni chwala zero obiektywizmu,smutne,ze nienawisc zaslepia wam oczy
    sedzia nie byl wspanialy,ale wyniku nie wypaczyl,faul Altintopa byl,Casillas znow zle ustawiony i wpuscil wsumie nie taki znow strzal nie do obrony,Ramos faulowal i mogl sie liczyc z tym,ze dostanie 2 zoltko,Mourinho to samo,puscily mu nerwy i przykro mi ale wylecial,wkurzyl sie o wolny,ale ten wolny byl,moze Ozil powinien zolta tylko dostac ,tu sedzia przesadzil,chcial pokazac kto rzadzi,to samo z Karanka i dlatego tez nie uwazam go za wzor sedziego bo nie o to tu chodzi,ale Real sam sobie winien,zamiast w 10minut gonic zwyciestwo,pozostal w 9

• Gość: murinio jest chamski

Oceniono 4 razy 4

cham murinio pozwala sobie za dużo jakby był Bogiem by zwracac i drzec morde na sedziego jak mu sie decyzja nie podoba, precz z chamstwem ze stadionów. Do klatki i wysłac na sybir :P

• kandale

Oceniono 6 razy 4

Real pod wodza Murinho juz mialem za frajerow, ale jesli przegraja lige to beda najwiekszymi na swiecie, hahahahahahahah