Puchar Króla. Real pokonał Malagę i czeka na Barcelonę

0 : 1
Komentarze
Od?wie?
23
90. min. +3 Koniec meczu. Real zagra w ćwierćfinale z Barceloną.

89. min. Jeszcze groźny strzał Toulalana po dośrodkowaniu z prawej strony. Obok słupka.

87. min. Czerwona kartka dla Alvaro Arbeloi! Idiotyczne zachowanie obrońcy Realu, który uderzył rywala łokciem.

79. min. Przedziwna sytuacja. Sergio Ramos wyprzedził obrońcę i strzelił na bramkę Malagi. Niecelnie, ale w tym samym momencie obrońca padł na murawę łapiąc się za nos. Sędzia uznał, że był faul. W każdym razie zamieszanie było przez moment duże.

72. min. Gooool dla Realu! Ależ klops bramkarza Malagi! Benzema strzela po ziemi bardzo lekko, a Caballero przepuszcza piłkę pod brzuchem. Ta wtacza się powoli do bramki i jest 1:0 dla Królewskich. Szykują się pierwsze Gran Derbi, bo Malaga potrzebuje teraz dwóch goli, żeby awansować do ćwierćfinału i zmierzyć się z Barceloną.

68. min. Real strzela gola, ale... z półmetrowego spalonego. Nadal 0:0. Jeśli Malaga przeprowadzi skuteczną kontrę, to gospodarze awansują. Z tego powodu wciąż nerwowo na ławce reaguje trener Jose Mourinho.

64. min. Ronaldo marnuje doskonałą okazję do zdobycia gola! Lass kapitalnie dośrodkował w pole karne, ale Portugalczyk z pięciu metrów strzelił głową tak, że Caballero zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

60. min. Real raz po raz konstruuje groźne akcje pod bramką rywala, ale do tej pory Malaga skutecznie się broni. Słabo gra dziś Cristiano Ronaldo, który nie może wstrzelić się w bramkę gospodarzy.

52. min. I znowu groźny strzał Eliseu, ale tym razem niecelny...

49. min. Strzał Eliseu z powietrza nie sprawił kłopotów Casillasowi.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

44. min. Coraz groźniejsze są dośrodkowania Realu. Przed momentem groźnie wrzucał Ronaldo. Po chwili, po faulu na Coentrao, do dośrodkowania z rzutu rożnego wyskoczył Sergio Ramos, ale strzelił obok słupka.

42. min. Kolejna szybka akcja Realu. Ronaldo dośrodkował z prawej strony, ale piłkę wybili obrońcy. A Sami Khedira chyba odniósł przed kilkoma minutami kontuzję i będzie zmieniony.

39. min. No i teraz mógł być gol dla Realu! Cristiano Ronaldo zagrał piętą do wbiegającego z lewej strony w pole karne Malagi Samiego Khediry. Próbował go zatrzymać jeden z obrońców, ale Niemiec w ostatniej chwili strzelił. Broni Caballero.

33. min. Kaka fatalnie wykonał rzut rożny. Dośrodkował wprost na nogę pierwszego stojącego na torze lotu piłki Eliseu.

30. min. Kolejny niecelny strzał Van Nisterlooya. Ale to kolejna groźna sytuacja dla Malagi.

22. min. Potężny strzał Eliseu trafia w boczną siatkę bramki Ikera Casillasa. Na razie Malaga ma lepsze sytuacje do strzelenia gola.

18. min. Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Realu. Piłkarze Malagi strzelali na bramkę Casillasa trzy razy. Dwa razy trafiali w nogi rywali. Za trzecim obronił bramkarz Realu.

14. min. Higuain nie doszedł do dośrodkowania z lewego skrzydła. Real na razie próbuje wrzutek w pole karne, ale nic z nich nie wynika.

9. min. Pierwsza groźna akcja Malagi, Van Nisterooy wyskoczył wysoko w polu karnym Realu i strzelił głową obok słupka. Na razie nie wygląda, żeby Malaga miała się tu wyłącznie bronić. Wystarczy jej jedna bramka, by odrobić stratę z pierwszego meczu.