Od?wie?
39
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv »

Po meczu:

Mecz lepiej zaczął się dla Realu. Królewscy już w 14. minucie objęli prowadzenie. Kombinacyjną akcję skutecznym strzałem zakończył Karim Benzema. Niespodziewanie w 39. minucie doszło do wyrównania. W sytuacji sam na sam Casillasa pokonał Miku.

W 60. minucie było 2:1. Gola z karnego zdobył Cristiano Ronaldo. Jak pokazały powtórki, sędzia dyktując "jedenastkę", popełnił błąd. W 69. minucie po dobrym podaniu Ronaldo wynik podwyższył Benzema. Goście kilka minut później zdołali zdobyć kontaktową bramkę. Swoją drugą bramkę zdobył Miku. Wynik na 4:2 ustalił w 88. minucie Higuain.

90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +1 Doliczone trzy minuty.

90. min. Jeszcze jedna okazja dla Getafe. Casillas broni.

88. min. 4:2! Kaka wypuszcza Higuaina, Argentyńczyk ogrywa jednego rywala i strzałem po ziemi pokonuje Moyę.

86. min. Oezil schodzi, na boisku Higuain.

80. min. Ładna dwójkowa akcja Benzemy z Ronaldo, Portugalczyk wyszedł sam na sam, ale świetnie interweniuje Moya.

78. min. Marcelo z 20 metrów, ale niecelnie.

73. min. 3:2! Najpierw Casillas broni świetnie jeden strzał, ale do piłki dopada Miku, zwodem zmylił jednego z rywali i po ziemi wpakował piłkę do siatki.

69. min. 3:1! Benzema płaski strzałem pokonuje Moyę. Świetnie podanie od Ronaldo

65. min. Dośrodkowanie Di Marii, Ronaldo nie sięga piłki. Byłaby doskonała sytuacja.

60. min. Sam poszkodowany pewnie wykorzystuje jedenastkę.

58. min. Karny dla Realu! Faulowany Ronaldo. Powtórki pokazały, że faul miał miejsce tuż przed polem karnym.

57. min. Miku wypracował sobie sytuację w polu karnym, ale jego strzał broni Casillas.

54. min. Benzema podaje do Coentrao, ten zdobywa gola. Sędzia jednak go nie uznaje. Spalony.

49. min. To powinien być gol dla Realu! Dośrodkowanie z prawej strony, Ronaldo z przewrotki w słupek, do piłki dopada jeszcze Coentrao, ale nie trafia do pustej bramki z 4 metrów!

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Ronaldo z rzutu wolnego z 17. metrów uderza nad bramką.

45. min. Sędzia dolicza minutę.

44. min. Real zamknął rywali na swojej połowie.

39. min. 1:1! Lacen świetnie podaje prostopadle do Miku, a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans Casillasowi.

36. min. Znowu było blisko! Dośrodkowanie Benzemy z lewej strony, Ronaldo nie trafia jednak czysto w piłkę.

34. min. Znowu dobra akcja Realu. Marcelo do Coentrao, ten z pierwszej piłki do Benzemy. Francuz przerzucił piłkę nad bramkarzem, ale minęła ona również słupek.

31. min. Oezil próbował w sprytny sposób podawać do Benzemy. Uczynił to jednak niedokładnie.

25. min. Dośrodkowanie bardzo dzisiaj aktywnego Di Marii zablokowane.

21. min. Faulowany Ronaldo.

18. min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wypiąstkowuje Moya. Piłka spada pod nogi Sergio Ramosa, który uderzył bez wahania. Piłka powędrowała w trybuny.

16. min. Moyę próbował zaskoczyć Di Maria, ale uderza nad bramką.

14. min. 1:0! Koronkowa akcja Realu. Marcelo do Coentrao, ten do Oezila, a Niemiec do Benzemy. Francuz świetnym strzałem pokonuje bramkarza gości.

11. min. Di Maria dośrodkował do Ronaldo, Portugalczyk uderza głową, ale Moya świetnie sparował piłkę ponad poprzeczkę.

9. min. Di Maria szarżuje po prawej stronie, uderza jednak w boczną siatkę.

4. min. Indywidualna akcja Di Marii. Argentyńczyk wpada w pole karne, mija rywali, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i broni Moya.

3. min. Piłkę w polu karnym dostał Benzema, obrócił się i podał do Ronaldo, który uderzył z pierwszej piłki - niecelnie.

2. min. Miku wpada w pole karne, piłkę spod jego nóg wybija Coentrao.

1. min. Początek meczu.

Przed meczem:

W pierwszym meczu tego sezonu Real Madryt rozgromił na wyjeździe Saragossę 6:0. Z kolei Getafe zremisowało 1:1 u siebie z Levante.