Od?wie?
38
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv »

Po meczu:

Już w drugiej kolejce tego sezonu doszło do dużej niespodzianki w Primera Division. FC Barcelona straciła punkty w meczu z Realem Sociedad.

Mecz świetnie zaczęła Barcelona. Najpierw w 10. minucie gola zdobył Xavi, który wykorzystał podanie Sancheza, a minutę później podwyższył Fabregas, dobijając uderzenie Pedro.

Po przerwie wydawało się, ze nic nie zabierze mistrzom Hiszpanii trzech punktów. Jednak ambitnie grający gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 59. minucie Valdesa pokonał Agirretxe. Chwilę później było 2:2 po golu Griezmanna.

Mimo, że na boisku pojawił się Messi, to więcej bramek już w tym meczu nie padło.

90. min. +3 Koniec meczu!

90. min. +2 Messi próbuje wymusić rzut karny. Ukarany żółta kartką.

90. min. Sędzia dolicza trzy minuty.

87. min. Sociedad mógł wyjść na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej strony i w ostatniej chwili głową na rzut rożny piłkę wybija Dani Alves.

85. min. Barcelona od kilku minut bezradna.

80. min. Kolejna próba dryblingu Messiego. Argentyńczyk powstrzymany faulem w środku pola.

76. min. Messi wpada w pole karne, Bravo szybszy.

74. min. Messi próbuje podać do Fabregasa, ale Estrada notuje przechwyt.

71. min. Uderzenie Pedro nad poprzeczką.

68. min. Rzut wolny dla Barcelony z 30 metrów. Uderzał Messi, ale Bravo nie miał problemów ze złapaniem piłki.

62. min. Na boisku pojawił się Messi. Zmienił Thiago.

60. min. 2:2! Fatalne zachowanie Villi, który niedokładnie wycofał piłkę. W sytuacji sam na sam znalazł się Agirretxe, piłka po jego strzale wylądowała na poprzeczce, ale zdołał ją dobić do pustej bramki Griezmann.

59. min. 1:2! Miękkie dośrodkowanie Prieto spada na głowę Agirretxe, który pokonuje Valdesa strzałem tuż przy słupku.

58. min. Barcelona jest zadowolona z dwubramkowej przewagi. Mistrzowie Hiszpanii nie forsują tempa.

55. min. Tym razem z dystansu Pedro. Celnie, ale za lekko.

51. min. Villa z 20 metrów po ziemi. Kilka metrów obok bramki.

48. min. Agirretxe oszukał obrońców Barcelony w polu karnym i zdołał oddać strzał. Minimalnie niecelny!

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

44. min. Mogło być 1:2! W doskonałej sytuacji znalazł się Javi Prieto, uderza po ziemi, ale broni Valdes.

38. min. Pedro wychodzi sam na sam, ale szybko doskoczył do niego bramkarz. Napastnik Barcelony próbował jeszcze lobować, ale nieskutecznie.

35. min. Rzut wolny dla Sociedad. Do piłki dochodzi Mariga, ale uderza niecelnie.

32. min. Za Sancheza na boisku pojawia się Villa.

30. min. Kontuzja Sancheza. Na boisko wbiega pomoc medyczna.

26. min. Alve wybija piłkę na aut.

21. min. Barcelona zwolniła tempo gry, a gospodarze nie są w stanie przejąć inicjatywy.

17. min. Próba uderzenia z dystansu Illarramendiego. Jego strzał blokuje Fontas.

16. min. Barcelona mogła znaleźć się w kolejnej doskonałej sytuacji, ale sędzia odgwizdał spalonego. Jak pokazały powtórki był to błąd sędziego.

11. min. 0:2! Kolejne prostopadłe podanie, tym razem Xavi do Fabregasa. Fabregas podaje do Pedro, który zmarnował okazję sam na sam z bramkarzem, ale piłkę do siatki dobił były gracz Arsenalu Londyn.

10. min. Barcelona prowadzi! Fabregas prostopadle podał do Sancheza, ten wyłożył piłkę Xaviemu, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w światce.

7. min. Xavi świetnie podawał do Pedro, ale szybka interwencja Bravo zażegnała niebezpieczeństwo.

3. min. Jak na razie to Real Sociedad więcej utrzymuje się przy piłce.

1. min. Początek meczu!

Przed meczem:

FC Barcelona w pierwszym meczu tego sezonu rozgromiła u siebie Villarreal 5:0. Real Sociedad z kolei pokonał 2:1 na wyjeździe Sporting Gijon.