Terminarz
Od?wie?
26
Tak relacjonowaliśmy na żywo:

93. min. Koniec meczu!

92. min. Bayern zaciekle atakuje rywali chcąc przeważyć losy tego pojedynku w ostatnich minutach, jednak HSV umiejętnie się broni

86. min. Pierwsza zmiana w Bayernie - za Gomeza wchodzi Chorwat Ivica Olic

81. min. Pitroipa był sam na sam z Buttem, ale reprezentant Burkina Faso nie wykorzystał wymarzonej sytuacji! Piłkarz HSV strzelił obok bramkarza, ale piłka odbiła się od słupka i jęk zawodu przeszedł przez stadion

75. min. Trochowski strzela z ostrego kąta, ale Butt znów nie dał się pokonać

73. min. Podanie na wolne pole do Petricia, który ma przed sobą już tylko bramkarza rywali, ale Butt szybciej dobiega do piłki i wybiją ją spod nóg napastnika HSV

68. min. Bayern długo i mozolnie konstruuje atak - piłkę dostaje Schweinsteiger, przekłada sobie na lewą nogę i strzela z dystansu. Niestety obok bramki

62. min. Zmiana w ekipie HSV - Mladen Petric wchodzi na boisko zastępując Guerrero.

54. min. Philipp Lahm szarżuje prawym skrzydłem i uderza na bramkę, jednak tuż obok słupka

52. min. Bardzo mocne uderzenie z dystansu Marcela Jansena i gdyby po drodze piłka nie odbiła się od nogi Tymoszczuka, to zapewne wpadłaby do bramki Butta tuż przy słupku

Rozpoczęła się już druga część spotkania

II połowa

47. min. Koniec pierwszej połowy

46. min. Schweinsteiger fauluje swojego kolegę z reprezentacji Heiko Westermanna i obejrzał za to żółtą kartkę

42. min. W miejsce Rosta wchodzi doświadczony czeski bramkarz - Jaroslav Drobny

41. min. Toni Kroos kompletnie niepilnowany przed polem karnym dostaje piłkę z boku, ale piłka po jego strzale przechodzi tuż nad poprzeczką. Na boisko tymczasem tak niefortunnie upadł bramkarz Frank Rost, że doznał kontuzji ręki i musi zostać zmieniony

36. min. Trwa oblężenie bramki Bayernu. Jednak strzały na bramkę Butta niecelne, w tym jeden głową po rzucie rożnym

31. min. Van Nistelrooy strzela z dystansu, ale Butt znów pewnie broni. Chwilę wcześniej piękny rajd lewym skrzydłem przeprowadził niezwykle dynamiczny Ze Roberto, ale obrońcy odebrali mu piłkę

27. min. Walka o górną piłkę w polu karnym gości. Wygrywa ją Ze Roberto, który zdołał oddać lekki strzał na bramkę. Butt jednak na posterunku

21. min. Akcja przenosi się pod drugą bramkę. Tym razem Van Nistelrooy ucieka obrońcy i z bardzo ostrego kąta strzela na bramkę. Butt popisuje się jednak wyśmienitym refleksem i broni

19. min. Bayern znów postraszył rywali - Muller bardzo ładnie podaje do wbiegającego w pole karne Gomeza, a ten mimo asysty dwóch obrońców zdołał oddać strzał, ale niecelny

15. min. Pierwsza udana akcja w wykonaniu Bayernu. Muller dostaje piłkę przed polem karnym i uderza jak z armaty! Z wielkim poświęceniem rzuca się Rost, który przenosi piłkę minimalnie nad poprzeczką

13. min. Wymarzona okazja dla HSV - błąd Tymoszczuka w polu karnym, piłka trafia do Guerrero, a ten uderza mocno z dystansu. Piłka jednak przechodzi obok słupka

7. min. Bayern cofnięty pod własną bramkę, a gospodarze wciąż nacierają. Jednak ścisk pod bramką Butta jest tak duży, że nie są w stanie rozmontować obrony gości

2. min. Pierwszy gwizdek już za nami. W natarciu gospodarze, ale Trochowski pod linią końcową za mocno zagrywa do Jansena