Siedem goli w meczu Bayernu z Eintrachtem. Lewandowski znowu trafia! [ZAPIS RELACJI]!

• sobota, 23 maja 2020
  • Robert Lewandowski znów strzela! Co za mecz w Monachium! Aż siedem goli!

Robert Lewandowski znów strzela! Co za mecz w Monachium! Aż siedem goli!

Dwa gole do przerwy, aż pięć po przerwie, w tym jedno trafienie Roberta Lewandowskiego. I zwycięstwo 5:2 z Eintrachtem Frankfurt. Bayern Monachium na trzy dni przed meczem z Borussią Dortmund wciąż ma nad nią cztery punkty przewagi.

KONIEC MECZU. Sędzia nie doliczył nawet minuty do drugiej połowy. Bayern wygrał 5:2. I utrzymał cztery punkty przewagi nad Borussią Dortmund, z którą zagra już we wtorek.

• 87. min.

Neuer naciskany - pod presją wybija w aut.

• 82. min.

SŁUPEK! Ratuje Bayern od straty gola. Minimalnie pomylił się Kostić.

• 78. min.

Zbyt mocne dośrodkowanie Comana w pole karne.

• 76. min.

Dwie zmiany w ekipie gości: Dost za Silvę, Durm za Da Costę.

• 75. min.

Gnabry uderzył w stronę bramki, ale piłkę dotknął jeszcze niefortunnie Hinteregger. Bayern - Eintracht 5:2.

• 74. min.

Gooooooooooooooooool! Bayern! Samobój Hintereggera!

• 73. min.

Coman podaje prosto pod nogi rywala.

• 71. min.

Dwie zmiany w Eintarchcie: schodzi Gacinović, wchodzi Sow. Schodzi Rode, wchodzi Kamada.

• 69. min.

Kapitalna interwencja Neuera! Strzelał Gacinović.

• 65. min.

Coman wbiegł w pole karne prawą stroną, ale stracił piłkę.

• 63. min.

Zmiana w Bayernie: boisko opuszcza Perisić, w jego miejsce wchodzi Gnabry.

• 61. min.

Fatalny błąd Fernandesa, który w zasadzie za darmo oddał piłkę Daviesowi, a ten pokonał Trappa. Bayern - Eintracht 4:2.

• 60. min.

Gooooooooooooooooooooooooool! Bayern! Davies!

• 58. min.

Znowu Eintracht. Tym razem Bayern ratuje Neuer, który zatrzymuje Silvę.

• 57. min.

Kolejny rzut rożny i znowu Hinteregger. Tym razem obrońcy Bayernu reagowali, do główki skakał nawet Lewandowski, ale obrońca gości był sprytniejszy. Bayern - Eintracht 3:2.

• 56. min.

Gooooooooooooooooool! Eintracht! Hinteregger! Co tu się wyprawia!

• 54. min.

Zaspali obrońcy Bayernu, który zostawili w polu karnym bez krycia Hintereggera, a ten spokojnie przyjął piłkę i pokonał Neuera. Bayern - Eintracht 3:1.

• 53. min.

Gooooooooooooooooool! Eintracht! Hinteregger!

• 50. min.
  • 48. min.

Coman idealnie dograł z prawej strony na głowę Lewandowskiego, a ten głową zdobył swoją 27. bramkę w tym sezonie. Bayern - Eintracht 3:1.

• 47. min.

Goooooooooooooooooooooooool! Bayern! Lewandowski!

Zaczynamy drugą połowę. Od środka Eintracht, który szybko traci piłkę - aut dla Bayernu.

• 45. min. + 2

PRZERWA. Bayern prowadzi z Eintrachtem 2:0 po golach Goretzki i Muellera.

• 44. min.

Rzut wolny dla Bayernu - faulowany Coman.

• 43. min.

Nie ma spalonego! Bayern prowadzi z Eintrachtem 2:0.

• 42. min.

Piłkarze Eintrachtu sygnalizują pozycję spaloną Muellera. Będzie VAR, ale piłkarze Bayernu się cieszą, jakby byli pewni, że gol został zdobyty prawidłowo.

• 41. min.

Goooooooooooooooooooool! Bayern! Mueller!

• 39. min.

Lewandowski uderza głową po rzucie rożnym. Zabrakło niewiele - piłka przelatuje metr od słupka.

• 37. min.

Nie wyglądało to dobrze, bo cios był iście bokserski. Ale Lewandowski na szczęście wstał o własnych siłach, choć z plastrem pod okiem, gdzie ma rozcięcie.

• 36. min.

Hinteregger ukarany żółtą kartką.

• 35. min.

Przerwa w grze: na boisku leży Lewandowski, którego znokautował Hinteregger.

• 33. min.

Neuer znowu wybiega z bramki. I znowu jest szybszy. Wybija w ostatniej chwili piłkę przed Gacinoviciem.

• 30. min.

Posiadanie piłki: Bayern - 66 procent, Eintracht - 34.

• 28. min.

Trapp bezradnie rozkłada ręce, sygnalizując, że nie ma do kogo zagrać.

• 26. min.

Lewandowski na spalonym.

• 24. min.

Kimmich przeprasza kolegów - uderzył z dystansu, niedokładnie.

• 22. min.

Mueller w kierunku Lewandowskiego. Z akcentem na "w kierunku", bo podawał niedokładnie.

• 20. min.

Patrząc na tempo tego spotkania - na to, jak gra Bayern - trudno się z prezesem nie zgodzić.

• 19. min.

W końcu Eintracht pod bramką Bayernu. Sprzed pola karnego uderzał Rode, obok słupka.

• 18. min.

Rewelacyjne dogranie Muellera - Goretzka w zasadzie tylko musiał dostawić nogę. Bayern - Eintracht 1:0.

• 17. min.

Goooooooooooooool! Bayern! Goretzka!

• 16. min.

I kończy go strzałem. Niecelnym. Znowu Pavard.

• 15. min.

Kwadrans za nami, a Bayern właśnie wykonuje czwarty rzut rożny.

• 13. min.

Kapitalna interwencja Trappa. Gdyby nie on, byłoby 1:0 dla Bayernu. Z kilku metrów strzelał Pavard.

• 11. min.

POPRZECZKA! Ależ było blisko. A strzelał Lewandowski.

• 10. min.

Podanie do Comana, ale ten nie doszedł do piłki - aut dla gości.

• 8. min.

Bayern znowu protestuje. Tym razem domaga się odgwizdania ręki w polu karnym.

• 7. min.

Mueller w kierunku Lewandowskiego, ale Polak nie sięgnął piłki. Rzut rożny dla Bayernu.

• 6. min.

Bayern od pierwszych minut próbuje narzucić swój styl gry. Praktycznie nie pozbywa się piłki, ale Eintracht broni się dobrze, całą drużyną.

• 4. min.

Lewandowski podnosi ręce, krzyczy, bo domaga się odgwizdania faulu na Comanie. Faul może i był, ale gwizdka nie ma - gramy dalej.

• 3. min.

Neuer wybiega poza pole karne i wyprzedza rywala - podaje piłkę do Alaby, a Alaba po chwili z powrotem do Neuera.

• 2. min.

I od razu przerwa w grze - błyskawiczny faul na Lewandowskim, rzut wolny dla Bayernu.

• 1. min.

Zaczynamy! Od środka Bayern.

• Obie drużyny już na boisku. Rozpoczęcie meczu poprzedzi minuta ciszy poświęcona pamięci ofiar epidemii koronawirusa.

• Składy na mecz Bayern - Eintracht. Bayern chce się odegrać za kompromitującą porażkę

Trener Bayernu Monachium Hansi Flick nie zaskoczył kibiców i wybrał optymalny skład Bawarczyków na sobotnie starcie z Eintrachtem Frankfurt. Robert Lewandowski i spółka będą chcieli się odegrać za kompromitującą porażkę 1:5 z poprzedniej rundy.

• W ostatnim meczu Eintracht wygrał z Bayernem 5:1 i pozbawili posady ich ówczesnego szkoleniowca Niko Kovaca. W sobotę, cokolwiek by się nie wydarzyło, Hansi Flick pozostanie na stanowisku. Ale raczej nie zapowiada się, że stanie się coś złego, bo Bayern kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Odkąd jego trenerem został Flick, gra zgodnie z oczekiwaniami.

Przed nami kolejne mecze Bundesligi! Na kogo warto postawić? [TAŚMA DNIA]

Bundesliga wróciła na dobre. W piątek rozpoczęła się 27. kolejka niemieckiej ekstrakalsy. Druga po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Poniżej prezentujemy typy i kursy na sobotnie mecze ligi niemieckiej.

• W sobotę Bayern Monachium zagra swój pierwszy mecz po przerwie na Allianz Arenie. Rywalem drużyny Roberta Lewandowskiego będzie 13. w tabeli Eintracht Frankfurt. Początek spotkania o 18.30.