Krzysztof Piątek z pierwszym golem w Bundeslidze! Niesamowita pogoń Herthy Berlin [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• piątek, 28 lutego 2020
  • PILNE

90. min. + 3

Koniec meczu! Hertha Berlin przegrywała 0:3, ale zdołała doprowadzić do wyrównania. Krzysztof Piątek wreszcie zdobył swojego pierwszego gola w Bundeslidze.

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

Koniec meczu Krzysztofa Piątka! Polak zostaje zmieniony przez Ibisevicia.

Piątek wyłożył piłkę, ale Cunha trafił jedynie w słupek!

• 88. min.

Stoger otrzymał piłkę w polu karnym, uderzył na bramkę Krafta, ale zdecydowanie obok słupka.

• 87. min.

Cunha uderzył rywala przy próbie dryblingu.

• 81. min.

Ampomah pokonał Krafta, doskonałym strzałem po dalszym słupku, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

• 77. min.

Ampomah uderzył na bramkę Herthy, ale znakomicie broni Kraft.

• 76. min.

To powinno być 4:3 dla Herthy! Cunha znalazł się z piłką tuż przed bramką, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• 75. min.

Piątek pewnym strzałem przy słupku nie dał szans bramkarzowi rywali, choć ten wyczuł kierunek strzału Polaka.

• PILNE

75. min.

KRZYSZTOF PIĄTEK Z PIERWSZYM GOLEM W BUNDESLIDZE!

• PILNE

74. min.

Niesamowite! Krzysztof Piątek wywalczył rzut karny!

• 73. min.

Zmiana w Fortunie. Morales wchodzi w miejsce Berishy.

• 72. min.

Piątek znalazł się w doskonałej okazji strzeleckiej, ale uderzył prosto w bramkarza rywali!

• 71. min.

Piątek otrzymał piłkę przed polem karnym Fortuny, ale nie znalazł pozycji do strzału, po czym sam faulował rywala.

• 69. min.

Zmiana w Fortunie. Zanka wchodzi w miejsce Thommy'ego.

• 67. min.

Zablokowany strzał Fortuny, Hertha wychodzi z kontrą, kilka podań, Cunha znalazł się z piłką przed polem karnym, uderzał obok słupka, nie dając szans bramkarzowi gospodarzy.

• 67. min.

CO SIĘ DZIEJE W DUESSELDORFIE?! DWA GOLE W DWIE MINUTY!

• 64. min.

Dośrodkowanie z lewej strony boiska, Piątek przegrywa pojedynek o górną piłkę, ale ta odbija się od Thommy'ego i wpada do siatki obok zaskoczonego Kastenmeiera.

• 64. min.

Hertha odrabia straty! Gol samobójczy!

• 58. min.

Cunha ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią.

• 58. min.

Strzał Stoera z dystansu, ale prosto w ręce Krafta.

• 57. min.

Fortuna utrzymuje się przy piłce w środkowej części boiska.

• 54. min.

Mittelstadt oddał strzał na bramkę Fortuny, ale został zablokowany przez obrońców.

• 54. min.

Cunha faulowany na środku boiska.

• 52. min.

Bodzek ukarany żółtą kartką za ostre wejście w środku pola.

• 50. min.

Dośrodkowanie w pole karne Herthy, wybicie piłki, która spada na nogę Stogera. Piłkarz Fortuny oddaje strzał, ale bardzo niecelny.

• 48. min.

Hertha rzuciła się do ataku, ale obrońcy Fortuny skutecznie oddalają zagrożenie.

Dwie zmiany w Hercie. Mittelstadt zmienia Dilrosuna, a Wolf wchodzi w miejsce Lukebakio.

• PILNE

46. min.

Wracamy do gry!

• PILNE

45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Fortuna prowadzi aż 3:0 z Herthą Berlin!

• 45. min.

Seria podań gospodarzy, zagranie na prawe skrzydło, wycofanie do Karamana, który płaskim strzałem przy słupku nie dał żadnych szans Kraftowi.

• 45. min.

Fortuna podwyższa prowadzenie! 3:0!

• 43. min.

Długa piłka w kierunku Piątka, ale Polak był bez szans na dojście do niej.

• 40. min.

Żółta kartka dla Thommy'ego.

• 38. min.

Strzał Karamana, ale zablokowany przez obrońców.

• 35. min.

Żółta kartka dla Kluntera.

• 35. min.

Faulowany Cunha w środku pola.

• 33. min.

Piątek otrzymał piłkę przed polem karnym, ale jego strzał okazał się bardzo niecelny.

• 30. min.

Znakomita piłka do Krzysztofa Piątka. Polak w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił jednak prosto w Kastenmeiera.

• 27. min.

Świetna piłka do Krzysztofa Piątka, ale zdążył ją wybić na rzut rożny Hoffmann.

• 25. min.

Hertha wychodziła z akcją, ale Cunha faulowany w środku pola.

• 23. min.

Cunha uderzył z dystansu, ale wprost w ręce Kastenmeiera.

• 20. min.

Akcja gospodarzy, wybita piłka po dośrodkowaniu z prawej strony spadła na nogę Henningsa, ale uderzył wysoko ponad bramką.

• 19. min.

Fortuna spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• 16. min.

Fortuna wyprowadza kolejne ataki, obrońcy Herthy starają się za wszelką cenę oddalić piłkę od własnej bramki.

• 14. min.

Na bramkę Kastenmeiera uderzał Lukebakio, ale bramkarz Fortuny pewnie odbija piłkę.

• 12. min.

Fatalny błąd Kastenmeiera! Piątek wykorzystał fakt, że bramkarz Fortuny się poślizgnął, miał pustą bramkę, ale z niemal zerowego kąta trafił jedynie w słupek.

• 10. min.

Rzut rożny dla Herthy, wybicie piłki, po którym Fortuna wyszła z kontrą. Zagranie na lewe skrzydło do Thommy'ego, który minął jednego rywala w polu karnym i strzałem po dalszym słupku pokonał Krafta.

• PILNE

9. min.

Co się dzieje w Duesseldorfie?! Fortuna prowadzi już 2:0!

• 9. min.

Szybka akcja Herthy. Piątek otrzymał piłkę przed polem karnym, oddał strzał, ale pewnie broni Kastenmeier.

• 6. min.

Długa piłka za plecy obrońców Herthy, Karaman znalazł się w doskonałej sytuacji i płaskim strzałem pokonał Krafta.

• PILNE

6. min.

Gospodarze na prowadzeniu! Karaman pewnie pokonuje Krafta!

• 4. min.

Dobra piłka na prawe skrzydło, ale Hennings złapany na spalonym.

• 3. min.

Pierwsza próba dośrodkowania w pole karne Fortuny, ale obrońcy bez trudu wybijają piłkę.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• Obydwa zespoły już są na murawie.

• Skład gospodarzy:

• Przed meczem z Fortuną, doszło do rewolucji w składzie Herthy Berlin.

Siedem zmian w składzie Herthy Berlin na mecz z Fortuną Duesseldorf!

Po przegranym przed tygodniem aż 0:5 meczu z FC Koeln, w składzie Herthy Berlin doszło do aż siedmiu zmian. Spotkanie przeciwko Fortunie Duesseldorf rozpocznie w pierwszym składzie Krzysztof Piątek.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Fortuny Duesseldorf z Herthą Berlin.

3
Bramki: Karaman (6., 45+1.), Thommy (10.) Kartki: Thommy, Bodzek - żółta Skład: Kastenmeier - Ayhan, Hoffmann, Suttner - Zimmermann, Berisha (74. Morales), Bodzek, Stoger, Thommy (69. Zanka) - Hennings, Karaman (63. Ampomah)
Bramki: Thommy (64. - sam.), Cunha (66.), Piątek (75. - karny) Kartki: Klunter - żółta Skład: Kraft - Klunter, Boyata, Rekik, Torunarigha - Lukebakio (46. Wolf), Skjelbred, Darida, Dilrosun (46. Mittelstadt) - Piątek (90. Ibisević), Cunha