Bayern Monachium rozbił Herthę w Berlinie. Gol Lewandowskiego [ZAPIS RELACJI]

0 : 4
Terminarz

• niedziela, 19 stycznia 2020
  • KONIEC

Koniec meczu! Bayern rozbija w Berlinie Herthę 4:0 i awansuje na pozycję wicelidera Bundesligi! Robert Lewandowski zalicza jedno trafienie i zrównuje się w liczbie strzelonych bramek z Timo Wernerem.

• 85. min.

Doskonała okazja dla Herthy na zdobycie przynajmniej jednego gola, ale fantastyczną interwencją popisał się Manuel Neuer.

• 83. min.

4:0 dla Bayernu!!! Perisić wykorzystuje świetne dośrodkowanie Muellera i strzałem głową w krótki róg pokonuje Jarsteina! Hertha na kolanach!

• 81. min.

Świetnie w pole karne przedarł się Coutinho i potężnym strzałem trafił w słupek. Sędzia jednak wcześniej dopatrzył się spalonego.

• 80. min.

Pierwsza zmiana w Bayernie. Za Daviesa wchodzi Dajaku.

• GOOOOOOL

76. min.

GOOOL!!! Bayern prowadzi już 3:0! Kapitalne uderzenie od poprzeczki Alcantary!

• GOOOOOOL

73. min.

GOOOL!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!! Polak pewnie wykorzystał rzut karny i Bayern prowadzi już 2:0! Napastnik Bayernu zrównał się z liczbie bramek z Timo Wernerem, który wczoraj zdobył dwa gole!

• 72. min.

Goretzka pociągany w polu karny i mamy jedenastkę! Do piłki podchodzi Robert Lewandowski!

• 68. min.

Pierwsza zmiana w meczu. W zespole gospodarzy za Daridę wchodzi Wolf.

• 64. min.

Za zbyt sugestywne protesty, żółtą kartką ukarany został Rune Jarstein.

• 63. min.

Robert Lewandowski pakuje piłkę do bramki! Ale gol nie zostaje uznany. Sędzia sprawdził VAR i zdecydował, że Polak faulował bramkarza rywali.

• GOOOOOOL

60. min.

GOOOL!!! Thomas Mueller wykorzystuje zgranie piłki głową przez Perisicia i pewnie pokonuje Jarsteina! Bayern prowadzi na wyjeździe z Herthą 1:0!

• 59. min.

Seria strzałów na bramkę Jarsteina. W roli głównej Perisić, który dwukrotnie próbował pokonać bramkarza gospodarzy, ale ten był świetnie ustawiony w bramce.

• 58. min.

Płaskie podanie od Muellera w pole karne, tam znalazł się Perisić, który oddał precyzyjny strzał. Sprzed linii bramkowej piłkę wybił obrońca Herthy.

• 52. min.

Dośrodkowanie Muellera w pole karne. Najwyżej wyskoczył Perisić, który uderzył głową. Strzał był jednak zbyt lekki i dobrze ustawiony obrońca Herthy wybił piłkę.

• 47. min.

Ależ błąd Jarsteina! Bramkarz Herthy minął się z piłką przy łatwym dośrodkowaniu. Na jego szczęście obok byli obrońcy, którzy dobrze go zaasekurowali.

Obie drużyny wyszły na boisko bez zmian w składach.

Gwizdek sędziego i rozpoczynamy drugą połowę meczu.

• 45. min.

Dośrodkowanie Muellera zablokowane. Sędzia nie pozwala na wykonanie rzutu rożnego i kończy pierwszą połowę. Do przerwy w Berlinie 0:0.

• 41. min.

Tym razem znacznie lepsze dośrodkowanie Coutinho. Głową uderzał Perisić. Mocny strzał, ale wprost w Jarsteina.

• 39. min.

Fatalne dośrodkowanie Coutinho z rzutu rożnego, piłka poleciała wysoko i wypadła za linię końcową boiska. Zagranie Brazylijczyka rodem z polskiej ekstraklasy.

• 37. min.

Dobre przyjęcie Lewandowskiego na klatkę i szybkie odegranie do Muellera. Niemiec nie zdążył do piłki, ubiegł go obrońca gospodarzy.

• 35. min.

Doskonała szansa Coutinho z bliskiej odległości! Strzał Brazylijczyka z pierwszej piłki był jednak zbyt lekki, by zaskoczyć Jarsteina.

• 33. min.

Główka Lewandowskiego wprost w ręce bramkarza Herthy.

• 32. min.

Sporo niedokładności wśród piłkarzy Bayernu. Gospodarze starają się grać z kontry. Dobry powrót we własne pole karne Alcantary.

• 31. min.

Na szczęście już wszystko w porządku, gramy dalej.

• 30. min.

Robert Lewandowski ostro potraktowany przez rywala. Polak z grymasem bólu upadł na murawę.

• PILNE

25. min.

To powinien być gol! Robert Lewandowski świetnie zastawił się w polu karnym, ale uderzył milimetry obok słupka! Najlepsza szansa dla Bayernu.

• 22. min.

Davie Selke miał mnóstwo miejsca na strzał w polu karnym, uderzył obok bramki.

• 18. min.

Żółta kartka dla Pavarda. Brzydki faul obrońcy Bayernu Monachium.

• 13. min.

Lewandowski świetnie zagrał piłkę do Muellera, Niemiec ruszył na bramkę Herthy, ale zepsuł podanie w pole karne.

• 10. min.

Strzał Perisicia i bardzo dobra interwencja Jarsteina. Bayern coraz groźniejszy.

• 7. min.

Żółta kartka dla Daridy.

• 5. min.

Bayern w ataku od pierwszych minut, ale gospodarze są groźni w kontratakach.

• 3. min.

Pierwsza dobra akcja Lewandowskiego. Polak dobrze obrócił się piłką, zagrał ją na lewe skrzydło, ale zagrożenia pod bramką Herthy nie było.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze wychodzą już na murawę. Za chwilę zaczynamy.

• Robert Lewandowski już musi gonić Timo Wernera, który wczoraj strzelił dwa gole i ma w Bundeslidze 20 bramek. Polak 19.

• Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z pierwszego meczu Bayernu Monachium po przerwie zimowej. Z Robertem Lewandowskim w składzie.

4
Kartki: Darida, Jarstein, Boyata - żółta Skład: Jarstein - Klunter, Boyata, Torunarigha, Plattenhardt - Ascacibar - Darida (68. Wolf), Grujić - Lukebakio (82. Kopke), Selke, Dilrosun (82. Mittelstadt)
Bramki: Mueller (60.), Lewandowski (73.), Alcantara (76.), Perisić (83.) Kartki: Pavard - żółta Skład: Neuer - Pavard, Boateng, Alaba, Davies (80. Dajaku) - Alcantara - Mueller (87. Gnabry), Goretzka - Perisić, Lewandowski, Coutinho (83. Cuisance)