• niedziela, 17 marca 2019
  • KONIEC MECZU

90. min.
    Serie A. Napoli wygrywa z Udinese. Bramka Arkadiusza Milika

Napoli pokonało Udinese 4:2 (2:2) w meczu 28. kolejki Serie A. Bramkę dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Milik.

Bundesliga. Bayern Monachium gromi Mainz. Bramka Roberta Lewandowskiego

Bayern Monachium pokonał Mainz 6:0 (3:0) w meczu 26. kolejki Bundesligi. Prowadzenie gospodarzom dał Robert Lewandowski, a bohatetem spotkania był James Rodriguez, który strzelił trzy gole.

90. min.

Napoli wykorzystało porażkę Juventusu i wygrało z Udinese. Jednego z goli strzelił Arkadiusz Milik. To dla niego bramka nr. 15 w tym sezonie. Zła wiadomość dla Ancelottiego to kontuzja Ospiny, który stracił przytomność pod koniec pierwszej połowy.

90. min.

Koniec! Bayern rozbił Mainz i powrócił na pierwsze miejsce w tabeli Bundesligi. Lewandowski strzelił gola, ale do końca zadowolony być nie może. Polak zmarnował też kilka dogodnych okazji. Wydarzeniem jest także premierowe trafienie Daviesa.

• 85. min.

Ładna akcja Zielińskiego! Pomocnik zagrał na skrzydło do Ghoulama, który podał do Milika, a napastnik pięta wystawił piłkę Zielkowi! Zieliński strzelił z pierwszej piłki, ale ta poszybowała tuż nad bramką!

• 80. min.
  • 64. min.

A tak strzelił Milik:

• 44. min.
  • GOOOOOOL

26. min.

Napoli podwyższa prowadzenie! Mertens zanotował drugą asystę! Belg dośrodkował w pole karne, a Callejon celnym strzałem z bliskiej odległości ustala wynik na 2:0

• 25. min.
  • 8. min.
  • GOOOOOOL

3. min.

GOOOOOOOOOOOOOL! ROBERT LEWANDOWSKI! BAYERN OBEJMUJE PROWADZENIE! ALABA WRZUCA W POLE KARNE, A LEWANDOWSKI, POMIMO ASYSTY DWÓCH OBROŃCÓW, POKONUJE BRAMKARZA SPRYTNYM STRZAŁEM NA BLIŻSZY SŁUPEK!

• 1. min.

To ostatnia szansa dla naszych reprezentantów, aby przekonać do siebie Jerzego Brzęczka. Już w czwartek Polacy zagrają z Austrią w eliminacjach do Euro 2020.

• 1. min.

Gramy!

• Już o godz. 18.00 Bayern podejmie Mainz w 26. kolejce Bundesligi. Jeśli Bawarczycy wygrają to zrównają się punktami z Borussią Dortmund, która prowadzi. Robert Lewandowski i spółka muszą skupić się na walce o mistrzostwo Niemiec, bo z Ligi Mistrzów wykopał ich Liverpool. Natomiast w Serie A dojdzie do spotkania Napoli i Udinese. Taki mecz to dobra okazja dla Arkadiusza Milika, aby powiększyć dorobek strzelecki. Na boisku zobaczymy także Piotra Zielińskiego.