Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

Bayern w ćwierćfinale Pucharu Niemiec! Robert Lewandowski kończy mecz z asystą [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

• środa, 06 lutego 2019
  • KONIEC MECZU

120. min.

Dziękujemy za udział w relacji.

Bayern w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Fantastyczna asysta kapitana Lewandowskiego [WIDEO]

Opaska kapitana i fantastyczna asysta przy bramce Kingsleya Comana. Dla Roberta Lewandowskiego środowe spotkanie 1/8 finału Pucharu Niemiec z Schalke (3:2) było udane, choć mistrzowie Niemiec zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w dogrywce.

120. min.

KONIEC. Bayern Monachium w ćwierćfinale Pucharu Niemiec! Robert Lewandowski kończy mecz z asystą i żółtą kartką na koncie.

• 118. min.

Dwie minuty - tyle dzieli Bayern Monachium od awansu do ćwierćfinału Pucharu Niemiec.

• 105. min.

Pierwsza połowa dogrywki zakończona. Przed nami jeszcze kwadrans. Bayern dominuje i wygląda na to, że powinien utrzymać prowadzenie do końca.

• GOOOOOOL

98. min.

GOOOOOOOL! Bayern Monachium obejmuje prowadzenie! Fantastyczna asysta Roberta Lewandowskiego. Na listę strzelców wpisuje się Kingsley Coman!

• 91. min.

Rozpoczynamy dogrywkę!

KONIEC. Ale tylko regulaminowego czasu gry, który zakończył się wynikiem 2:2. Przed nami dogrywka.

• 87. min.

Bayern dominuje w końcówce, ale wykazuje się ogromną niedokładnością. Gra chaotycznie i niechlujnie. A Hertha? Gra jeszcze gorzej, bo ogranicza się tylko do wybijania piłek.

• 80. min.

Do końca spotkania 10 minut. Obydwie drużyny starają się nie podejmować już zbędnego ryzyka, jakby czekały na dogrywkę.

• 70. min.

Tymczasem w innym meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec na boisku pojawił się Dawid Kownacki. Polak debiutuje w barwach Fortuny Duesseldorf, która przegrywa 0:3 z Schalke.

• GOOOOOOL

67. min.

Fatalny błąd Hummelsa! Mamy wyrównanie! Obrońca Bayernu próbował zagrać głową do bramkarza, ale zamiast do kolegi z zespołu podał prosto do Daviego Selke, napastnika gospodarzy, który bezlitośnie wykorzystał jego pomyłkę i posłał piłkę do bramki.

• 54. min.

Znowu groźnie pod bramką gospodarzy. Alaba zagrał do Lewandowskiego, ale Polaka ubiegł bramkarz gospodarzy.

• GOOOOOOL

48. min.

I znowu mocny początek! Bayern podwyższa prowadzenie, a po raz kolejny na listę strzelców wpisuje się Serge Gnabry!

Rozpoczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobry początek, dobry drugi kwadrans, poprawne ostatnie 15 minut. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie równie ciekawa, co początkowe 30 minut pierwszej.

• 37. min.

Ogromne zamieszanie w polu karnym Herthy! Gnabry zagrał mocno w pole karne, piłka odbiła się od Comana i spadła pod nogi Lewandowskiego. Ten szybko się z nią obrócił, ale został przewrócony przez obrońcę gospodarzy. Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia i nakazał kontynuowanie gry.

• 30. min.

James Rodriguez próbował przedrzeć się lewym skrzydłem i dośrodkować w pole karne. Jego podanie zablokował jednak obrońca gospodarzy.

• 25. min.

Spore problemy ma teraz Hertha. Bayern atakuje coraz groźniej, i jeśli tak dalej będzie to wyglądać, to kolejna bramka dla gości będzie kwestią kilkunastu minut.

• 20. min.

Ciekawie jest dzisiaj nie tylko w Berlinie, ale także w Barcelonie, gdzie Katalończycy grają z Realem Madryt w półfinale Pucharu Króla. Poniżej relacja tego spotkania.

Barcelona - Real Madryt. Kto awansuje do finału Pucharu Króla? [RELACJA NA ŻYWO]

• 20. min.

Świetna akcja Gnabry'ego! Skrzydłowy Bayernu błyskawicznie zszedł z prawej strony boiska i oddał strzał ze skraju pola karnego. Piłka minimalnie minęła jednak bramkę gospodarzy.

• 15. min.

Dynamiczna akcja Ondreja Dudy. Były piłkarz Legii Warszawa próbował przedrzeć się przez defensywę Bayernu, ale zatrzymał go Leon Goretzka.

• 10. min.

Bayern cały czas przeważa. Coman próbował zagrywać z lewego skrzydła w kierunku Lewandowskiego, ale jego podanie przeciął jeden z obrońców gospodarzy.

• GOOOOOOL

7. min.

Co za początek spotkania! Bayern doprowadza do wyrównania! Obrońca Herthy wybił piłkę spod nóg Roberta Lewandowskiego, doszedł do niej Serge Gnabry, który mocnym uderzeniem nie dał szans Jarsteinowi.

• GOOOOOOL

3. min.

Ależ rozpoczęła Hertha! Gospodarze obejmują prowadzenie! Maximilian Mittelstadt przejął piłkę przed polem karnym i oddał mocne uderzenie, nie dając szans Svenowi Ulreichowi!

• PILNE

Zaczynamy!

• Ulreich na rozgrzewce imponuje interwencjami.

• Zaczynamy od 20:45!

• Spotkanie w pierwszym składzie monachijczyków rozpocznie Robert Lewandowski. Dla polskiego napastnika będzie to mecz niezwykle ważny, bo pierwszy, który od pierwszych minut zacznie w roli kapitana Bawarczyków.

Robert Lewandowski kapitanem Bayernu Monachium w meczu z Herthą!

Robert Lewandowski będzie kapitanem Bayernu Monachium w środowym meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec z Herthą Berlin. Polak w takiej roli wystąpi po raz pierwszy od początku spotkania.

• Dobry wieczór! Witamy w relacji z meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec, w którym Bayern Monachium zmierzy się na wyjeździe z Herthą Berlin.