Bundesliga. Bayern Monachium wygrywa z Eintrachtem Frankfurt [ZAPIS RELACJI]

0 : 3
Terminarz

• sobota, 22 grudnia 2018
  • 90. min. + 3

KONIEC MECZU. Bayern wygrywa 3:0 z Eintrachtem. Robert Lewandowski tym razem bez gola, ale z asystą.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

Zmiany w Bayernie: schodzą Lewandowski, Mueller, Ribery, wchodzą Wagner, Shabani, Coman.

• 89. min.

Co za bramka! Rafinha chciał popisać się długim podaniem z lewej strony do Lewandowskiego, ale ostatecznie przelobował Trappa

• 88. min.

Goooooooooooooool! Znowu Bayern. Rafinha! 3:0!

• 87. min.

Lewandowski nieprzepisowo zatrzymywany przez Falette.

• 83. min.

Przerwa w grze - na boisku leży Rafinha.

• 79. min.

Goooooooooooool! Bayern! Ribery - po raz drugi w tym meczu!

• 76. min.

Nie sięgnął jednak piłki Jović. Ta trafiła jeszcze do Hallera, ale uderzył ponad bramką.

• 73. min.

Lewandowski z piłką w polu karnym Eintrachtu, ale strzału nie ma. Polak dobrze pilnowany przez dwóch obrońców.

• 70. min.

Jović przedziera się w polu karnym, strzela, ale niecelnie - tylko boczna siatka.

• 65. min.

Guzman, żółta kartka za faul na Thiago.

• 61. min.

O, w końcu. Jakaś groźniejsza akcja. Guzman popisuje się świetnym podaniem, ale strzał Da Costy nie zaskoczył Neuera.

• 58. min.

Lewandowski walczył przy linii końcowej, ale stracił piłkę.

• 56. min.

Piłkarze na trybunach zaczynają gwizdać. Ale nie na Bayern, tylko na Eintracht, bo nie podoba im się, że ich drużyna nie tworzy sytuacji.

• 52. min.

Ribery dograł teraz do Lewandowskiego. Podanie było dobre, gorzej z przyjęciem.

• 50. min.

Guzman z dystansu - celnie, ale Neuer łapie piłkę.

• 48. min.

Spokojny początek drugiej połowy. Bayern nie rusza po piłkę, tylko czeka na własnej połowie.

Wracamy, czas na drugą połowę.

• 45. min.

Sędzia dolicza trzy minuty do pierwszej połowy.

• 44. min.

Odnotujmy, chwilę wcześniej zmiana w Eintrachcie: Guzman za Gacinovicia.

• 44. min.

Poprzeczka! Strzelał Mueller, dorzucał Lewandowski.

• 38. min.

Komplet: Ribery jednak wraca na boisko. I chyba nic mu nie jest, bo już ma piłkę przy nodze, i nawet wypracowuje dobrą okazje dla Bayernu - Trapp jednak broni strzał Thiago.

• 36. min.

I chyba wykluczył z dalszej gry - Ribery opatrywany poza boiskiem, Bayern w dziesiątkę.

• 35. min.

Żółta kartka dla Fernandesa, faulował Ribery'ego.

• 35. min.

To piąta asysta Lewandowskiego w tym sezonie.

• 34. min.

Gooooooooooooool! Bayern! Ribery po podaniu od Lewandowskiego!

• 31. min.

A teraz rzut rożny. Martinez oddaje strzał głową - piłka leci nad bramką, ale sędzia przerywa grę - dopatrzył się faulu Lewandowskiego.

• 28. min.

Faulowany Kimmich i kolejny rzut wolny dla Bayernu.

• 24. min.

Dośrodkowanie Ribery'ego z prawej strony i... rzut rożny dla Bayernu. Ale niewiele zabrakło, a byłby gol, bo piłka po interwencji obrońcy Eintrachtu przeleciała tuż obok słupka.

• 21. min.

Lewandowski faulowany przez Salcedo. Rzut wolny dla Bayernu.

• 17. min.

Po tych intensywnych kilku minutach, tempo spotkania nieco zwolniło. Gra toczy się głównie w środku pola.

• 14. min.

Znowu Trapp, fantastyczna interwencja. Obronił dwa strzały Bayernu w jednej akcji.

• 14. min.

Alaba bezpośrednio z rzutu wolnego. Strzał mocny, nawet bardzo mocny, ale w sam środek bramki, nie zaskoczył Trappa.

• 13. min.

Rzut wolny dla Bayernu, do bramki 25 metrów, no może 27.

• 10. min.

Znowu Eintracht, kolejny strzał. Próbował Jović, ale nie pokonał Neuera.

• 7. min.

Ładna akcja Eintrachtu, zakończona strzałem Da Costy. Ale Neuer sobie z nim poradził.

• 5. min.

Rafinha w prosty sposób traci piłkę. ale bez przykrych konsekwencji, bo jego koledzy z Bayernu szybko ją odzyskują.

• 4. min.

Neuer świetnie wyłapuje piłkę dośrodkowaną z prawej strony.

• 3. min.

Ribery przy piłce, kibice gwiżdżą, a Francuz zamiast do Muellera, kopie piłkę za boisko. Grę wznowi bramkarz Eintrachtu.

• 1. min.

No to gramy! Od środka Bayern.

• Lewandowski ostatnio wykręca niesamowite liczby. W tym sezonie rozegrał 22 spotkania w Bayernie i miał już udział przy 26 golach, zdobył 22 bramki i zanotował cztery asysty.

• Dobry wieczór! Już o godz. 18:30 Bayern zagra na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt. Gospodarze zajmują piątą lokatę w Bundeslidze, a Bawarczycy są trzeci.

3
Skład: Trapp - Salcedo, Falette, N?Dicka - da Costa, Gacinovic, Fernandes (69. Mueller), Willems, Kostic - Haller, Jovic
Bramki: Ribery (35., 81), Rafinha (89.) Skład: Neuer, Alaba, Hummels, Suele, Rafinha, Kimmich, Thiago, Martinez, Mueller (90. Shabani), Ribery (90. Coman), Lewandowsk (90. Wagner)