Napoli wygrywa z Lazio! Piękny gol Milika [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 18 sierpnia 2018
  • 94. min.

Napoli pewnie pokonało Lazio 2:1. Pierwszego gola dla drużyny Carlo Ancelottiego strzelił Arkadiusz Milik! Przyzwoity mecz zagrał Piotr Zieliński, który grał 85. minut. Ancelotii rozpoczyna przygodę z Napoli od wygranej!

• 94. min.

KONIEC MECZU!

• 94. min.

Cztery minuty doliczone

• 91. min.

Kapitalne podanie Callejona do Milika. Polak strzelił idealnie, ale nagle wślizgiem wybija Bastos

JAK BLISKO GOLA MILIK!

• 86. min.

Luis Alberto strzela w poprzeczkę!!! Blisko wyrównującego gola Lazio. Karnezis wścieka się na obrońców.

• 86. min.

Słabe dośrodkowanie Callejona z rzutu rożnego, ale Napoli nadal przy piłce

• 84. min.

Rog wchodzi na boisko za Piotra Zielińskiego. Całkiem niezłe zawody Polaka. Wiadomo, że jest tuż po kontuzji, ale było kilka niezłych podań, strzał w poprzeczkę.

• 82. min.

Faulowany Allan, który próbował odebrać piłkę piłkarzom Lazio

• 82. min.

Napoli jakby zaczęło powoli bronić wyniku. Lazio od kilku minut rozgrywa piłkę w środkowej strefie.

• 79. min.

Zieliński świetnie wypuścił Mertensa (wszedł za Insigne), ale Belg fatalnie dośrodkowywał. Prosto w nogi obrońcy Felipe

• 77. min.

Bardzo dziwne zachowanie Caceresa, który kopnął gracza Napoli, ale obyło się bez żółtej kartki

• 73. min.

Karneeeeeeeziiisss. Teraz o sobie przypomniał! Co interwencja! Świetny strzał Alberto! Ale był spalony

• 70. min.

Karnezis pewnie interweniuje za linią pola karnego. Aż zapomnieliśmy, że on dzisiaj gra

• 68. min.

O proszę! Marek Hamsik schodzi z boiska w 70 minucie. Niczym za Sarriego. Diawara wchodzi za Słowaka.

• 68. min.

Lazio próbuje przejąć inicjatywę. Teraz więcej walki w środku pola.

• 67. min.

Correa wchodzi na boisko, plac gry opuszcza Badelj. Zmiana ofensywna w szeregu Lazio

• 64. min.

Trochę przypadku w akcji Zieliński - Milik, ale piłka trafiła do Callejona. Będzie tylko rzut rożny

• 61. min.

Milik pięknie prostopadle w pole karne do Insigne w pole karne, ale piłkarza odprowadził obrońca Lazio. Będzie rzut rożny

• 58. min.

Piękna akcja Napoli! Przypadkowa asysta Allana! Insigne dostał piłkę w polu karnym i uderzył pod ladę! Co gol to piękniejszy

• 58. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL INSIGNE!

• 54. min.

Immobille kompletnie niekryty pod bramką Napoli!!!! Ale nie strzelił w światło bramki. Piłka spadła na jego nogę po rzucie rożnym!

• 52. min.

Świetnie podanie Badelji, Caceres był blisko strzału, ale piłkę wybijają obrońcy Napoli!

• 48. min.

Lazio z większym zaangażowaniem w drugiej połowie

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania

Lazio istniało w pierwszej połowie tylko w jednej akcji. Napoli pierwsze 30 minut absolutnie przespało, ale od 35. minuty rozpoczął się prawdziwy koncert Polaków! Zieliński w poprzeczkę, a potem nieuznany gol Milika, potem strzał Milika i wreszcie świetna bomba pod poprzeczkę!

Co za podanie do Callejona! Ten zgrywa do Milika, a Polak ładuje piłkę pod poprzeczkę! Co za bomba!

• 45. min.

Milik wkurzony decyzją sędziego! Wpadł w pole karne i strzela po bliższym słupku. Kapitalnie broni Strakosha

• 44. min.

Po interwencji VAR-u sędzia zdecydował, że bramka nieuznana!

• 43. min.

NIE MA GOLA!

• 41. min.

Gracze Lazio protestują. Bo Koulibali zdemolował Stefana Radu w momencie strzału Albiola! Piłkarz jest opatrywany na boisku. Rzymianie domagają się VAR-u

• 41. min.

Przepotężne uderzenia Albiola z 16 metrów! Strakosha wybija piłkę przed siebie, ale tam czekał już Milik, który się nie pomylił! Znakomite wykończenie

• PILNE

41. min.

Ależ świetnie znowu Zieliński. Wpada w pole karne i dośrodkowuje do Milika, ale tuż nad głową Polaka! Napoli coraz groźniejsze

• PILNE

40. min.

Zieeeeeeeeeliński kapitalne przyjęcie ze zwodem, strzela z 18 metrów! Rykoszet i poprzeczka! Ależ blisko gola Polak

• 39. min.

Przeciętna pierwsza połowa Napoli Klepią bez ładu i składu. Lazio wyszło z jednym poważnym atakiem i strzeliło bramkę.

• 35. min.

Zieliński ładnie podał do Insigne, ale ten zrobił to najgorzej jak mógł. Miał Milika na linii podania, ale zdecydował się na strzał. Niestety niecelnie. Powinien podawać do Polaka

• 33. min.

Callejon szukał teraz w polu karnym Milika, ale dośrodkowanie było bardzo niedokładne.

• 30. min.

Arkadiusz Milik ma gra bardzo słabe 30 minut. Polak miał 5 pojedynków i zero wygranych! Niedobrze

• 28. min.

Caceres decyduje się na strzał zza pola karnego! Ale niecelnie!

• 28. min.

Napoli jakby zaskoczone przebiegiem meczu. Od bramki nie zrobili właściwie nic na boisku

• 25. min.

Fenomenalne podanie na wolne pole do Immobile, ten miał obok siebie trzech obrońców, ale wykiwał ich jak chciał! Co za drybling. Co za strzał na długi słupek! Po prostu Immobile

Napoli musi gonić wynik!

• 24. min.

Goooooooooooollllll Immobileeee!!

• 21. min.

Coś w tym jest

• 21. min.

Kapitalne prostopadłe podanie do Ciro Immobile, piłkarz Lazio wycofuje do Alberto, ale ten nie trafił dobrze w piłkę

• 18. min.

Indywidualna akcja Zielińskiego, Polak ściął do lewej nogi i uderzył po długim rogu! Mało brakowało i mielibyśmy FENOMENALNEGO gola dla Napoli. No takie akcje chcemy oglądać!

• 17. min.

Kapitalne zagranie Hamsika do Insigne, a ten nawet się nie zastanawiał, przyjął na klatkę i kropnął z 20 metrów. Bardzo niecelnie

• 15. min.

Insigne zdecydował się na prostopadłe podanie w poszukiwaniu Callejona, ale bardzo niecelne podanie

• 13. min.

Napoli odzyskuje przewagę w posiadaniu piłki. Niestety na razie Milik przegrywa większość pojedynków z obrońcami

• 10. min.

Ładnie poklepało Napoli. Hamsik, Rui, Insigne pograli z pierwszej piłki, ale dośrodkowanie za mocne.

• 8. min.

Tym razem faulowany Insigne na połowie Lazio, Napoli łapie rytm

• 5. min.

Zieliński faulowany w środku pola przez Parolo! Polak zwija się z bólu

• 5. min.

Napoli przyciśnięte. Kolejny rzut rożny dla Lazio, ale Rzymianie przekombinowali

• 5. min.

Rzut rożny dla Lazio, ale Milik pilnował piłki, która wypadła na aut bramkowy

• 4. min.

Carlo Ancelotti podniósł się z ławki rezerwowych i instruuję piłkarzy

• 3. min.

Lazio rozpoczęło agresywniej. Wymieniają więcej piłek, ale na razie bez konkretów

• ZACZYNAMY:

• Skład Napoli:

Karnezis - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui - Allan, Hamsík (C), P. Zieliński - Callejón, Milik, L. Insigne.

• Skład Lazio:

Strakosa - Radu, Acerbi, Luiz Felipe - Marusić, Parolo, Badelj, S. Milinković-Savić, Caceres - Immobile, Alberto.

• Napoli przystępuje do tego meczu z przebudowaną linią pomocy. Klub zarobił 60 milionów euro na transferze Jorginho, dlatego dzisiaj w trójce pomocników zobaczymy Zielińskiego - Allana i Hamsika. Do tej pory w składzie grał raczej Allan, a zmieniał go Zieliński. Tym razem obaj zagrają w pierwszej jedenastce

• Już o godzinie 20:30 początek meczu Lazio-Napoli. W składzie drużyny Carlo Ancelottiego zobaczymy Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika.