Bayern wygrywa w Pucharze Niemiec. Lewandowski ratuje klub [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 18 sierpnia 2018
  • 96. min.

Bayern Monachium odniósł bardzo ważne zwycięstwo w swoim pierwszym meczu w tej edycji Pucharu Niemiec. Gracze Kovaca bardzo długo bili głową w mur, ale między 78 a 82 minutą nastąpił kluczowy czas dla Bayernu. Najpierw gola strzelił Mueller, ale sędzia dopatrzył się spalonego, ale chwilę później bramkę wpakował Robert Lewandowski.

Polski napastnik uchronił swój klub od kompromitacji, którą mogłaby być dogrywka w meczu z czwartoligowcem

• 96. min.

KONIEC!

• 96. min.

Tolisso szukał prostopadłego podania na prawą stronę pola karnego, ale świetnie interweniuje Mau

• 94. min.

Bayern kontroluje przebieg końcówki, spokojnie utrzymują piłkę

Mecz zbliża się do końca, ale Bayern miał gigantyczną przewagę, aż 84%25 posiadania piłki

Aż osiem minut dłużej potrwa ten mecz. Wszystko przez serpentyny, które zostały rzucone na boisko.

• 88. min.

Coman ładnie minął zwodem kilku rywali, podał do Tolisso, ale ten kopnął dobre 10 metrów nad bramką!

• 84. min.

Mueller opuszcza boisko, a wchodzi Corentin Tolisso

• 84. min.

Goretzka strzela z dystanu! Prosto w nogi Rogowskiego

• 83. min.

Coman kończy kontrę Bayernu, ale spokojnie łapie Siefkes. Bayern idzie za ciosem

• 80. min.

Robert Lewandowski dokłada nogę po strzale Ribery'ego! No to trzeba powiedzieć, że Lewandowski ratuje Bayern przed kompromitacją!!! Bo do końca dziesięć minut

• 80. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL LEWANDOWSKI!!!!

• 78. min.

Thomas Mueller był na spalonym w momencie oddawania strzału! Podawał mu Coman. Szacunek dla sędziego, że to dostrzegł.

• 78. min.

A JEDNAK NIE MA GOOOOOLA!!

• 77. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL

• 75. min.

Zostało 15 minut do końca!

• 74. min.

Pojawiają się pierwsze gwizdy. Obraz gry się nie zmienia. Bayern naciska, ale kapitalnie bronią gospodarze

• 70. min.

Przewaga Bayernu jest ogromna! 85%25 posiadania piłki. Już 18 strzałów, ale tylko... 2 celne! Niesamowite

• 68. min.

Rzut rożny dla Bayernu, szukali Boatenga, ale nic z tego

• 63. min.

Gospodarze bronią się już niemal w polu karnym

• 60. min.

Lewandowski ładnie przyjął piłkę w polu karnym, minął rywala, ale jego podanie zatrzymało się na kolejnym obrońcy

• 57. min.

Gramy

• 57. min.

Zabawa w kotka i myszkę. Boisko zostało posprzątane, to kibice znowu rzucili serpentyny

• 55. min.

Wielkie serpentyny pojawiły się na murawie. Gra przerwana

• 54. min.

Thiago strzela w poprzeczkę! Ależ niewiele brakowało! Obrona głęboko cofnięta, to się może skończyć bramką

• 52. min.

Boateng próbuje strzelać z dystansu! Ale bardzo niecelnie. To już druga taka próba w tym meczu

• 52. min.

Mamy dwie zmiany w Bayernie.

Schodzą z boiska Robben i Hummels, a pojawiają się na nim Goretzka i Coman

• 49. min.

Ładne zagranie za plecy linii obrony Drochternsen, ale Robben złapany na spalonym

• 48. min.

Jeden z graczy Bayernu próbował przelobować Siefkesa, ale nie ma gola! Nad poprzeczką

GRAMY!

• 45. min.

Piłkarze wracają powoli na murawę. Chyba będzie zmiana i na boisku będziemy oglądać Tolisso, bo ten mocno się rozgrzewa

• 45. min.

Bayern 0:0 SV Drochtersen

Bayern Monachium bił głową w mur, gracze oddali 11 strzałów, ale właściwie żaden nie był w stanie zagrozić bramce

• 45. min.

No i mamy sensacyjne rozstrzygnięcie w pierwszej połowie, bo Bayern nie był w stanie strzelić żadnej bramki. Kibice czwartoligowców mają swój mały sukcesik, a Bayern nie ma sił i słania się na nogach

• 44. min.

No sensacyjnie wygląda ta pierwsza połowa. Bayern wyszedł na galowo, no i nie radzi sobie w ataku pozycyjnym. Nie ma ruchu, nie ma wymienności pozycji. Nie ma niczego

• 42. min.

Żółtą kartką ukarany Robben za faul na Nagelu! Co tam się wyprawia

• 39. min.

Kolejna sytuacja dla Bayernu, ale obrona czwartoligowców nie pozwala na nic. Stworzyli dwie linie, i nie przepuszczają gwiazd Bayernu. Robben znalazł jednak miejsca i uderzył z 14 metrów! Tylko boczna siatka!

• 35. min.

Bayern bije głową z mur, ma gigantyczną przewagę, ale nie jest w stanie strzelić bramki. Robert Lewandowski rozkłada ręce

• 34. min.

Kapitalna okazja dla czwartoligowców! Broni jednak Neuer, który w swoim stylu rozkłada nogi i odbija piłkę na linii bramkowej. Kovac aż opuścił wzrok.

• 33. min.

Świetnie przyjmował piłkę Mueller, ale kapitalnie interweniuje Nagel i nadal mamy remis

• 30. min.

Bayern ma gigantyczną przewagę. 83%25 posiadania piłki, 6 strzałów, ale nic z tego nie wynika. Świetnie broni się czwartoligowiec

• 28. min.

Bardzo blisko gola dla Bayernu był Hummels, ale jego strzał przeszedł tuż obok bramki

• 25. min.

Lewandowski zaczął żonglować w polu karnym rywali, ale stracił panowanie nad piłka...

• 21. min.

Patrzymy na twarze i niby faktycznie: Ribery, Thiago, Lewandowski, ect. Patrzymy na koszulki i jak byk widzimy herb Bayernu, ale gra Bawarczyków nie spełnia monachijskich standardów.

• 18. min.

Bayern gra zdecydowanie zbyt ślamazarnie...

• 15. min.

Zaspała obrona Bayernu, ale napastnik gospodarzy skiksował w dogodnej sytuacji

• 12. min.

Ciekawostka:

• 10. min.

Pierwsze dośrodkowanie gospodarze, ale Neuer przytomnie wyszedł z bramki

• 7. min.

Gospodarze nie stworzyli jeszcze sobie żadnej sytuacji. A Bayern? Ciągle w ataku. Właśnie strzelał Martinez.

• 6. min.

Bayern nie schodzi z połowy rywali

• 4. min.

Ribery strzelał z ostrego kąta, ale Bramkarz nie miał żadnych kłopotów ze skuteczną interwencją

• 3. min.

Javi Martinez zagrał w kierunku Lewandowskiego, ale Polak przegrał pojedynek powietrzny z obrońcami

• 1. min.

GRAMY!

• Zapraszamy na relację meczu pierwszej rundy Pucharu Niemiec pomiędzy Bayernem Monachium a amatorskim SV Drochtersen/Assel. Gospodarze grają na co dzień w 4. lidze.