Bayern wygrał, Lewandowski strzelił. Fabiański znów przegrał, a Krychowiak nie podniósł się z ławki [ZAPIS MULTIRELACJI]

No ładnie, gol na 4:1.

• Na ławce WBA wciąż siedzi Grzegorz Krychowiak, w barwach Swansea gra Łukasz Fabiański.

• Mecz Bayernu zakończony. Przenosimy się na kilka chwil do Anglii. Wyniki:

• KONIEC MECZU

90. min.

Koniec meczu. Bayern - Hannover 3:1.

• 86. min.

Sędzia przy faulu na Comanie w polu karnym miał małe wątpliwości. Prawdopodobnie jego koledzy obsługujący VAR podpowiedzieli, że przewinienie było w 18.

• GOOOOOOL

86. min.

Jak zwykle z karnego Lewandowski trafił! Jest 14. gol w sezonie.

• PILNE

85. min.

Karny dla Bayernu. Lewy i...

• 74. min.

Bayern ma przewagę ale jest mniej groźny. Przed momentem strzelał wprowadzony w 2. połowie Tolisso. Piłka przeszła nad poprzeczką.

• 74. min.

Coman do Lewandowskiego na 5. metr i ... Polak dotknął piłkę nogą, ale źle. Futbolówka wyszła za linię.

• 66. min.

Kapitalne przyjęcia Comana, po dotknięciu piłki od razu poszedł do przodu. Z bliska strzelił pod poprzeczkę. To drugie trafienie Francuza w lidze.

• GOOOOOOL

66. min.

Gol dla Bayernu!

• 63. min.

W Premiership przerwy w meczach. Swansea przegrywa ze Stoke 1:2. W spotkaniu WBA bez goli.

• 61. min.

Tempo meczu nieco spadło, ale po strzale Comana bramkarz gości musiał przenieść piłkę nad poprzeczką.

• 54. min.

Po kolejnej akcji Bayernu, piłkę z bramki wybija jeden z obrońców.

• 52. min.

Reprezentant Kolumbii znów strzelał z dystansu. Jest coraz bliżej, tym razem piłka dotknęła poprzeczki.

• 49. min.

Coman w indywidualnej akcji. Wpadł w pole karne i trafił wprost w Tschaunera

• 49. min.

Wściekły James Rodriguez. Znów się nie popisał. tym razem jego strzał przeszedł jednak już niedaleko obok słupka.

• 47. min.

Teraz goście maja rzut rożny. Piłka grana na Sane, ale nie doszła do celu. Senegalczyk w tym sezonie już trafiał.

Wracamy do Monachium. Hannover bez zwycięstwa w 3 ostatnich meczach Bundesligi. Dziś sprawia sporo kłopotów Bawarczykom.

• 45. min.

W przerwie Bundesligi przenosimy się na Wyspy. Tam pierwszy mecz nowego trenera West Bromwich Albion. Alan Pardew do gry wystawił tercet Field, Barry, Livermore. Krychowiak zmagania swoich konkurentów ogląda z ławki. Na razie 0:0.

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Dużo się dzieje. Piłka w siatce była kilka razy, ale wynik to na razie 1:1

• 43. min.

Mogło być 2:1. Groźnie strzelał Mueller. Przed momentem z dystansu próbował też Rafinha.

• 42. min.

Dziś przyglądamy się dwóm graczom rywali Polaków na MŚ. Sane (Senegal, Hannover) na razie gra poprawnie. James Rodriguez (Kolumbia, Bayern) bezproduktywny.

• 41. min.

Lewandowski dryblował w polu karnym. Efektownie, ale sędzia odgwizdał jego faul.

• 39. min.

Ale szansa Vidala zza pola karnego strzelał do niemal pustej bramki.

• 36. min.

Tymczasem w Premiership ekipa Fabiańskiego wygrywa ze Stoke 1:0. Mecz WBA z Crystal Palace z ławki ogląda Krychowiak.

• 34. min.

Piękne trafienie głową Benschopa. Holender w tym sezonie już strzelał.

• GOOOOOOL

33. min.

Gol dla Hannoveru!

• 29. min.

Gole też w innych meczach tej kolejki:

Mainz ? Augsburg 0:1

Leverkusen ? Dortmund 1:0

Hoffenheim ? Lipsk 1:0

Werder ? Stuttgart 0:0

Schalke ? Koeln 18:30

• 29. min.

A Allianz Arena nadal 1:0, chociaż przed momentem w idealnej sytuacji Mueller. Napastnik Niemiec trafił obok słupka.

• 25. min.

Co za 5 minut meczu! Głównymi bohaterami spotkania sędziowie.

• PILNE

24. min.

Teraz Ulreich obronił! Dobitka Fulkruga obok bramki.

• PILNE

23. min.

I było trafienie Fulkruga! Ale powtórka karnego!

• 23. min.

Akcja gości i faul w polu karnym. Jest karny dla Hannoveru

• PILNE

21. min.

Co za kontrowersja. Trudno się dopatrzyć spalonego przy podaniu do Lewego. NIE MA GOLA!

• 21. min.

14. gol Lewandowskiego, ale mamy analizę VAR

• GOOOOOOL

19. min.

Gol LEWEGO!!!

• 19. min.

Coraz więcej celnych strzałów ekipy z Monachium. Próba Rafinho jednak za lekka.

• 17. min.

Asystę przy golu zaliczył Mueller.

• 16. min.

Głową uderzał Vidal. To jego 3 bramka w sezonie. Piłkę lecącą w stronę bramki chciał trącić jeszcze Lewandowski, ale jej nie dotknął.

• GOOOOOOL

15. min.

Gol dla Bayernu!!!

• 16. min.

• 13. min.

Liczby meczu: 75%25 posiadania piłki dla Bayernu, 4 uderzenia, 1 celne i słupek.

• 11. min.

Mueller z prawej strony trafił w bramkarza gości. Dostał znakomite podanie od Comana.

• PILNE

9. min.

Słupek po strzale Arturo Vidala! Bramka wisi w powietrzu.

• 7. min.

W Hannoverze warto zwrócić uwagę na Salifa Sane. To obrońca Senegalu. Już dziś zatem mamy pierwszy przedsmak MŚ 2018. Jak poradzi sobie z nim Lewandowski?

• 6. min.

Strzał Lewego z linii pola karnego. Celownik Polaka na razie szwankuje. Wysoko nad bramką.

• 5. min.

Znakomita sytuacja Arturo Vidala, chyba przeszkodził mu Lewandowski. Broni golkiper.

• 3. min.

Bląd bramkarza Tschaunera, podał piłką gospodarzom.

• Tu jedenastka gości.

• Zaczynamy mecz w Monachium.

• O godz. 16 w Anglii swój mecz z Crystal Palace rozpocznie West Bromwich Albion. Nowy trener - Alan Pardew - niestety nie znalazł miejsca w podstawowym składzie dla Grzegorza Krychowiaka.

• Inne mecze Bundesligi:

Mainz - Augsburg

Leverkusen - Dortmund

Hoffenheim - Lipsk

Werder - Stuttgart

Schalke - Koeln

• Dzień dobry państwu! Zapraszamy na multirelację z europejskich stadionów. Na początku będziemy przede wszystkim w Monachium, gdzie Bayern podejmuje Hannover. W podstawowym składzie gospodarzy jest Robert Lewandowski.