Bundesliga. Setny mecz Roberta Lewandowskiego w lidze i dwa gole! [Zapis relacji LIVE]

• sobota, 16 września 2017

Bez doliczonego czasu gry. Bayern wygrywa 4:0. Lewandowski swój 100 występ w Bundeslidze uczcił dwoma golami. Jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców.

• 87. min.

Mogło być 5:0, Strzelał Rafinha, Adler zatrzymał piłkę jedną ręką, tuż przy słupku.

• 82. min.

Szansa Mainz. Muto pobiegł z piłką sam, strzelił z linii pola karnego, tuż przy słupku.

• PILNE

79. min.

Rudy zza pola karnego w poprzeczkę, ależ uderzenie.

• 77. min.

Lewy mocno naszedł na piłkę dograną przez Kimmich. Z 8 metrów uderzył precyzyjnie tuż przy słupku. ładny gol, 5 w sezonie.

• GOOOOOOL

77. min.

GOOL !!! Znów Lewandowski!!!

• 73. min.

Ribery pięknie z dystansu, Adler paruje piłkę

• 71. min.

Po dobrej akcji Vidal zszedł z boiska, za niego pojawił się Rudy.

• 71. min.

Vidal popisał się mocna główką z 6 metrów. Adler odpił piłkę, która ostatecznie uderzyła w poprzeczkę.

• 67. min.

Ależ parada Neuera! Strzelał Frei

• 65. min.

Po rożnym Mueller z przewrotki. Chyba chciał strzelać, ale mało brakowało, by lecącą obok słupka piłkę głową do bramki wpakował Lewandowski.

• 61. min.

Podwójna zmiana. Schodzi Boateng za niego Sule, za Robbena natomiast wchodzi Ribery

• 58. min.

A w dwóch różnych sytuacjach. Żółte karki dla Boatenga i Diallo.

• 55. min.

Fragment spokojniejszej części spotkania, ale jest dobra informacja. Lewandowski po golu jest na czele klasyfikacji strzelców Bundesligi.

• 52. min.

Asystę przy trafieniu Roberta zaliczył Mueller. Chwile później Polak znów był w dogodnej sytuacji. Zablokowali go obrońcy Mainz.

• 50. min.

Polak zamknął składną akcję gospodarzy. Dostał podanie na 10 metr, dostawił nogę o zdobył 4 bramkę w sezonie.

• GOOOOOOL

50. min.

Gool! LEWY!!!

• 48. min.

Próba strzału głową Kimmicha. Piłka poszła wysoko nad poprzeczką.

Rozpoczynamy 2. połowę. Bayern bez zmian. U gości za De Blasisa pojawił się Latza.

• 45. min.

Koniec 1. połowy meczu. Bayrn kontroluje grę, wygrywa 2:0

• 42. min.

Żółta kartka dla Rafinhii.

• 41. min.

Słabe dośrodkowanie, wprost na głowę Kimmicha.

• 40. min.

Rzut rożny dla Mainz.

• 36. min.

Brzydki faul na Lewandowskim, kartka dla zawodnika Mainz.

• 34. min.

I ponownie dobrze interweniował Adler. Tym razem po strzale z dystansu Comana.

• 31. min.

Adler obronił strzał Mullera.

• 27. min.

Mocne, niecelne uderzenie Thiago.

• 24. min.

Holender pomknął prawą stroną, znalazł się sam na sam z Adlerem i mimo ostrego kąta, spokojną podcinką pokonał bramkarz Mainz.

• 23. min.

Robben, 2:0!

• 22. min.

Pudło Lewandowskiego w niezłej sytuacji!

• 21. min.

CO ZA PUDŁO COMANA! Francuz z pięciu metrów nie strzelił gola do pustej bramki!

• 20. min.

:P

• 18. min.

Doskonałe podanie Lewandowskiego do Robbena, ale Holender uderzył wprost w bramkarza. Dobitkę Vidala Adler obronił jednak fenomenalnie!

• 15. min.

Szansa dla Mainz! Indywidualną akcję przeprowadził Quaison, ale jego strzał odbił Neuer.

• 14. min.

Wysoki pressing Bayernu przynosi skutki. Mainz bezradne w rozegraniu.

• 11. min.

Kombinacyjna akcja Bayernu, piłka przerzucana z lewej na prawą stronę. W końcu trafiła do Mullera. Niemiec oddał strzał z linii pola karnego, piłka po drodze odbiła się od Robbena i mamy 1:0 dla gospodarzy.

• 11. min.

1:0, Robben!

• 10. min.

Chaotyczna akcja Bayernu zakończona wyblokiem Mainz. Blisko siebie w obronie, skutecznie grają goście.

• 8. min.

I kolejna szansa dla gości! Uderzał Quaison, a w ostatniej chwili zablokował go Rafinha. Moment dekoncentracji Bayernu.

• 7. min.

Szansa dla Mainz! Bayern stracił piłkę na własnej połowie, z dystansu uderzył Brosinski i z problemami piłkę na rzut rożny odbił Neuer!

• 5. min.

Akcja Robbena prawą stroną zakończona nieporozumieniem z Rafinhą i stratą.

• 3. min.

Mainz głęboko ustawione, zdecydowanie skupia się na bronieniu dostępu do własnej bramki.

• 1. min.

Gramy!

• Obie drużyny już na murawie, za chwilę zaczynamy.

• Po trzech kolejkach Bayern zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Mainz jest 13. z dorobkiem trzech punktów.

• W 99 meczach w lidze dla Bayernu Lewandowski strzelił 80 goli, zanotował 19 asyst. 77 spotkań zakończyło się wygraną.

• FSV Mainz: Adler - Bell, Diallo, Balogun - Donati, Serdar, Frei, Brosinski - Oztunali, Quaison - De Blasis.

• Skład Bayernu: Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Rafinha - Vidal, Thiago - Robben, Muller, Coman, Lewandowski.

• Będzie to setny mecz ligowy w barwach bawarskiego klubu dla Roberta Lewandowskiego. Polak oczywiście w podstawowym składzie gospodarzy.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z czwartej kolejki Bundesligi. Bayern Monachium podejmuje u siebie FSV Mainz.