Hoffenheim - Bayern. Lewandowski zatrzymany przez Wieśniaków - to jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

• wtorek, 04 kwietnia 2017
  • KONIEC

Hoffenheim pokonało u siebie Bayern Monachium 1:0 w meczu 27. kolejki Bundesligi. Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył w pierwszej połowie Andrej Kramarić.

• 90. min. + 4

Koniec!

• 90. min. + 3

Co za szansa! Lewandowski dostaje piłkę na piątym metrze, uderza płasko po długim słupku, jeszcze po drodze rykoszet i futbolówka o centymetry mija słupek!

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 89. min.

Zamieszanie pod bramką Hoffenheim, z bliska uderza Hummels i prosto w Baumanna!

• 86. min.

Zmarnował kontratak Hoffenheim Kramarić.

• 83. min.

Nie mają pomysłu Bawarczycy. Rozpaczliwe dośrodkowania w pole karne, ale dobrze bronią gospodarze.

• 80. min.

Robben za mocno wypuścił sobie piłkę, co wykorzystał Vogt.

• 77. min.

Lewandowski walczy z Vogtem, ale szybko Polak zostaje podwojony i wycofuje piłkę. Rozgrywają ją przed dłuższy czas na trzydziestym metrze Bawarczycy, aż w końcu z dystansu strzela niecelnie Coman.

• 75. min.

Zmiana także w zespole gospodarzy: Terrazzino za Rudy'ego.

• 74. min.

Jeszcze jedna zmiana w Bayernie: Bernat za Alabę.

• 72. min.

Trwa napór Bayernu teraz. Najpierw próbował Ribery, potem Hummels, w obu przypadkach bez skutku w postaci gola.

• 70. min.

Pierwsza zmiana w Bayernie: Ribery za słabo grającego dziś Sanchesa.

• 67. min.

Mogło być 2:0! W klarownej sytuacji Kramarić posyła piłkę nad bramką.

• 64. min.

Lewandowski wpadł z impetem na Vogta. Żółta kartka dla reprezentanta Polski.

• 63. min.

Podwójna zmiana w Hoffenheim: Szalai za Wagnera, Schwegler za Demirbaya.

• 61. min.

Podanie na dobieg od Lewandowskiego do Comana, Francuz trącił piłkę między nogami Baumanna, ale wpadł na bramkarza Hoffenheim i od bramki rozpoczną gospodarze.

• 59. min.

Robben wdał się w drybling w szesnastce i piłkę spod nóg wybił mu Zuber. Rzut rożny dla Bayernu. Centra i bez większego zagrożenia pod bramką Baumanna.

• 57. min.

Jednak Alaba, nie Lewandowski. Przeniósł Austriak piłkę nad murem, ale ze spokojem interweniuje Baumann.

• 56. min.

Robben faulowany przed polem karnym. Do bramki jakieś 30 metrów, Lewandowski zdecyduje się na strzał?

• 55. min.

Lewandowski! Zamarkował strzał lewą nogą, przełożył na prawą i uderzył w okolice okienka. Czubkami palców jakimś cudem zdołał piłkę odbić do boku Baumann.

• 52. min.

Rafinha podaje, ale do rywala. Kolejna akcja Bayernu kończy się nim na dobre się zaczęła.

• 49. min.

Dużo walki w środkowej strefie boiska.

Zaczynamy drugie 45 minut.

• PRZERWA

Świetny mecz oglądamy dzisiejszego wieczora w Hoffenheim. Gospodarze prowadzą do przerwy z Bayernem Monachium 1:0 po przepięknym trafieniu Kramaricia. Podopieczni Juliana Nagelsmanna byli w pierwszej połowie zespołem lepszym, grającym składniej i z pomysłem. Bawarczycy, poza sytuacją z 43. minuty, kiedy Lewandowski trafił w poprzeczkę, nie pokazali praktycznie nic. Carlo Ancelotti musi w szatni wstrząsnąć drużyną.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 43. min.

Coman popędził lewym skrzydłem, zgubił obrońcę, a tuż przed linią końcową dograł na trzeci metr do Lewandowskiego. Polak uderzył podeszwą, puścił piłkę w kozioł i trafił nią w poprzeczkę!

• 41. min.

Ależ rozklepali teraz obronę Bayernu piłkarze Hoffenheim. Demirbay miał już przed sobą tylko Ulreicha, ale bramkarz monachijczyków świetnie się zachował w tej sytuacji i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• 39. min.

Niby Bayern ma optyczną przewagę, ale klarownych sytuacji jak na lekarstwo. Niepocieszony Carlo Ancelotti.

• 37. min.

Coman do Lewandowskiego, Polak odgrywa do Francuza, który - niewiele myśląc - uderza po ziemi prosto w Baumanna.

• 34. min.

Z głębi pola podawał do Robbena Sanches, Holender z trudem przyjął futbolówkę głową, ale szybko stracił ją w starciu z obrońcą.

• 31. min.

Ładnie, na jeden kontakt wychodzili z kontrą gospodarze, ale na spalonym był Wagner.

• 28. min.

Siadło nam troszkę tempo, ale nic dziwnego, to było ponad 20 minut bardzo intensywnej gry, od bramki do bramki.

• 24. min.

Wywalczyli gospodarze rzut wolny w okolicach narożnika pola karnego. Na bezpośredni strzał decyduje się Rudy. Dobrze ustawiony Ulreich tym razem nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

• 22. min.

Ależ bomba Kramaricia z dwudziestu metrów! Piłka poszła jeszcze po ręce Ulreicha i wpadła do siatki pod poprzeczką. Na pewno lepiej mógł się w tej sytuacji zachować golkiper Bayernu.

• GOOOOOOL

21. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Hoffenheim prowadzi!!!

• 20. min.

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska sytuację we własnym polu karnym wyjaśniają stoperzy Bayernu.

• 19. min.

Rudy do Kramaricia, który holuje piłkę do linii końcowej i próbuje dograć przed bramkę. Podanie zablokowane, kończy się na rzucie rożnym dla gospodarzy.

• 17. min.

Demirbay dośrodkowuje z prawego skrzydła, piłkę wybijają obrońcy Bayernu.

• 15. min.

Vidal z dystansu, ale prosto w Baumanna. Zdaje się, że po nerwowym początku Bawarczycy przejmują kontrolę.

• 12. min.

Bayern łapie oddech. Alaba z głębi pola zagrywa na długi słupek, gdzie akcję strzałem z powietrza kończy Vidal. Nie trafił czysto w piłkę i przestrzelił.

• 10. min.

Prostopadła piłka i Amiri wychodzi na sytuację sam na sam z Ulreichem. Nogami obronił uderzenie golkiper monachijczyków. Bayern bezradny.

• 9. min.

Znowu przed szansą Kramarić, ponownie stratę zalicza Sanches. Chorwat przebiegł z piłką kilka metrów i tuż sprzed pola karnego uderzył płasko obok bramki. W tarapatach Bayern.

• 8. min.

Kolejna bezsensowna strata Bawarczyków na swojej połowie, tym razem piłkę gubi Rafinha. Na szczęście dla gości piłkarze Hoffenheim nie wykorzystali tego prezentu.

• 6. min.

Nerwowy początek w wykonaniu piłkarzy Carlo Ancelottiego.

• 5. min.

Głupia strata Sanchesa w środku polu, od razu podaje za obrońców Kramarić, ale za mocno i piłka ląduje w rękach Ulreicha.

• 3. min.

Kapitalnie podanie w uliczkę do Kramaricia, ten strzela, ale piłka trafia jeszcze w nogi jednego z obrońców i mija bramkę. Rzut rożny nic ciekawego pod bramką Ulreicha nie przyniósł.

• 1. min.

Gramy!

• O godz. 20 rozpocznie się mecz 27. kolejki Bundesligi, w którym Hoffenheim podejmie Bayern Monachium. Gospodarze przed własną publicznością jeszcze w tym sezonie ligi niemieckiej nie przegrali. 8 zwycięstw i 5 remisów - oto bilans Wieśniaków.