Bayern wygrał 8:0, hat trick Lewandowskiego! Glik strzelił [MULTIRELACJA]

I na tym kończymy dzisiejszą relację z piłkarskich aren. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na jutro. A także na Sport.pl, gdzie sukcesywnie zamieszczamy podsumowania kolejnych najważniejszych spotkań.

• 79. min.

Podwójna zmiana Napoli, Zieliński zostaje na boisku. Czyli dwóch Polaków pogra do końca, ale czasu na wywalczenie czegoś jest już mało...

• 67. min.

Kessie wylatuje z boiska! W cztery minuty zebrał dwie żółte kartki! Przypomina się FC Porto.

• 59. min.

Arkadiusz Milik na boisku! Zastąpił Marka Hamsika.

• 57. min.

Zieliński nadal na boisku, Milika nadal na boisku nie ma (trzy zmiany w zapasie), a wynik też bez zmian. Neapolitańczycy muszą wziąć się za robotę!

Wielkie derby jednak dla faworytów! A to oznacza, że - przynajmniej na chwilę - Sevilla wsuwa się w tabeli nad Barcelonę i zostaje wiceliderem. Obecnie z taką samą liczbą punktów co prowadzący Real Madryt.

Koniec meczu. Bayern pokonał HSV 8:0!

• 52. min.

Poprzeczka ratuje Fabiańskiego! Strzelał Fabregas.

• 47. min.

A tuż po przerwie kolejna kapitalna interwencja Fabiańskiego! Tym razem, powstrzymał uderzenie Hazarda.

• 45. min.

Kamil Grosicki vs Matthew Lawton:

• 45. min.

Przerwa w Anglii. Tylko w jednym meczu nie padł tam jak dotąd ani jeden gol. Grosicki się stara, może uda mu się to zmienić w drugiej połowie.

• 57. min.

Schodzi Robert Lewandowski! Trener uznał, że trzeba go już powstrzymać. Albo dać odpocząć. Może jedno i drugie. Zastępuje go Renato Sanches.

• 56. min.

Alaba! Mueller dostał kapitalną piłkę - w tym momencie Alaba byłby na spalonym, ale świetnie przepuścił, Mueller wyszedł sam na sam z bramkarzem, udał, że będzie kiwał i odegrał do Alaby, który musiał już tylko wbić do bramki.

• 54. min.

I to jakie uderzenie Polaka! Fenomenalna bramka! Przyjął piłkę od Robbena kapitalnie, a potem prawy róg... Ile on chce dzisiaj strzelić?! Na razie - hat trick!

• 27. min.

Za to teraz Fabiański fenomenalnie obronił świetnego woleja Fabregasa!

• 45. min.

W meczu Bayernu przerwa, ale gdybyście chcieli wiedzieć, jak pięknie się tam cieszą...

• 42. min.

Piłka wycofana w pole karne gości już niemal zza linii (ale raczej się jeszcze zmieściła), pierwszemu z próbujących nie udało się wepchnąć jej do siatki, ale na kłopoty Lewandowski! Polak ładnie ogarnął się z piłkę i przyłożył idealnie!

• 30. min.

Arjen Robben uderzył z woleja i wywalczył rzut rożny.

• 29. min.

Lewandowski uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nad bramką.

• 24. min.

GOL LEWANDOWSKIEGO! 2-0 dla Bayernu! Bardzo ładny karny w wykonaniu napastnika Bayernu - z charakterystycznym krótkim zatrzymaniem, posłał Adlera w drugi róg.

• 23. min.

Do jedenastki podchodzi Robert Lewandowski.

• 23. min.

Karny dla Bayernu! Faulowany Mueller.

• 23. min.

Robben przepuścił piłkę, której nie zdołał opanować Lewandowski w polu karnym.

• 20. min.

Mueller do Lewandowskiego, ale Polak nie zdołał dobiec do piłki.

• 19. min.

HSV wyszło z kontrą 4 na 2, ale Hummels znakomicie powstrzymał ten atak. Tylko aut dla gości.

• 18. min.

Lewandowski w poprzeczkę! Dostał podanie od Alaby i huknął z najbliższej odległości. Piłka odbiła się jeszcze od Adlera i trafiła w poprzeczkę. Było blisko gola!

• 17. min.

Mueller ładnie wystawił piłkę nadbiegającemu z głębi pola Vidalowi, który strzelił gola uderzeniem sprzed pola karnego. 1-0!

• 17. min.

GOL DLA BAYERNU! VIDAL!

• 15. min.

Zakotłowało się pod bramką HSV! Jednak ani Mueller, ani Robben nie zdołali trafić w piłkę i nadal jest 0-0.

• 14. min.

Douglas uderzył z lewej nogi z dystansu, ale obok bramki.

• 13. min.

I kolejny rzut rożny dla gości, którzy ruszyli z kilkoma atakami.

• 9. min.

Dobra interwencja Matsa Hummelsa! Zablokował podanie Gregoritscha do Muellera na skrzydło.

• 7. min.

Costa z dobrym podaniem w kierunku Muellera, ale Niemiec nie zdołał opanować piłki. Zabrakło centymetrów.

• 4. min.

Zgodnie z przewidywaniami gospodarze są dużo częściej przy piłce, ale na razie bez okazji. Spokojny początek meczu.

• 1. min.

Zaczynamy! Bayern przy piłce.

• Piłkarze są już na boisku, lada moment początek meczu.

• O 16 na boisko wyjdą również piłkarze grający w Premier League. Swansea Łukasza Fabiańskiego pojedzie na Stamford Bridge na mecz z Chelsea. Pozostałe mecze to Crystal Palace - Middlesbrough, Everton - Sunderland, Hull Kamila Grosickiego zagra z Burnley, a West Brom z Bournemouth.

• O 15:30 w Bundeslidze zagrają również: Darmstadt - Augsburg, Freiburg - Borussia Dortmund, Bayer - Mainz i RB Lipsk - Koeln.

• HSV ostatnio prezentuje się bardzo dobrze. Pokonał 1-0 Bayer, 3-0 RB Lipsk oraz zremisował 2-2 z Freiburgiem. Ale z Bayernem przez kontuzję nie zagra Kyriakos Papadopoulos.

• Bayern ostatnio prezentował się bardzo przeciętnie w Bundeslidze. Wygrał z Ingolstadt 2-0 po dwóch golach w samej końcówce oraz stracił punkty z Schalke oraz Herthą (po golu Roberta Lewandowskiego w 96. minucie). Czy Polak znowu będzie musiałratować swoich kolegów?

• Skład HSV: Adler; G.Sakai, Djourou, Mavraj, Douglas Santos; Jung, Walace; N.Müller, Holtby, Kostic; Gregoritsch

• Skład Bayernu: Neuer - Lahm, Martinez, Hummels, Alaba - Thiago, Vidal - Robben, Müller, Costa - Lewandowski.

• Dzień dobry i zapraszamy na relację na żywo z meczu Bayern Monachium - HSV!