Bundesliga. Lewandowski ratuje Bayern, gol i dwie asysty Piszczka! [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 18 lutego 2017
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo!

• Co za końcówka meczu w Berlinie. Gol Roberta Lewandowskiego w ostatnich sekundach dał Bayernowi punkt w starciu z Herthą Berlin!

• 90. min. + 6

Koniec meczu.

Dogranie piłki z lewej strony, z pola karnego strzelał Robben, piłkę odbił bramkarz Herthy, a z bliska skutecznie dobił ją Lewandowski! Brawo! Co za dzień Polaków w Bundeslidze!

ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!!! 1:1!

• 90. min. + 5

Jeszcze rzut wolny sprzed pola karnego dla gości.

• 90. min. + 4

W Berlinie wciąż atakuje Bayern! Teraz potężnie, ale minimalnie niecelnie z pola karnego strzelał Robben.

• 90. min. + 1

Aż pięć minut doliczonych do drugiej połowy w Berlinie.

• 89. min.

Rzut wolny dla Bayernu. Bezpośrednio uderzał Alaba, ale znakomicie interweniował Jarstein. Coraz bliżej niespodzianki w Berlinie!

• 85. min.

Indywidualna akcja i zablokowany strzał Douglasa Costy.

• 83. min.

Niezłe dośrodkowanie w pole karne Herthy, ale do piłki nie zdążył Thomas Muller.

• 80. min.

Bayern praktycznie nie opuszcza połowy Herthy, ale wielu okazji strzeleckich z tego nie ma. Mało kreatywnie grają mistrzowie Niemiec.

• 71. min.

Z rzutu wolnego uderzał Lewandowski, ale trafił w mur.

• 70. min.

W Berlinie rzut wolny dla Bayernu tuż przed polem karnym Herthy. Faulowany Lewandowski.

• 69. min.

Gol Piszczka

• 62. min.

Zmiana w Bayernie. Robert Lewandowski za Arturo Vidala, Xabi Alonso za Joshuę Kimmicha.

• 61. min.

Słabiutkie uderzenie Thiago. Za chwilę na boisko wejdzie Lewandowski.

• 57. min.

W Monachium na razie bez fajerwerków. Bayern niby atakuje, ale brak w tym pomysłu i polotu. Wciąż 1:0 dla Herthy.

• 54. min.

Początek drugiej połowy w Berlinie. Robert Lewandowski wciąż tylko na ławce.

• 45. min. + 3

Przerwa także w Dortmundzie, gdzie Borussia prowadzi z Wolfsburgiem 1:0. Być może po przerwie na boisku zobaczymy Jakuba Błaszczykowskiego, który na razie, podobnie jak Lewandowski w Berlinie, siedzi na ławce rezerwowych.

• 45. min. + 1

Przerwa. Jak na razie Hertha prowadzi z Bayernem 1:0. Czy w przerwie Carlo Ancelotti zdecyduje się na wprowadzenie na boisko Roberta Lewandowskiego, który dzisiejsze spotkanie zaczął na ławce rezerwowych?

• 38. min.

2:0?! Piłka w siatce Bayernu po strzale Ibisevicia, ale sędzia liniowy sygnalizuje, że napastnik Herthy był na spalonym. Gol słusznie nie został uznany.

• 35. min.

Strzał Robbena z pola karnego, dobrze interweniował bramkarz Herthy.

• 34. min.

Bayern stara się atakować, odrabiać straty, ale na razie niewiele mu wychodzi. Teraz z lewej strony dośrodkowywał Douglas Costa, ale piłkę wybili obrońcy Herthy.

• 25. min.

Carlo Ancelotti podniósł się z ławki rezerwowych i nerwowo żuje gumę.

• 21. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony do Ibisevicia, który wbiegł na bliższy słupek i wślizgiem umieścił piłkę w siatce! Bayern przegrywa!

• GOOOOOOL

20. min.

Koniec śmiechu i żartów! 1:0! Hertha!

• 12. min.

Uśmiechnięty Lewandowski na ławce rezerwowych. "Wyśmiał" kolegę z drużyny, który w ekwilibrystyczny sposób upadł po starciu z rywalem.

• 9. min.

Wciąż bez bramek na stadionach Bundesligi. Bayern zaczyna przeważać w swoim meczu. Póki co ogranicza się do długiego posiadania piłki.

• 4. min.

Tymczasem wspaniałe obrazki w Dortmundzie. Klub podziękował za lata gry Kubie Błaszczykowskiego, który dzisiaj zawitał tam w barwach Wolfsburga. Piękne!

Bundesliga. Borussia Dortmund podziękowała Jakubowi Błaszczykowskiemu [WIDEO]

Borussia Dortmund przed meczem z VFL Wolfsburg podziękowała Jakubowi Błaszczykowskiemu za osiem lat gry w Dortmundzie.

• 3. min.

Robben znalazł w polu karnym Thiago - bohatera meczu z Arsenalem. Hiszpan źle przyjął piłkę. Strata.

• 2. min.

Odważny atak gospodarzy. Dośrodkowanie po ziemi w pole karne. Hummels przybył na czas. Piłka wybita.

• 1. min.

Grają!

• Skład Bayernu: Neuer; Bernat, Alaba, Hummels, Lahm; Vidal, Kimmich; Thiago, Douglas Costa, Robben; Müller

• Najwięcej będziemy zaglądać na boisko w Dortmundzie, gdzie Łukasz Piszczek zaczyna mecz na ławce rezerwowych. Jakub Błaszczykowski na ławce rezerwowych.

• W tym samym czasie będą rozgrywane jeszcze inne spotkania Bundesligi:

Dortmund - Wolfsburg

Frankfurt - Ingolstadt

Hoffenheim - Darmstadt

Mainz - Bremen

• A to ponoć napastnik kompletny. A tak poważnie, to Robert odpoczywa. Za nim wyczerpujący mecz w Lidze Mistrzów z Arsenalem.

Bundesliga. Robert Lewandowski to napastnik kompletny! Ta statystyka to potwierdza

Robert Lewandowski jest napastnikiem kompletnym, co potwierdza statystyka podana przez portal Squawka.

• W pierwszym składzie nie ma niestety Roberta Lewandowskiego. Polak rozpocznie dzisiejszy mecz na ławce rezerwowych.

• Po zwycięstwie z Ingolstadt drużyna Roberta Lewandowskiego ma już siedem punktów przewagi nad drugim Lipskiem. W sobotę mistrz Niemiec zagra na wyjeździe z Herthą Berlin, która zajmuje wysokie szóste miejsce, choć w ostatnim czasie spisuje się przeciętnie. Przegrała aż trzy z ostatnich pięciu spotkań.