Gol Stępińskiego! Polak uratował remis! Ależ wejście! Gra Napoli. Zieliński w pierwszym składzie, ale tylko remis z Lazio [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 05 listopada 2016
  • 90. min. + 3

KONIEC MECZU. I koniec naszej multirelacji. Dziękujemy, że byliście z nami. Dobrej nocy.

• 87. min.

Kontuzja Hamsika, zastępuje go Allan.

• 69. min.

Uderzał Piotr Zieliński, ale Federico Marchetti bez problemów obronił jego strzał.

• 54. min.

Gooool! Szybka odpowiedź Lazio! Balde Keita!

• 48. min.

Z kilku metrów uderzał Immobile, ale Pepe Reina zdołał obronić trudny strzał.

• 56. min.

To powinien być gol dla Eibar! Strzał Daniego Garci z linii bramkowej wybił jednak obrońca Las Palmas.

• Koniec meczów w lidze francuskiej:

Angers - Lille 1:0

Bordeaux - Lorient 2:1

Dijon - Guingamp 3:3

Lyon - Bastia 2:1

Nantes - Toulouse 1:1

• 90. min. + 1

Gooool! Stępiński! Polak ratuje remis w doliczonym czasie gry!

• W Neapolu przerwa. Na razie bez goli. I bez wielu dobrych sytuacji do ich strzelenia.

• 86. min.

Gooool! Pierre Bengtsson zdobywa bramkę samobójczą!

• 74. min.

Gooool! Bordeaux znowu wychodzi na prowadzenie - Diego Rolan (74. minuta).

• 18. min.

Dries Mertens przewraca się w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej.

• 1. min.

Zaczynamy! Piotr Zieliński w pierwszym składzie!

• We Francji przerwa, oto komplet wyników:

Angers - Lille 0:0

Bordeaux - Lorient 1:0

Dijon - Guingamp 3:1

Lyon - Bastia 1:0

Nantes - Toulouse 0:1

• 37. min.

Gooool! Rzut karny dla Lyonu wykorzystuje Alexandre Lacazette.

• 36. min.

Gooool! Rzut karny dla Toulouse wykorzystuje Martin Braithwaite.

• 77. min.

Gooool! Alaves prowadzi. W 77. minucie karnego wykorzystuje Christian Santos.

• Za chwilę zaczynamy pięć meczów w lidze francuskiej. Start, godz. 20.

Angers - Lille

Bordeaux - Lorient

Dijon - Guingamp

Lyon - Bastia

Nantes - Toulouse

• 59. min.

Gooool! Kolejny dla Torino - trafia Andrea Belotti z rzutu karnego.

• 51. min.

Gooool! Torino prowadzi już 4:1. Daniele Baselli!

• 90. min. + 2

Co tu się dzieje! Szósty gol dla Monaco!

Gooool! Guido Carrillo! Monaco - Nancy 4:0 (87. minuta). I za chwilę Fabinho z rzutu karnego i 5:0!

• 41. min.

Gooool! Federico Melchiorri trafia dla Cagliari.

• 38. min.

Gooool! Marco Benassi strzela trzeciego gola dla Torino!

• 66. min.

Gooool! Monaco prowadzi 3:0! Kylian Mbappe!

• 11. min.

Gooool! A w zasadzie dwa gole, bo Torino prowadzi już 2:0! Ljajic w 11. minucie, Belotti w 2.

• Koniec meczów w lidze angielskiej, oto komplet wyników:

Bournemouth - Sunderland 1:2

Burnley - Crystal Palace 3:2

Manchester City - Middlesbrough 1:1

West Ham - Stoke 1:1

• 74. min.

Gooool! Niebywałe! Sunderland gra w dziesiątkę, ale trafia, z rzutu karnego Artura Boruca pokonuje Jermain Defoe.

• 29. min.

Gooool! Znowu Falcao. W 29. minucie Kolumbijczyk wykorzystuje rzut karny.

• 25. min.

Gooool! Monaco prowadzi (bez Glika w składzie, zawieszony za kartki) z Nancy! Strzelcem gola Falcao!

A oto komplety wyników z pozostałych spotkań Bundesligi:

Bayer Leverkusen - SV Darmstadt 3:2

Bayern Monachium - Hoffenheim 1:1

FC Ingolstadt 04 - FC Augsburg 0:2

Hamburger SV - Borussia Dortmund 2:5

SC Freiburg - VfL Wolfsburg 0:3

• 82. min.

Gooool! A w zasadzie dwa gole w Hamburgu. Najpierw Dembele dla Borussii (75. min, as. Aubameyang), potem Muller (82. min, as. Ekdal).

• 11. min.

Gooool! Bournemouth Arura Boruca wychodzi na prowadzenie. Strzelcem gola: Dan Gosling (as. Adam Smith).

• 33. min.

Gooool! Bayern remisuje. Samobój Stevena Zubera (założył "siatkę" własnemu bramkarzowi) - "pomógł" Lewandowski, który naciskał na piłkarza Hoffenheim.

• 27. min.
  • 20. min.

Groźnie pod bramką Hoffenheim. Pozostawiony bez opieki Thiago na ósmym metrze strzelał, ale zbyt lekko by pokonać Baumanna.

• GOOOOOOL

16. min.

Gooool! Świetne odegranie przed pole karne i Demirbay pięknym strzałem w okienko z 16 metrów pokonał Manuela Neuera.

• 14. min.

Dobra okazja dla Bayernu. Rafinha na prawej stronie, wszedł dynamicznie w pole karne, ale uderzył tak, że bramkarz Hoffenheim zdołał wybić piłkę za linię końcową.

• 10. min.

Bez goli na razie w Monachium. Przed chwilą dośrodkowanie w kierunku Lewandowskiego, ale Polak nie był w stanie wyskoczyć tak wysoko, by sięgnąć piłki.

• 2. min.

Bayern gra dziś w wyjątkowych koszulkach.

Bayern gra w koszulkach zrobionych z odpadów

Piłkarze Bayernu Monachium wystąpią w sobotnim meczu ligowym u siebie z Hoffenheim w nietypowych koszulkach. Tradycyjne stroje zostaną zastąpione zrobionymi w stu procentach z plastikowych odpadów wyłowionych u wybrzeży Malediwów na Oceanie Indyjskim.

• 1. min.

Termalica podejmie ostatnią Koronę Kielce. Gospodarze nie wygrali meczu już od trzech spotkań, a dwa ostatnie przegrali. Za to Korona przegrała aż sześć meczów z rzędu! Ostatnio prowadziła z Legią 2-0, ale ostatecznie przegrała 2-4...

• 1. min.

Zaczynają się mecze Bundesligi. My będziemy skupiać się najbardziej na tym, co się dzieje w Monachium, gdzie Bayern gra z Hoffenheim.Będziemy też zerkać do Freiburga, gdzie Wolfsburg z Jakubem Błaszczykowskim.

• Przemysław Tytoń zagrał dobry mecz z Granadą, kilka razy uchronił swój zespół od porażki, ale w 81. minucie piłka pechowo odbiła się od jego pleców i wpadła do bramki. Deportivo, którego barwy reprezentuje Polak, zremisowało na wyjeździe 1:1.

• Sprawdź, co jeszcze dzieje się w weekend.

Lewandowski walczy o podtrzymanie serii, Legia goni Lechię, a Polacy grają w el. Euro piłkarzy ręcznych [ROZKŁAD WEEKENDU]

Co za weekend przed nami! Robert Lewandowski postara się o podtrzymanie swojej strzeleckiej serii w Bayernie Monachium, Legia Warszawa powalczy o trzecie zwycięstwo z rzędu w ekstraklasie, za to polscy piłkarze ręczni będą chcieli zrehabilitować się z Rumunią za czwartkową porażkę z Serbią w eliminacjach mistrzostw Europy 2018. Relacja na żywo z najważniejszych wydarzeń weekendu w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisje na antenach Eleven.

• O godz. 15.30 rozpoczną się mecze 10. kolejki Bundesligi z udziałem Polaków. W Monachium Bayern w Robertem Lewandowskim w wyjściowym składzie zmierzy się z Hoffenheim, Freiburg zagra z Wolfsburgiem, w barwach którego wystąpi Jakub Błaszczykowski, a Borussia Dortmund z Łukaszem Piszczkiem spotka się na wyjeździe z Hamburgiem.