Bayern kontra Eintracht Frankfurt, Chelsea gromi Aston Villę [MULTIRELACJA]

• sobota, 02 kwietnia 2016
  • KONIEC

Za nami bardzo ciekawe piłkarskie sobotnie popołudnie! W Niemczech Bayern Monachium pokonał Eintracht 1:0,. Tym razem to nie Lewandowski był bohaterem spotkania. Bawarczycy wygrali po cudownej bramce Ribery`ego.

Natomiast w Anglii dużą sensacją jest pierwsza bramka Pato w barwach Chelsea. "The Blues" rozgromili Aston Villę 4:0. Takim samym wynikiem zakończyło się starcie Bournemouth z Manchesterem City. Artur Boruc nie jest więc w najlepszym humorze. Pozostałe wyniki:

• GOOOOOOL

90. min. + 4

GOOOL! Norwich zdołało zdobyć bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu gry! Katem "Srok" okazał się Martin Olsson! Czy Newcastle żegna się z Premier League?

• GOOOOOOL

77. min.

GOOOL! Co za powrót z zaświatów! Od 0:2 do 2:2. Gola dla ekipy Fabiańskiego zdobył Paloschi, który zameldował się na murawie zaledwie kilka minut temu!

• GOOOOOOL

77. min.

GOOOOL! Gayle wpisał się na listę strzelców, a Crystal Palace wyrównało! Nic w tym dziwnego, bo "Młoty" od kilku minut grają bez Cheikhou Kouyate, który wyleciał z boiska z czerwoną kartką!

• GOOOOOOL

77. min.

Goool! Dramat Newcastle trwa w "najlepsze".. Goście są bliscy zanotowania osiemnastej porażki w sezonie. Bramkę dla gospodarzy zdobył Dieumerci Mbokani

• KONIEC

Za nami mecze 28. kolejki ligi niemieckiej. Ozdobą spotkania Bayernu była cudowna bramka Ribery`ego.

• 70. min.

Robert Lewandowski opuszcza boisko. W jego miejsce Douglas Costa.

• 65. min.

Świetna obrona bramkarza Eintrachtu! Lewandowski wyłożył piłkę przed pole karne do Xabiego Alonso, Hiszpan technicznym strzałem chciał pokonać Hradeckiego, ale ten świetnie obronił strzał.

• 52. min.

Bayern w natarciu. Świetna przerzutka na lewe skrzydło, piłkę przyjął Bernat, wpadł w pole karne, wyprzedził rywali, strzelił, ale bramkarz Eintrachtu jakoś to obronił.

• 51. min.

Piękny strzał Xabiego Alonso z rzutu wolnego. Hiszpan strzelał z ok. 25 metrów i trafił w poprzeczkę.

• 37. min.

Trwa jeden mecz ligi hiszpańskiej. Atletico Madryt prowadzi od 37. minuty z Betisem. Gola strzelił Torres.

Rozpoczęła się druga połowa meczu Bayern - Eintracht. Bez zmian w składach.

• 19. min.

To nie jest dobry dzień Artura Boruca. Mecz trwa dopiero 19 minut, a Polak puścił już trzy bramki. Strzelanie zaczął w 7. minucie Fernando, w 12. minucie Polaka pokonał De Bruyne, a w 19. Aguero. Artur, trzymaj się chłopie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy meczu Bayern - Eintracht. Bayern prowadzi po bramce Ribery'ego z przewrotki. Lewandowski na razie niewidoczny.

• 14. min.

Goool! Drugi z polskich bramkarzy pokonany. Fabiański (Swansea) puszcza bramkę. Pokonał go Ibrahim Afellay. 1:0 dla Stoke.

• 7. min.

Gooool! Manchester City strzela. Boruc puszcza. Strzelcem gola Fernando. 1:0 dla City.

• 31. min.

Celny strzał Husztiego, ale nie mógł nim pokonać Neuera.

• 29. min.

Oczipka uprzedził Lewandowskiego po podaniu Ribery'ego.

• 24. min.

Przepiękny gol Ribery'ego.

• 24. min.

Goetze uderza głową, ale był na spalonym.

• 21. min.

Hradecky odbił strzał nogą, a Ribery przepięknie uderzył przewrotką! 1-0 dla Bayernu!

• 20. min.

ALE GOL RIBERY'EGO!

• 15. min.

Uderzenie Thiago bardzo niecelne.

• 14. min.

Goście mieli rzut wolny na połowie Bayernu, ale Zambrano w walce o piłkę sfaulował rywala.

• 9. min.

Lewandowski ładnie przyjął piłkę w polu karnym rywala, ale Zambrano mu ją zabrał.

• 7. min.

Hradecky uprzedził Muellera w ostatniej chwili.

• 5. min.

Ribery nie zdołał opanować piłki po podaniu Thiago, został pokonany przez Chandlera.

• 4. min.

Bayern oczywiście optycznie przeważa w pierwszych minutach meczu, ale brakowało okazji.

• 1. min.

Zaczęli!

Skład Bayernu: Neuer - Lahm, Martinez, Alaba, Bernat - Alonso - Mueller, Goetze, Thiago, Ribery - Lewandowski

Skład Eintrachtu: Hradecky - Chandler, Zambrano, Abraham, Djakpa - Hasebe - Aigner, Huszti, Ben Hatira, Oczipka - Seferović

• W kończącym się meczu Premier League Chelsea prowadzi z Aston Villą aż 4:0. Gole strzelali Ruben Loftus-Cheek, Alexandre Pato (z karnego) oraz Pedro dwie.

• Dzień dobry i zapraszamy na multirelację z zagranicznych lig europejskich! O 15.30 swój mecz rozpocznie m.in. Bayern Monachium, który podejmie Eintracht Frankfurt.