Komentarze
Terminarz
Od?wie?
35
90. min. +4 Koniec meczu.

90. min. +2 Luis Surazez rozpaczliwie domaga się rzutu karnego. Urugwajczyk wbiegł w pole karne podał do Dirka Kuyta, który strzelił, a piłka odbiła się od barku jednego z obrońców Fulham. Sędzia uznał, że rzutu karnego nie ma.

89. min. Pod koniec meczu świetną formą błysnął Mark Schwarzer, który obronił efektownie strzał Jonjo Shelveya.

86. min. Gol dla Fulham! Ależ piękne gole w tym meczu! Jeden ładniejszy od drugiego! Steve Sidwell pozazdrościł trafienia sprzed kwadransa Maxi Rodriguezowi. Uderzył zewnętrzną częścią stopy z 25 metrów. Pepe Reina, choć wyciągnął się jak długi, nie był w stanie sięgnąć piłki szybującej do bramki tuż przy słupku. Piłkarz Fulham jednak nawet nie cieszył się z gola, tylko obrócił się na pięcie i poszedł w kierunku środka boiska.

84. min. Bobby Zamora wpadł w polu karnym na Pepe Reinę. Bramkarz Liverpoolu wygląda na bardziej poturbowanego, ale już powoli wstaje z murawy.

80. min. Dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu, ale Andy'ego Johnsona wyprzedził Jamie Carragher i wybił piłkę.

78. min. Luis Suarez wbiegł w pole karne z lewej strony, ale zamiast podać lepiej ustawionym kolegom, postanowił strzelać. Huknął wysoko nad poprzeczką.

75. min. Piąty gol dla Liverpoolu! Fulham rozbite. Jonjo Shelvey podał do wbiegającego w pole karne Luisa Suareza, który ze spokojem minął bramkarza i skierował toczącą się piłkę do bramki.

70. min. Gol dla Liverpoolu!Hat trick Maxi Rodrigueza! Wieczór Argentyńczyka na Craven Cottage! Przejął piłkę w środku pola, długo szukał sobie okazji do strzału przed polem karnym Fulham. Ale gdy już znalazł - huknął jak z armaty. Schwarzer musnął piłkę palcami, ale nie był w stanie jej zatrzymać. Piękny gol!

68. min. Od pewnego czasu przy piłce utrzymuje się przede wszystkim Fulham. Przed momentem w dryblingu na lewym skrzydle pogubił się Salcido, który próbował dośrodkować, ale piłka odbiła się od nogi Johnsona, znów od nogi Salcido i wyszła za linię.

66. min. Świetna okazja dla Fulham, bo po faulu Skrtela na Zamorze gospodarze mieli rzut wolny z 20 metrów. ale sam faulowany strzelił prosto w mur.

62. min. Dośrodkowanie Murphy'ego z rzutu rożnego poleciało prosto na głowę Dempseya, który strzelił w kierunku bramki Liverpoolu. Trafił jednak w... nogę Gudjohnsena.

57. min. Gol dla Fulham! Moussa Dembele z granicy pola karnego mierzonym strzałem obok słupka pokonał Pepe Reinę. Wcześniej ładną akcję rozegrali jego koledzy. Najpierw Baird zagrał do Zamory, po chwili ten drugi podał w pole karne do Dembele.

55. min. Glen Johnson, tak jak przy drugim golu, popędził prawym skrzydłem. ale dośrodkowanie było już dużo gorsze. Obrońca Liverpoolu podał po ziemi i piłkę z łatwością wybił obrońca.

52. min. Liverpool oddał inicjatywę. Fulham jest częściej przy piłce, ale z tej przewagi niewiele wynika.

48. min. Szybko Liverpool stracił jednego ze swoich piłkarzy. Raul Meireles usiadł na murawie trzymając się za udo. Musiał zostać zmieniony.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Znów strzał piłkarzy Fulham. Davies dośrodkował dokładnie do Sidwella, ale ten ze środka pola karnego strzelił głową prosto w ręce Pepe Reiny.

43. min. Fulham nieśmiało atakuje. Strzał Clinta Dempseya zza pola karnego przeleciał obok słupka.

39. min. Znów Lucas strzelał z daleka i znów strzał mu nie wyszedł. Piłka, zamiast do siatki, trafiła do ustawionego na skrzydle Kuyta. Jego dośrodkowanie wybili obrońcy Fulham.

36. min. Po raz pierwszy w meczu Fulham dłużej utrzymało się przy piłkę na połowie Liverpoolu. Gospodarze byli w stanie zepchnąć gości do obrony, zmienić stronę boiska, ale po przerzuceniu piłki z prawego na lewe skrzydło, stracił ją Sailcido.

32. min. Raul Meireles był bliski dojścia do sytuacji sam na sam z bramkarzem Fulham. ale podanie z głębi pola trącił chyba jeden z obrońców i szybciej przy piłce był Mark Schwarzer.

30. min. Raul Meireles podał przed pole karne, piłkę zgrał jeszcze Kuyt, a Lucas huknął ile sił w nodze. Piłka przeleciała nad poprzeczką, ale groźny w tym meczu jest tylko jeden zespół.

28. min. Fulham co chwilę próbuje dalekich zagrań, czy to w stronę pola karnego rywali, czy na skrzydło. Piłkarze Liverpoolu nic sobie z tego nie robią.

24. min. Znów groźnie pod bramką Fulham. Luis Suarez zagrał przed pole karne do Maxi Rodrigueza, ale ten uderzał z pierwszej piłki i nie trafił.

23. min. Luis Suarez próbował pokonać bramkarza Fulham z prawie zerowego kąta. Wbiegł z lewej strony pola karnego, ale jego strzał poszybował wysoko nad poprzeczką.

21. min. Fulham wciąż nie może sobie poradzić z obroną Liverpoolu. Gospodarze dopiero teraz próbują dłużej przytrzymać piłkę, ale przewaga Liverpoolu jest olbrzymia.

16. min. Trzeci gol dla Liverpoolu! Tempo gości jest imponujące. Tym razem pomógł im bramkarz Fulham. Mark Schwarzer próbował łapać niezbyt groźny strzał Dirka Kuyta, ale piłka po jego rękach wtoczyła się do jego bramki tuż przy słupku.

15. min. Czy powinien być rzut karny dla Liverpoolu? Chyba nie, bo Luis Suarez po aktorsku wywalił się w polu karnym Fulham, choć gdy wbiegł przed bramkę Schwarzera, Danny Murphy położył mu rękę na plecach.

11. min. Fulham jest jak sparaliżowane. Piłkarze gospodarzy ledwo przejdą przez linię środkową, tracą piłkę.

7. min. Drugi gol dla Liverpoolu! I znów Maxi Rodriguez! Co się dzieje na Craven Cottage?! Prawym skrzydłem popędził Glen Johnson, dośrodkował tak, że przerzucił piłkę nad bramkarzem i obrońcą Fulham, a z lewej strony bramki wpakował ją do siatki Argentyńczyk.

4. min. Fulham rzuciło się do ataku, ale na razie zamiast goli piłkarze gospodarzy zbierają upomnienia od sędziego, za zbyt brutalną grę.

1. min. Gol dla Liverpoolu! Maxi Rodriguez strzelił gola jeszcze szybciej niż w niedzielę Javier Hernandez, bo już po 30 sekundach gry. I to w jakim zamieszaniu. Najpierw niegroźnie strzelał z lewej strony boiska Luis Suarez, Carlos Salcido tak nieszczęśliwie próbował wybić ją wślizgiem, że skierował ją na słupek. Po interwencji Marka Schwarzera i odbiciu się od słupka wyszła w pole, a tam dopadł do niej Maxi Rodriguez i skierował ją do siatki.