Puchar Anglii. NA ŻYWO: Szczęsny w bramce Arsenalu

0 : 1
Komentarze
Od?wie?
24
49. min. Arsenal wrócił na boisko z mocnym postanowieniem poprawy. Tym razem Bendtner z prawej strony, ale tylko rzut rożny.

46. min. Już w pierwszej minucie drugiej połowy Arsenal mógł prowadzić. Lewą stroną kapitalnie przebił się Song, ale żaden z kolegów nie przeciął ostrego dośrodkowania.

46. min. Gwizdek arbitra i druga połowa. Przy piłce Arsenal.

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy! Wracamy po przerwie.

45. min. Kapitalna akcja prawą stroną Bendtnera zakończony mocnym strzałem w środek bramki. Schmeichel miał kłopoty, ale wyszedł z tej sytuacji obronną ręką.

43. min. Kibice Arsenalu spodziewali się pogromu, a tymczasem ich pupile męczą się niemiłosiernie z pierwszoligowym Leeds...

42. min. Żółta kartka dla Rosiskiego za odpychanie przeciwnika.

40. min. Potężna bomba Bendtnera. Wysoko nad bramką.

33. min. Schmeichel broni strzał głową Chamakha po rzucie rożnym.

33. min. Arszawin do Bendtnera, w ostatniej chwili zdążył jednak Bruce.

29. min. Arsenal w ostatnich dwóch minutach mógł co najmniej 3 razy strzelić gola. Najpierw z wielkiego zamieszania po rzucie rożnym obronną ręką wyszedł Schmeichel (obrońcy wybijali piłkę z linii bramkowej), później próbował Denilson.

27. min. Schmeichel z kłopotami broni niezbyt trudny strzał Arszawina zza pola karnego.

25. min. Gospodarze nie mogą się przebić, są zaskoczeni oporem Leeds.

22. min. Arsenal zaczyna przejmować inicjatywę. Ładne dośrodkowanie Roscikiego wprost na głowę Bendtnera, ale obrońcy w ostatniej chwili zdejmują mu piłkę z głowy.

16. min. Kolejna próba Watta! Tym razem z dystansu. Nad bramką. Oprócz szansy Arszawina, to na razie Leeds United dyktuje warunki.

14. min. Kolejne dobre wyjście Szczęsnego, tym razem powstrzymał Watta. Po zamieszaniu w polu karnym obrońcy wybijają piłkę.

11. min. Arszawin wychodzi sam na sam z Schmeichelem, ale syn słynnego duńskiego bramkarza wygrywa ten pojedynek.

10. min. Tempo meczu na Emirates Stadium nie porywa.

8. min. Szczęsny kolejny raz wychodzi do piłki i spokojnie daje jej opuścić boisko. Ładna asekuracja, na razie bardzo pewnie wygląda Polak na przedpolu.

4. min. Pierwszy kontakt z piłką Wojciecha Szczęsnego. Łatwe wyjście, choć Arsenal zaczyna popełniać błędy w środku pola.

3. min. Arsenal na razie spokojnie. Leeds ogranicza się do wybijania piłki na aut.

1. min. Zaczynamy relację z meczu! Przy piłce goście.

Obie drużyny są już na boisku. Za chwilę rozpoczynamy relację z meczu.