Premier League. Manchester City - Liverpool 0:0. Manchester i Liverpool nie zasługują na Ligę Mistrzów?

0 : 0
Komentarze
Terminarz
Od?wie?
34
Słabe widowisko na City of Manchester Stadium. Obie drużyny zażarcie walczą o czwarte miejsce w tabeli, które premiuje grą w Lidze Mistrzów, jednak poziom jaki zaprezentowały obie ekipy wskazuje, że ani The Citizens, ani The Reds nie są gotowe do walki z najlepszymi w Europie.

Mecz był pełen walki, starć między piłkarzami obu zespołów. Zabrakło tego, na co kibice czekają najbardziej - akcji podbramkowych, strzałów i przede wszystkim bramek. Podział punktów między Liverpoolem i Manchesterem City to szansa dla Tottenhamu i Aston Villi by zgłosić swój akces do walki o czwartą lokatę

90. min. +6 Koniec meczu

90. min. +3 Strzał Johnsona metr obok bramki

90. min. Akcja lewą stroną Manchesteru, próba dośrodkowania nieudana i piłka ląduje w rękach Reiny

89. min. Było gorąco w polu karnym Manchesteru, dwa strzały na bramkę odbijały się jednak od obrońców gospodarzy

84. min. W polu karnym padł Adebayor, ale gwizdek sędziego milczy

80. min. Strzał Adebayora nad poprzeczką

80. min. Świetna akcja Adebayora. Snajper minął Skrtela, już składał się do strzału ale w ostatniej chwili Słowak niezwykle ofiarnie wybija piłkę. Rzut rożny

75. min. Zmiana: Torres za Babela

73. min. Na boisko wejdzie za chwilę Fernando Torres. Może to on rozrusza grę swojej drużyny,

68. min. Na boisko wchodzi piłkarz, który zanotował jak dotąd najwięcej asyst dla druzyny The Citizens - Craig Bellamy

64. min. Niezła akcja Bebayouna prawą stroną, ale w porę interweniuje Kompany. Liverpool przesuwa się coraz bliżej bramki Givena

61. min. Fantastyczny, potężny strzał Adebayora i jeszcze lepsza interwencja Reyny! Genialna parada!

56. min. Liverpool poradził sobie z groźnymi atakami rywala. W tej chwili mecz się wyrównał, a The Reds próbują konstruować groźne ataki na bramkę Givena

52. min. Napór gospodarzy trwa. Kolejny korner dla The Citizens

50. min. Ależ okazja dla City! Piłka przez przypadek wpadła pod nogi Irelanda, który stanął oko w oko z Reyną 7-8 metrów od bramki. Piłkarz gospodarzy zachował się fatalnie - nie trafił nawet w światło bramki rywala!

49. min. Niezłe dogranie z rzutu rożnego pod bramkę Liverpoolu. Piłka leciała wprost na głowę Adebayora, ale Reyna w ostatniej chwili chwycił futbolówkę

46. min. Rozpoczynamy drugą część meczu pomiędzy Manchesterem City a Liverpoolem

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy meczu. Miejmy nadzieję, że druga będzie o wiele ciekawsza i bogata w podbramkowe sytuacje i gole

45. min. Ciekawa końcówka pierwszej połowy - dużo walki, szybkich akcji. Wszystko jednak wskazuje na to, że pierwsza odsłona zawodów zakończy się bezbramkowym remisem

44. min. Świetna centra z rzutu rożnego i potężny strzał głową Skrtela o 20-30 centymetrów minął bramkę Givena!

42. min. Agger sprokurował bardzo groźną sytuację dla rywala. Jego niedokładne wybicie piłki trafiło do Adebayora, ten szybko dograł futbolówkę do Irelanda, ale pomocnik The Citizens zamiast odwrócić się i strzelać na bramkę, wycofał akcję i stracił piłkę

39. min. Próba dośrodkowania Johnsona, która zamieniła się w dość groźny strzał. Piłka minęła jednak słupek bramki Reyny o około pół metra

33. min. Tempo meczu wciąż pozostawia wiele do życzenia. Mecz jest pełen chaosu, szarpanej gry, która nie może zachwycić kibiców

29. min. Niezła centra w pole karne Liverpoolu, do piłki próbował dojść Adebayor, ale wyśmienite wyjście Reyny przerywa całą akcję

24. min. Uderzenie Gerrarda podobne jak Johnsonna. Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki Givena

20. min. Uderzenie Johnsonna fatalne. Jak na razie obie ekipy nie mogą znaleźć recepty na pokonanie bramkarza rywali

18. min. Niezła akcja Babela lewą stroną boiska, ale jeszcze lepsza interwencja De Jonga - dobry, skuteczny wślizg został nagrodzony gromkimi brawami

14. min. Centra w pole karne Manchesteru, ale tam jak rasowy obrońca zachował się Adebayor. Napastnik z Togo umiejętnie wybił futbolówkę na rzut rożny

11. min. Od kilku minut Liverpool stale atakuje na bramkę drużyny Manciniego. Akcje The Reds są coraz składniejsze. Stwierdzenie, że bramka wisi w powietrzu będzie nietrafne, ale Liverpool osiąga powoli przewagę

8. min. Niezła okazja dla drużyny gości. Dobre dośrodkowanie Gerrarda z prawej strony, do piłki doszedł Maxi Rodriguez ale został powstrzymany przez defensorów Manchesteru

6. min. Dobre dośrodkowanie Gerrarda, ale Lescott króluje w walkach powietrznych. Obrońca bez problemów poradził sobie w pojedynku z Kuytem

3. min. Senny początek spotkania. Jak na razie gra toczy się wyłącznie w środku boiska

Przed meczem: Olbrzymim osłabieniem Manchesteru będzie brak Carlosa Teveza, który przebywa w Argentynie. Nie zobaczymy również zawieszonego Patricka Vieiry. Rafael Benitez nie może skorzystać z Glenna Johnsona oraz pauzującego za kartki Kyrgiakosa.