Liverpool wyrównał rekord Premier League. Koszmarny błąd Fabiańskiego [ZAPIS RELACJI]

• poniedziałek, 24 lutego 2020
  • 93. min.

Liverpool w niesamowitych okolicznościach pokonał West Ham United 3:2. Niestety, duża w tym zasługa Łukasza Fabiańskiego, który przy każdej bramce dla Liverpoolu mógł się lepiej zachować. To był szalony mecz

• 93. min.

Koniec meczu!

• 93. min.

Ależ blisko gola dla West Hamu! Piłka zmierzała do siatki, ale Wijnaldum odbija!

Gramy pięć minut dużej

• 86. min.

Ale chaos pod bramką Liverpoolu

• 86. min.

Ajjj jak blisko Bowen! Lobował Alissona, ale ten odbija piłkę! Mógł zostać bohaterem

• 85. min.

A jednak nie! Sędzia dopatrzył się spalonego!

• 83. min.

GOOOOOOOOL NA 4:2!

• 81. min.

Alexander-Arnold dostał piłkę w polu bramkowym, wyszedł do niego Fabiański, ale nie złapał piłki. Mane dobił piłkę do pustej bramki! Co za pogoń Liverpoolu

• 80. min.

Liverpoool prowadzi!

• 77. min.

van Dijk domaga się rzutu karnego. Sędzia twierdzi jednak, że nie było żadnego faulu

• 77. min.

Ogbonna powstrzymuje Salaha! Liverpool będzie miał kolejny rzut rożny

• 74. min.

Ostatnie 15 minut szans Liverpoolu.

• 72. min.

Fabiański teraz broni! Firmino nie dał rady wpakować piłki z linii bramkowej!

• 68. min.

Nieudany strzał Salaha! Ale piłka przetoczyła się przez ręce Polaka! I między nogami wpada do jego bramki! Jaki niecodzienny błąd Polaka!

• 68. min.

GOOOOOOOOOOL ALEŻ BŁĄD FABIAŃSKIEGO

• 65. min.

Diop nieładnie powstrzymuje Mane. Żółta kartka

• 64. min.

Firmino główkuje nad bramką! Liverpool coraz groźniejszy

• 62. min.

Fabiański ratuje Liverpool! Kapitalna interwencja Polaka

• 59. min.

Jak Liverpool wygrałby dzisiejszy mecz, to wygrałby 18 kolejnych meczów w Premier League! Byłoby to wyrównanie rekordu!

• 59. min.

Liverpool stracił z West Hamem już dwie bramki, czyli więcej niż w ostatnich 11 meczach! Niesamowite

• 57. min.

Jest reakcja Kloppa. Schodzi Keita, wchodzi Oxlade-Chamberlain

• 54. min.

Kapitalne dośrodkowanie Rice'a na 10 metr, ale Fornals niepilnowany! Strzela po dalszym rogu i Liverpool przegrywa!

• 54. min.

GOOOOL DLA WEST HAMU! SENSACJA

• 52. min.

Ładne podanie do Mane, ale Fabiański jest pierwszy przy piłce

• 50. min.

Declan Rice ogląda żółtą kartkę. Wybijał piłkę po gwiazdku

• 48. min.

Liverpool stara się opanować sytuację na boisku

Soucek siedzi na murawie. Kontuzjowany piłkarz West Hamu schodzi z boiska, a w jego miejsce Fornals

Pierwsza akcja i Mane strzela nad bramką Fabiańskiego!

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Nie ma zmian.

Koniec pierwszej połowy!

Felipe Anderson mógł wyprowadzić znakomitą kontrę. Świetnie wypuścił sobie piłkę, ale potem podał do nikogo.

• 43. min.

Piłka w pole karne West Hamu, ale Fabiański piąstkuje za pole karne. Kolejna dobra interwencja

• 41. min.

Niezła okazja dla West Hamu, ale obrońcy wybijają z pola karnego

• 39. min.

Poprzeczka ratuje Fabiańskiego! Strzelał Virgil van Dijk!

• 37. min.

Kapitalny strzał Alexandra-Arnolda, piłka ociera się o mur i leci tuż obok słupka

• 35. min.

Mane faulowany. Będzie dobra okazja z wolnego dla Liverpoolu

• 35. min.

Mane zamiast rozpędził kontrę, to ją zwolnił. Klopp rozkłada ręce

• 33. min.

Zamieszanie pod bramką Liverpoolu. West Ham mógł niespodziewanie strzelić drugiego gola!

• 31. min.

Kapitalna wrzutka Alexandra-Arnolda w pole karne, albo był to nawet strzał! Salah blisko przecięcia i gola!

• 27. min.

Duży błąd Joe Gomeza. West Ham mógł mieć gola, ale Alisson szybciej przy piłce

• 24. min.

Kapitalna akcja Mane, minął dwóch piłkarzy i uderzył po długim rogu. Fabiański już leciał do obrony, ale strzał jednak zablokowany

• 21. min.

Liverpool ruszył sześcioma zawodnikami do kontry, ale znakomicie powstrzymany przez pomocników West Hamu

• 14. min.

Fantastyczna interwencja Fabiańskiego! Salah strzelił z 20 metrów, piłka wpadła mu za kołnierz, ale Polak przenosi ją nad poprzeczką.

• 12. min.

Niespodziewana sytuacja! Kapitalne dośrodkowanie piłkarza West Hamu z rzutu rożnego, a Diop pakuje piłkę do bramki! Alisson też miał to na rękach

• 12. min.

GOOOL DLA WEST HAMU!

• 10. min.

Kapitalna asysta Aleksandra-Arnolda, tam w polu karnym najwyżej wyskoczył Wijnaldum i strzelił po dalszym słupku. Fabiański cudem zdołał sięgnąć piłki, ale ta przelała się po jego dłoni i wpadła do bramki.

Polak był wściekły na swoich obrońców, bo Holender był właściwie sam w polu karnym.

• 9. min.

GOOOOOOOOOOLL DLA LIVERPOOLU!

• 6. min.

Piekielnie mocny strzał Robertsona po rzucie rożnym. Fabiański jednak nie musiał interweniować

• 4. min.

Kapitalny przerzut van Dijka do Salaha, ale w ostatniej chwili obrońca zbij na rzut rożny

• 2. min.

Pierwsza wrzutka w pole karne Fabiańskiego, ale Diop wybija

• Zaczynamy mecz!

• Liverpool F.C.: Alisson - Alexander-Arnold, Joe Gomez, V. van Dijk, Robertson - Ke?ta, Fabinho, Wijnaldum - M. Salah, Firmino, Mané.

West Ham: Fabiański - Ngakia, Diop, Ogbonna, Cresswell - Rice - Snodgrass, T. Souček, Noble (C), Anderson - Antonio.

• Liverpool z Madrytu po porażce na Wanda Metropolitano 0:1. Tym samym została przerwana seria czternastu zwycięstw drużyny Juergena Kloppa.

W kontrze do Liverpoolu stoi ekipa, w której bramki pilnuje Łukasz Fabiański. "Młoty" na swoją wygraną czekają od 5 stycznia, do tego brakuje im jednego punktu, aby wydostać się ze strefy spadkowej, a w przypadku wygranej awansować o dwa miejsca w lidze. West Ham stoi przed bardzo trudny zadaniem. Drużyna prowadzona przez Davida Moyesa nie wygrała z Liverpoolem od 2016 roku

• Przed nami mecz, w którym zagrają drużyny z zupełnie różnymi celami na ten sezon. Z jednej strony Liverpool, który stoi przed szansą zbliżenia się do kolejnego rekordu w Premier League oraz utrzymania ponad dwudziestopunktowej przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City. Z drugiej strony zajmujący 18. miejsce West Ham United, który stara się uciec ze strefy spadkowej.

• Liverpool w lidze ma 19 punktów przewagi nad drugim Manchesterem City. Drużyna Juergena Kloppa zagra w poniedziałkowy wieczór na Anfield z West Hamem United, który walczy o utrzymanie w Premier League? Zapraszamy na relację.