Liverpool wygrał 14. mecz z rzędu. Ale niespodzianka była blisko [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• czwartek, 23 stycznia 2020
  • 90. min. + 4

KONIEC MECZU. Liverpool wygrywa 14. mecz z rzędu

• 90. min. + 2

Jota! To powinien być gol na 2:2! Portugalczyk nie trafia z kilku metrów

Cztery minuty - tyle sędzia dolicza do drugiej połowy

• 88. min.

Przerwa w grze: Adama leży na boisku po starciu z rywalem

• 86. min.

Zmiana w Liverpoolu: Origi za Salaha

• 85. min.

Kilka minut wcześniej Firmino pomylił się w znacznie prostszej sytuacji, ale teraz - w trudniejszej - nie chybił, trafił w okienko. Liverpool prowadzi z Wolves

• 84. min.

Gooooooooooooooool! Liverpool! Firmino! Na 2:1!

• 82. min.

Patricio! Fenomenalna interwencja - w sytuacji sam na sam obronił strzał Firmino!

• 79. min.

Gra przerwana. Na spalonym Jimenez

• 77. min.

Zmiana w Wolves: Jota za Neto

• 75. min.

Traore strzela sprzed pola karnego - lekko, po ziemi, niedokładnie

• 73. min.

Kibice gwiżdżą, bo domagają się odgwizdania rzutu karnego - przewracał się Neto - ale sędzia jest innego zdania. Gramy dalej

• 70. min.

Zmiana w Liverpoolu: boisko opuszcza Oxlade-Chamberlain, w jego miejsce wchodzi Fabinho

• 68. min.

Jimenez urwał się obrońcom, ale Alisson broni jego strzał w sytuacji sam na sam - twarzą! Gospodarze w natarciu!

• 65. min.

Ależ strzał Adamy! Alisson z trudem broni jego strzał

• 63. min.

Liverpool cały czas przy piłce, ale gospodarze bronią się umiejętnie

• 59. min.

Firmino z dystansu, ale w sam środek bramki - piłkę łapie Patricio

• 56. min.

Żółtą kartką ukarany Robertson

• 55. min.

Ależ bomba Nevesa z dystansu! Piłka pofrunęła tuż nad poprzeczką

• 53. min.

Wolverhampton w poszukiwaniu kolejnego gola!

• GOOOOOOL

52. min.

GOOOOOOOOOOOOOOL! Traore popisał się miękką wrzutką do Jimeneza, a napastnik precyzyjnym strzałem głową pokonał Alissona! Mamy remis!

• 50. min.

Adama zacentrował w pole karne, ale obrońcy Liverpoolu wybijają piłkę

• 48. min.

Groźny strzał Salaha i świetny refleks Ruiego Patricio

Wystartowała druga połowa

• przerwa

Piłkarza pojawiają się już na murawie, zaraz rozpocznie się druga połowa

• PRZERWA
  • PRZERWA

Za nami pierwsza połowa, toczona w bardzo szybkim tempie. Liverpool prowadzi, ale gospodarze też mieli swoje okazje. Zabrakło Wolverhampton jednak dokładności pod bramką Alissona

• 44. min.

Ależ kapitalny rajd Salaha. Kapitalny, ale tylko do momentu strzału. Napastnik minął dwóch stoperów, ale potem trafił piłką w kolejnego obrońcę gospodarzy

• 42. min.

Neves chciał sprytnym podaniem uruchomić napastników, ale Portugalczyk zagrał niedokładnie

• 41. min.

Van Dijk zablokował strzał Jimeneza

• 40. min.

Wolverhampton nie ma problemu, aby przedostać się pod pole karne gości. Problemy zaczynają się dopiero tam, brakuje precyzji w podaniach Wilków

• 39. min.

Gomez faulował w środkowej strefie boiska

• 37. min.

Jimenez strzelał z 10. metra, ale to uderzenie nie mogło zaskoczyć Alissona

• 35. min.

Schodzi Mane, wchodzi Minamino

• 33. min.

Mane wyraźnie utyka, będzie musiał zejść z boiska

• 32. min.

Z kolei teraz Mane doznał kontuzji

• 29. min.

Liverpool spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywali

• 26. min.

Portugalczyk będzie jednak w stanie kontynuować grę

• 24. min.

Neves nie podnosi się z boiska. Niezbędna jest interwencja lekarzy

• 21. min.

Dobry powrót Arnolda. Anglik ubiegł napastnika gospodarzy

• 18. min.

Kontra Liverpoolu! Salah zabawił się z obroną, ale strzał Egipcjanina został zablokowany

• 16. min.

Jimenez miał dogodną okazję, ale van Dijk odebrał mu piłkę

• 13. min.

Van Dijk skiksował, ale chwilę potem naprawił swój błąd i oddalił zagrożenie

• 11. min.

Riposta Wilków! Moutinho zagrał piłkę do Nevesa, który dośrodkował w pole karne, ale Doherty nieczysto trafił piłkę głową

• 10. min.
  • GOOOOOOL

9. min.

GOOOOOOOOL! Arnold dograł z rzutu rożnego, a Henderson strzałem głową pokonał bramkarza!

• 8. min.

Rzut rożny dla Liverpoolu

• 7. min.

Arnold trafił w mur!

• 5. min.

Szansa dla Liverpoolu. Rzut wolny z dogodnej pozycji

• 2. min.

Wolverhampton atakuje od pierwszego gwizdka!

• 1. min.

GRAMY!

• 21 wygranych i jeden remis - tak prezentuje się bilans Liverpoolu w Premier League. Lider zmierzy się na wyjeździe z Wolverhampton, które zajmuje siódmą lokatę w lidze. Początek meczu już o godz. 21:00

2
Bramki: Jimenez (51.) Skład: Patricio - Dendoncker, Coady, Saiss - Doherty, Moutinho (87. Gibbs-White), Neves, Jonny - Neto (77. Jota), Jimenez, Traore
Liverpool
Bramki: Henderson (8.), Firmino (84.) Kartki: Robertson - żółta Skład: Alisson - Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk, Robertson - Oxlade-Chamberlain (70. Fabinho), Henderson, Wijnaldum - Salah (85. Origi), Firmino, Mane (33. Minamino)