Wielki mecz w Anglii. Manchester City pokonuje Tottenham [ZAPIS RELACJI[

• sobota, 20 kwietnia 2019
  • 95. min.

Koniec meczu! Manchester City wygrywa po pasjonującym meczu! City robi krok w kierunku mistrzostwa Anglii! Tottenham przegrywa ważny mecz w kontekście awansu do Ligi Mistrzów.

• 93. min.

Piłka do Sona! Ale fatalnie przyjmuje w polu karnym

• 92. min.

Żółte kartki dla obu zawodników

• 92. min.

Spięcie Vertongena ze Sterlingiem w narożniku boiska. Sterling wyrwał sporo czasu

Cztery minuty doliczone

• 87. min.

Strzał jednego z piłkarzy Tottenhamu, ale za słaby

• 85. min.

Nieładnie faulowany Fernardinho przez Wanyamę. Źółta kartka

• 82. min.

Jakieś spięcie między Gazanigą a Sterlingiem. Wszystko jednak opanowane

• 81. min.

Moura strzela z 18 metrów! Bardzo niecelnie jednak

• 78. min.

Zmiana w Tottenhamie. Trener stawia wszystko na jedną kartę. Wchodzi Llorente za Alderweirelda

• 74. min.

Mouraaaaaaa strzela po dalekim podaniu w pole karne, ale znowu broni Ederson! Brazylijczyk bohaterem!

• 70. min.

Steeeeeeeeeeeeerliiiiiiiiing! Strzela, ale Gazaniga zostawił nogę i odbija piłkę!

• 67. min.

Druga część spotkania dużo słabsza

• 65. min.

Schodzi poobijany Aguero, za niego Sane

• 65. min.

Bernardo Silva wrzuca do Aguero! Ten naśladuje Girouda i próbuje Scorpion kicka. Niecelny strzał

• 61. min.

Sterling podaje do Aguero, ale ten znów ma problemy z przyjęciem piłki.

• PILNE

58. min.

czy Walker zagrywał piłkę ręką w polu karnym?! Chyba tak, ale sędzia krzyczy grać dalej!

• 56. min.

Faulowany na lewym skrzydle Sterling. Foyth zagrał nieczysto

• 53. min.

Ależ poszedł prawą stroną Silva. Minął chyba czterech rywali.

• 49. min.

Aguero znowu, ale tym razem niecelenie

• 49. min.

Wycofanie piłki do Augero, ten dotyka piłki, ale strzela płasko! Alderweireld dotyka piłki ręką, ale było to przypadkowe

Silva zakręcił obrońcą w polu karnym, ale tak zakręcił, że aż sam sie pogubił. Słabe dośrodkowanie.

GRAMY!

Przed nami drugie 45 minut. Piłkarze są już na murawie

• 45. min.

Wspaniałe 45 minut za nami! City strzeliło, ale to Tottenham miał cztery kapitalne okazje do strzelenia gola! Sam Son powinien mieć przynajmniej dwa gole na swoim koncie! Kapitalnie gra jednak bramkarz Ederson.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 44. min.

Nieprawdopodobne! Jak przyjął piłkę Son, przebiegł z nią 50 metrów, ale Ederson wychodzi i odbija! To powinien być gol!

• 42. min.

Walker znowu! Tym razem strzela z 20 metrów, ale bardzo niecelnie. Nie przez przypadek ma w tym sezonie tylko jedną asystę.

• 39. min.

Walker centrujeeeeeee w pole karne! Za wysoko!

• 37. min.

Aj kontuzja De Bruyne. Piłkarz musi zejść z boiska. Za niego pojawia się Fernardinho

• 36. min.

De Bruyne przejął piłkę na 17 metrze, ale strzela bardzo niecelnie.

• 32. min.

Bernardo Silva strzela z pola karnego! Broni jednak bramkarz Kogutów! Słaby to był strzał

• 29. min.

Sterling wpada w pole karne, schodzi do prawej nogi, ale blokują obrońcy!

• 28. min.

Centra w pole karne Tottenhamu, ale spokojnie łapie golkiper

• 26. min.

Wrzutka w pole karne Tottenhamu, ale obrońcy wybijają piłkę

• 23. min.

Manchester City próbuje utrzymywać się przy piłce na połowie Tottenhamu

• 20. min.

Po 20 minutach w strzałach 4:1 dla Tottehnamu

• 19. min.

Aj faulowany był w polu karnym Bernardo Silva! Vertongen kopnął w nogi pomocnika. Gdyby był Var, to powinien być karny dla City

• 15. min.

Kapitalne podanie Eriksena do Sona! Laporte jednak wybija w ostatnim momencie. Podanie to jednak pierwsza klasa

• 13. min.

Co za akcja Tottenhamu, pograli jak na konsoli! Eriksen strzela jednak w Edersona!

• 11. min.

Wielki napór City w pierwszych minutach, ale po 10 minutach gra jakby się wyrównała. Tottenham jednak nie potrafi przedostać się pod bramkę Edersona

• 9. min.

Moura rusza z kontrą, zatrzymuje do Foden, ale nie ma nawet żółtej kartki. A było to taktyczne przewinienie. Powinna być kartka

• 7. min.

Ależ naładowane jest City. Ruszają we trzech do piłkarzy Tottenhamu

• 5. min.

Ależ brzydki faul Aguero w środku pola, ale sędzia mówi grać dalej. Wróci pewnie do tej sytuacji

• 4. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL 1-0. Silva wrzuca w pole karne, Aguero zgrywa wzdłuż bramki, a Foden pakują piłkę z dwóch metrów! Co za początek

• 4. min.

Świetna akcja Manchesteru City, ale nie połapał się w tym Aguero i City traci piłkę

• 2. min.

Sooooooooon strzela z 6 metrów! Broni Ederson! Zaczyna się jak w środę

• Rozpoczynamy wielki mecz!

• Piłkarze są już na murawie

• Skład Manchesteru City: Ederson - Walker, Stones, Laporte, Zinčenko -De Bruyne, Gündogan, Foden - B. Silva, Agüero (C), Sterling.

Skład Tottenhamu: Gazzaniga - Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen (C) - Foyth, Alli, Eriksen, Dier, Davies S. Heung-Min, Lucas Moura.

• Wielka sobota w Premier Leauge. Manchester City gra o mistrzostwo, Tottenham o Ligę Mistrzów

Rywal wciąż ten sam, stawka nawet większa niż podczas meczu Ligi Mistrzów. Dla Manchesteru City to najtrudniejszy z przystanków przed mistrzostwem, dla Tottenhamu kluczowy mecz, by wywalczyć awans do Ligi Mistrzów. To ostatni rozdział trylogii pisanej przez ostatnie dwanaście dni. Początek meczu Manchester City - Tottenham w sobotę o godz. 13.30.

• Dziś drużyna Pepa Guardioli podejmie Koguty ponownie, a spotkanie znów będzie toczyć się o wielką stawkę. Jak dobrze wiemy, w tym sezonie Manchester City toczy morderczy bój o mistrzostwo z Liverpoolem. Przed 35. kolejką aktualny mistrz Anglii ma dwa punkty straty do "The Reds". Pamiętajmy, że w ten weekend Liverpool rozegra swoje 35. spotkanie, z kolei Citizens, po pojedynku z Tottenhamem, wciąż będą mieli o jeden mecz mniej niż lider tabeli.

• W środę, w drugiej odsłonie ćwierćfinałowego pojedynku w Lidze Mistrzów Manchester City wygrał z Tottenhamem 4:3. Zwycięstwo nie dało jednak "The Citizens" upragnionego awansu. Tottenham znalazł się półfinale dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe

• Początek meczu już o godzinie 13:30

• Po niesamowitym meczu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów Manchester City ponownie spotka się na Etihad z Tottenhamem. Oba zespoły zmierzą się w sobotę, w ramach 35. kolejki Premier League.