• 90. min. + 5

Koniec meczu. Szok na Old Trafford, Tottenham wygrywa aż 3:0!

• 90. min. + 1

Pięć minut doliczonych.

Niezłe uderzenie Alexisa Sancheza z rzutu wolnego, ale spokojnie interweniował Lloris.

• 89. min.

Ostatnia zmiana w Tottenhamie. Schodzi Kane, w jego miejsce Winks.

• 87. min.

Niecelne uderzenie Freda.

• 87. min.
  • 85. min.

Lucas ograł Smallina i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans de Gei! Pogrom na Old Trafford!

• 84. min.

LUCAS, 0:3!

• 82. min.

Niecelne uderzenie Eriksena z dystansu.

• 81. min.

Ben Davies w miejsce Rose'a, który ma jakieś problemy mięśniowe.

• 80. min.

Z woleja huknął Alexis Sanchez, ale bardzo, bardzo niecelnie.

• 79. min.

Uderzenie Lingarda zostało zablokowane.

• 78. min.

Na strzał z dystansu zdecydował się Shaw, ale nie była to próba, którą warto byłoby wspominać.

• 77. min.

Kartka dla Rose'a.

• 76. min.

Aurier w miejsce Trippiera, czyli pierwsza zmiana w Tottenhamie.

• 74. min.

W polu karnym przewrócił się Fellaini, ale nie ma mowy o rzucie karnym. Belg wyraźnie chciał wymusić tę decyzję na arbitrze.

• 71. min.

Dośrodkowanie w pole karne i pewny chwyt Llorisa. Bezradny jest Manchester United w ofensywie.

• 69. min.
  • 67. min.

Stuprocentową okazję zmarnował Kane! Anglik był 2-3 metry od bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ale nie trafił głową do pustej bramki!

• 66. min.

To musiało być 0:3! Do tyłu za lekko podał Lindelof, piłkę złapał Alli i znalazł się w sytuacji sam na sam z de Geą. Anglik minął Hiszpana, ale piłka zaplątała mu się między nogami i tylko rzut rożny po interwencji bramkarza!

• 65. min.

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Fred, ale głową niecelnie uderzał Lindelof.

• 63. min.

Gospodarze mocno przycisnęli, ale nie ma z tego większych konkretów.

• 62. min.

Ładna akcja United. Sanchez do Lukaku, ten głową zgrał do Lingarda, ale uderzenie Anglika było niecelne.

• 61. min.

Ostatnia zmiana w United. Fellaini w miejsce Maticia.

• 59. min.

Jak długo wytrzyma Mourinho na Old Trafford? Kibice Tottenhamu już wieszczą jego przyszłość...

• 58. min.

Wymuszona zmiana w United. Lindelof w miejsce Jonesa.

• 58. min.
  • 57. min.
  • 56. min.
  • 55. min.

Mourinho reaguje. Alexis Sanchez w miejsce Herrery.

• 53. min.

Eriksen wpadł niepilnowany w pole karne, podał do środka z prawej strony, a tam Lucas tylko przyłożył nogę i podwyższył prowadzenie! Wstrząs na Old Trafford!

• 52. min.

LUCAS, 0:2!

• 51. min.

Niezłe dośrodkowanie Trippiera w pole karne z rzutu rożnego, Kane złapał piłkę w bardzo trudnej pozycji, na odchyle, ale jednak doskonale skontrował i de Gea nie miał szans na interwencję!

• 50. min.

HARRY KANE, 0:1!

• 49. min.

Świetna okazja Tottenhamu! Świetnie z prawej strony podał Eriksen, Alli był niekryty w polu karnym, ale jego uderzenie odbiło się od jednego z przeciwników!

• 48. min.
  • 47. min.

Szybka odpowiedź Tottenhamu. Z lewej strony płasko podawał Kane, piłkę podbił de Gea, jednak głową nie sięgnął jej Lucas.

Mocny początek ze strony United. Ładną akcję zrobił Shaw, który podał do znajdującego się w środku Pogby. Francuz zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył niecelnie.

Początek drugiej połowy. Na razie bez zmian w składach obu zespołów.

• 45. min.
  • 45. min.

Przerwa. Na razie nie jest to wielki mecz. Bez bramek do przerwy, oby w drugiej połowie było lepiej.

• 42. min.

Szansę miał teraz Alli, ale zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez Herrerę.

• 40. min.

Wreszcie goręcej pod bramką de Gei. Po zamieszaniu w polu karnym, piłka spadła pod nogi Eriksena, który nie był jednak w stanie pokonać hiszpańskiego bramkarza.

• 39. min.
  • 36. min.

Długie podanie do Kane'a od linii obrony i strata... No nie wygląda to najlepiej w wykonaniu Tottenhamu.

• 33. min.

Sprzed pola karnego uderzał Pogba, dobrze interweniował Lloris. Jeszcze z prawej strony dośrodkowanie do Maticia, ale Serb został zablokowany.

• 30. min.

Dziwna decyzja arbitra. Jones wyraźnie pchnął w polu karnym Lucasa, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego. W odpowiedzi niecelny strzał Freda.

• 29. min.
  • 27. min.

Dośrodkowanie Freda i niecelny strzał głową Lukaku, który niedokładnie trafił w piłkę.

• 25. min.

Co teraz zrobił Alli?! Anglik odebrał piłkę Maticiowi i Tottenham znalazł się w sytuacji 2 na 1 przed bramką United. 2 na 1, bo po lewej stronie znajdował się Kane. Alli nie podał jednak piłki i odebrał mu ją Smalling. Beznadziejne zachowanie, bo goście powinni wyjść na prowadzenie.

• 24. min.

Kane wyraźnie spóźnił się ze wślizgiem i sfaulował Valencię, za co obejrzał żółtą kartkę.

• 22. min.

Nieźle zapowiadał się kontratak Tottenhamu, ale najpierw dobrze interweniował Jones, a chwilę później niedokładnie dośrodkowywał Eriksen.

• 20. min.

Bardzo niecelne uderzenie Valencii.

• 20. min.

Kartka dla Herrery za brzydki faul na Lucasie.

• 19. min.

Kolejna szansa dla Lukaku! Z lewej strony w pole karne podał Shaw, ale Belg z 11 metrów uderzył za lekko i spokojnie interweniował Lloris.

• 18. min.

Bo Tottenham na razie rozczarowuje.

• 16. min.

Ależ pudło Romelu Lukaku! Rose fatalnie zagrał do tyłu do Llorisa, a Belg wybiegł zza jego pleców, minął francuskiego bramkarza i nie trafił do pustej bramki! Na usprawiedliwienie można tylko napisać, że zawodnik United miał ostry kąt i strzelał gorszą nogą, ale to zdecydowanie powinno być 1:0 dla gospodarzy.

• 13. min.

Dogranie w pole karne do Kane'a, jednak Anglik nie zdołał dobrze przyjąć piłki i stracił szansę na zdobycie bramki.

• 8. min.

Lucas znokautował teraz Jonesa. Brazylijczyk zdecydowanie za wysoko podniósł nogę, ale - co szokujące - nie zobaczył za to kartki.

• 5. min.

Jest odpowiedź gości. Dośrodkowanie z prawej strony w kierunku Lucasa, jednak Brazylijczyka uprzedził Herrera, który skutecznie zagrał piłkę głową do de Gei.

• 3. min.

Seria dośrodkowań w pole karne Hugo Llorisa, ale każdą piłkę wybijali zawodnicy Tottenhamu. Na razie goście mają jednak wyraźne problemy.

• 1. min.

I już szansa United! W pole karne wpadł Fred, oddał strzał, ale pomylił się nieznacznie.

• Początek spotkania.

• Obie drużyny już na murawie. Za chwilę zaczynamy.

• Skład Tottenhamu: Lloris - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose - Dier, Dembele - Lucas, Eriksen, Alli - Kane.

• Skład Manchesteru United: de Gea - Valencia, Samlling, Jones, Shaw - Herrera, Matić, Fed - Lingard, Pogba - Lukaku.

• Jak na razie w tabeli prowadzą Liverpool, Chelsea oraz Watford, które zdobyły po dziewięć punktów. Siedem "oczek" mają Manchester City oraz Bournemouth.

• Tottenham zaś ma na koncie komplet punktów. W pierwszej kolejce "Koguty" pokonały Newcastle United 2:1, a przed tygodniem Fulham 3:1.

• Po dwóch kolejkach Manchester United ma na koncie trzy punkty. Zespół Jose Mourinho na początek pokonał u siebie Leicester City 2:1. Przed tygodniem "Czerwone Diabły" przegrały zaś z Brighton 2:3.

• Dobry wieczór państwu! Zapraszamy na relację na żywo z hitu 3. kolejki Premier League. Na Old Trafford Manchester United podejmie Tottenham.