Championship. Klich nie zachwycił. Leeds United wciąż niepokonane. Sport.pl - To jest Twój LIVE

• wtorek, 21 sierpnia 2018

Więcej o wtorkowych meczach:

Championship. Mateusz Klich nie zachwycił, ale Leeds nadal niepokonane

Leeds United zremisowało ze Swansea 2:2. Mateusz Klich rozegrał 90 minut. Polak nie zachwycił, ale rozpoczął akcję, która zakończyła się drugim golem dla zespołu Marcelo Bielsy.

A tak prezentują się wyniki wszystkich wtorkowych meczów:

Derby - Ipswich 2:0

QPR - Bristol City 0:3

Rotherham - Hull City 2:3

Swansea - Leeds 2:2

Koniec meczu! Podział punktów i oba zespoły pozostają niepokonane. Mateusz Klich rozegrał całe spotkanie. Nie zachwycił, ale rozpoczął akcję, po której Leeds strzeliło drugiego gola.

• 85. min.

Dramat zespołu Pawła Wszłoka. Czwarty mecz i czwarta porażka. Polak opuścił murawę w 60. minucie.

• 80. min.

Gol, gol, gol! Fatalne błędy Swansea i Pablo Hernandez doprowadza do wyrównania, a całą akcję rozprowadził Mateusz Klich!

• 75. min.

Swansea - Leeds 2:1

Faul Mateusza Klicha. Polski pomocnik nie odpuszcza, ale Leeds ma duże problemy ze Swansea.

• 68. min.

Drużyna Bartosza Białkowskiego przegrywa już 0:2. Tom Lawrence pokonał polskiego bramkarza.

• 66. min.

Leeds próbuje odpowiedzieć. Mateusz Klich rozdziela piłki w środku pola, ale w grze Polaka brakuje przyspieszenia akcji.

• 59. min.

Derby - Ipswich 1:0

Bartosz Białkowski pokonany. Gol Joe'a Ledley'a. Zespół Franka Lamparda na prowadzeniu.

• 51. min.

Imponujący rajd Martina Olssona i piękna główka Olivera McBurniego. Swansea znów wychodzi na prowadzenie! Zespół Klicha przegrywa.

• 50. min.

QPR - Bristol City 0:2

Drużyna Pawła Wszołka traci kolejnego gola na własnym stadionie. Andreas Weimann pokonał bramkarza QPR.

• 47. min.

Rotherham - Hull City 1:3

Hull City podwyższa prowadzenie! Drugi gol Jacksona Irvine'a, a my przypominamy, że Kamila Grosickiego nie ma nawet na ławce rezerwowych Hull.

Czas na drugą połowę. Gramy!

• Tak prezentują się wyniki:

Derby - Ipswich 0:0

QPR - Bristol City 0:1

Rotherham - Hull City 1:2

Swansea - Leeds 1:1

• 45. min.

Koniec pierwszych połów we wtorkowych meczach Championship!

• 45. min.

Hull City strzela gola do szatni i prowadzi! Fraizer Campbell pokonał bramkarza Rotherhamu.

• 40. min.

Gol Matta Taylora i Queens Park Rangers przegrywa. Paweł Wszołek na boisku.

• 40. min.

Indywidualna akcja Jamiego Shackletona, świetne dośrodkowanie prawego obrońcy i Kemar Roofe wbił piłkę do pustej bramki. Zespół Klicha wyrównuje!

• 36. min.

Swansea - Leeds 1:0

Mateusz Klich zagubiony w środku pola. Polski pomocnik odcięty od podań.

• 28. min.

Rotherham - Hull City 1:1

Wyrównanie w meczu na Aesseal New York Stadium. Gol Jacksona Irvine'a. Asysta Evandro.

• 25. min.

Piękny kontratak Swansea i były klub Łukasza Fabiańskiego prowadzi! Oliver McBurnie pokonał Peacocka-Farrella i zespół Klicha przegrywa.

• 16. min.

Rotherham - Hull City 1:0

Klub Kamila Grosickiego przegrywa z Rotherhamem. Gol Richarda Wooda. Reprezentanta Polski nie ma nawet na ławce rezerwowych.

• 12. min.

Swansea - Leeds

Pierwszy celny strzał. Barry Douglas podszedł do rzutu wolnego i trafił w środek bramki. Pewna interwencja Muldera.

• 12. min.

Mateusz Klich zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka trafiła w obrońcę.

• 5. min.

Spokojny, bardzo spokojny początek meczu. Leeds buduje atak pozycyjny, Swansea czeka na kontratak.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze wychodzą na murawę. Pierwszy gwizdek o 20.45.

• Tak wygląda rozkład gier na wtorek:

Derby - Ipswich

QPR - Bristol City

Rotherham - Hull City

• Na boiskach Championship zobaczymy dziś trzech Polaków: Mateusza Klicha (Leeds), Pawła Wszołka (QPR) i Bartosza Białkowskiego (Ipswich).

• Trze mecze i trzy zwycięstwa. Leeds United świetnie rozpoczęło nowy sezon, a centralną postacią w zespole Marcelo Bielsy jest Mateusz Klich. Polak strzelił dwa gole i dołożył jedną asystę. Imponująca forma pozwala mu myśleć o powołaniu do reprezentacji Polski. Ale najpierw musi potwierdzić swoją dyspozycję w meczu ze Swansea.