Chelsea - West Bromwich Albion. Drużyna Krychowiaka przegrała [ZAPIS RELACJI]

Popisał się kilkoma ładnymi przerzutami. Zagrał też ciekawą piłkę do Rondona, ale to wszystko. Przeciętny występ Polaka. Ale co tu się dziwić, skoro WBA raczej rzadko była przy piłce.

Arbiter nas oszczędził i doliczył tylko dwie minuty. Dzię-ku-je-myyyyyy

• 85. min.

A jednak jeszcze im się trochę chce. Chelsea w natarciu!

• 83. min.

Nic się nie dzieje. Tyle można powiedzieć o ostatnich minutach.... Trzecia bramka "zabiła" mecz

• 80. min.

Do końca meczu jeszcze dziesięć minut, ale MVP jest już znany.

Oczywiście nie chodzi o Cahilla ;)

• 78. min.

Długa piłka do Moraty, ale Hiszpana ubiegł bramkarz WBA

• 74. min.

Jak myślicie?

• 72. min.

Schodzi Christensen, wchodzi Cahill

• GOOOOOOL

70. min.

Eden Hazard w swoim stylu. Przyjął piłkę na skrzydle, minął rywala, zamarkował strzał, a po chwili kopnął z całych sił na bliższy słupek. 3:0! GOOOOOOL!

• GOOOOOOL

65. min.

GOOOOOOOOL! Moses! Moses ruszył prawą flanką, zagrał do Fabregasa, a Hiszpan chciał odegrać piłkę piętą do Moraty. Futbolówka jednak odbiła się od Dawsona, ale ostatecznie trafiła pod nogi Mosesa, który pokonał bramkarza

• 64. min.

W rzutach rożny 5 do 5. Ale żaden z nich nie był nawet bliski zakończenia się golem. Tym razem okazję zmarnowała Chelsea

• 59. min.

Schodzi Giroud, wchodzi Morata

• 56. min.

Christensen stracił piłkę, przejął ją Rondon, ale strzelił tylko w boczną siatkę!

• 54. min.

Giroud sprytnie zagrał piłkę piętą do Hazarda, ale Belg został nieprzpepisowo powstrzymany przez obrońców. Szkoda, że arbiter tego nie widział...

• 51. min.

Dobra długa piłka od Krychowiaka do Rondona, ale napastnik WBA ostatecznie przegrał pojedynek z Christensenem

• 50. min.

Dobra wrzutka Pedro w pole karne, ale Moses minął się z piłką

• 49. min.

To bardzo ważny mecz dla Antonio Conte. Chelsea przegrała ostatnie dwa spotkania (0:3 z Bournemouth i 1:4 z Watfordem), dlatego posada Włocha jest zagrożona. Teraz The Blues znów nie zachwycają, ale przynajmniej prowadzą.

Rozpoczęła się druga połowa. Napastnik Chelsea jest w stanie kontynuować grę

• 45. min. + 3

Giroud leży na murawie, a przy nim jest już sztab medyczny. Wygląda na to, że nie będzie w stanie kontynuować gry. Wciąż nie wiemy jakiego typu jest to uraz, Dowiemy się może po przerwie. Koniec pierwszej połowy.

• 45. min. + 1

Strata Krychowiaka, piłkę odebrał mu Hazard i od razu zagrał ją do Pedro. Hiszpan minął dwóch rywali i wrzucił piłkę w pole karne, ale nikt nie zamknął skutecznie jego akcji.

• 42. min.

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska..

• 33. min.

Chelsea ma kłopoty z konstruowaniem akcji. Brakuje kreatywności...

• 28. min.

Spróbował z dystansu Krychowiak. Piłce bliżej do chorągiewki w narożniku boiska niż bramki.

• 24. min.

Świetna dwójkowa akcja Hazarda i Giroud zakończona mocnym strzałem przy słupku tego pierwszego.

• GOOOOOOL

23. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Chelsea prowadzi!!!

• 20. min.

Chelsea dominuje, brakuje tylko wykończenia.

• 17. min.

Kapitalna piłka Hazarda do Giroud. Francuz na piątym metrze nieczysto trafia w futbolówkę i broni bez problemów Foster.

• 14. min.

Ależ szansa! Zagranie Azpilicuety za linię obrony, akcję zamyka na dalszym słupku Zapacosta, ale z najbliższej odległości trafia wprost w Fostera.

• 11. min.

Płaski strzał Rodrigueza sprzed pola karnego, na szczęście dla Courtoisa i Chelsea piłka mija bramkę.

• 9. min.

Rozpędzają się gospodarze. Na skrzydle dryblował Moses, szkoda że dośrodkowanie było już na o wiele niższym poziomie niż zwody. Spokojnie oddalają zagrożenie od własnej bramki piłkarze WBA.

• 7. min.

Ruszyli w końcu z kontrą londyńczycy. Długo z piłką przy nodze biegł Pedro, odegrał na lewą stronę do Giroud, który uderzył prosto w nogi jednego z rywali.

• 4. min.

Pierwsze minuty pod dyktando gości. Chelsea praktycznie nie wychodzi z własnej połowy.

• 3. min.

Kontuzja mięśniowa Sturridge'a. Długo się nie nagrał reprezentant Anglii. Jego miejsce na boisku zajmuje Rodriguez.

• 1. min.

Gramy!

• Jedenastka WBA.

• Wyjściowa jedenastka Chelsea.

• Chelsea po dwóch porażkach z rzędu - z Watford 1:4 i Bournemouth 0:3 - będzie chciała powrócić na zwycięski tor. Mecz z WBA do łatwych jednak należeć nie będzie - goście zamykają ligową tabelę i na Stamford Bridge grają o życie.

• W poniedziałek w Londynie rozegrany zostanie ostatni mecz 27. kolejki Premier League. Chelsea podejmie West Bromwich Albion z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie. Początek o godz. 21.