Koniec meczu. Manchester United pokonał Arsenal 3:1.

Jeszcze zmiana w United. Rashford w miejsce Younga.

Pięć minut doliczonych.

• 87. min.

Żółta kartka dla Koscielnego.

• 85. min.

Już tylko pięć minut do końca. Arsenal nie robi przewagi z faktu, że gra z przewagą jednego zawodnika.

• 80. min.

10 minut do końca.

• 76. min.

Darmian w miejsce Lingarda oraz Giroud za Kolasinaca, czyli zmiany w obu zespołach.

• 74. min.

Czerwona kartka dla Pogby za brutalny atak na Bellerina!

• 73. min.

Kartka dla Bellerina.

• 70. min.

Zmiana w Arsenalu. Danny Welbeck w miejsce Granit Xhaki.

• 67. min.

Ander Herrera w miejsce Anthony'ego Martiala.

• 63. min.

3:1 dla United! Co za kontratak gości, co za indywidualna akcja Pogby, co to jest za mecz! Pogba w niesamowity sposób ograł Koscielnego i wyłożył piłkę do pustej bramki Lingardowi!

• 60. min.

Tu gol Arsenalu.

• 58. min.

Kartka dla Rojo za faul na Sanchezie.

• 56. min.

CO ZROBIŁ DE GEA?! Najpierw Hiszpan niesamowicie odbił strzał Sancheza, a sekundę później z obronił dobitkę Lacazette'a z centymetrów! Co za emocje!

• 55. min.

Dośrodkowanie Sancheza, głową uderzał Iwobi, spokojnie interweniował de Gea.

• 52. min.

Ależ to mogła być odpowiedź United! Strzał Lingarda odbity przez Cecha swoją drogę zakończył na słupku, a poprawka z bliska została odbita przez obrońcę Arsenalu stojącego na linii!

• 49. min.

1:2! Fantastyczne zagranie Sancheza do Ramsey'a. Walijczyk jeszcze lepiej zgrał piłkę z powietrza do tyłu do Lacazette'a, a Francuz z bliska strzałem pod poprzeczkę nie dał szans de Gei!

• 47. min.

Dośrodkowanie Sancheza w stronę Lacazette'a, ale wszystko wyjaśniła dobra interwencja Rojo.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 3

Przerwa. United prowadzą z Arsenalem 2:0 po golach Valencii i Lingarda. Zdecydowana przewaga Arsenalu w końcówce pierwszej połowy każe nam jednak uważać, że po przerwie czekają nas jeszcze spore emocje.

• 45. min. + 2

Najpierw de Gea, a później wyblok graczy z pola uratowały United przed stratą gola! Totalna dominacja Arsenalu w końcówce 1. połowy!

• 45. min. + 1

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

• 44. min.

Mocny strzał Bellerina, dobrze broni de Gea, podobnie jak poprawkę Kolasinaca.

• 43. min.

Kolejne dwa rzuty rożne dla Arsenalu, kolejne bez wymiernej korzyści dla gospodarzy.

• 40. min.

Pięć minut do końca pierwszej połowy.

• 36. min.

Niezły strzał Ozila, ale spokojnie interweniował de Gea.

• 32. min.

Co za szczęście United! Lacazette zabawił się z obroną United i de Geą, ale jego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce, a dobitka Xhaki była minimalnie niecelna!

• 30. min.

Miękkie uderzenie Ozila, piłkę sprzed linii bramkowej głową wybił Young.

• 29. min.

Faul Rojo na Sanchezie. Rzut wolny dla Arsenalu tuż sprzed pola karnego.

• 27. min.

Chwila klinczu w środku pola. Arsenal chce ukłuć United, ale na razie brakuje mu spokoju i dokładności.

• 22. min.

Kolejne uderzenie Ramsey'a, tym razem piłka odbiła się jeszcze od Lacazette'a i spadła na górną siatkę.

• 21. min.

Słabiutkie uderzenie z dystansu Ramsey'a.

• 20. min.

Dośrodkowanie, piłka spada na piąty metr, gdzie jest Xhaka, ale z bliska trafia wprost w nogi de Gei i nie ma gola!

• 19. min.

Zamieszanie pod bramką gości. Rzut rożny dla Arsenalu.

• 15. min.

Pierwsza, wymuszona zmiana w Arsenalu. W miejsce kontuzjowanego Mustafiego wchodzi Alex Iwobi.

• 12. min.

Problemy zdrowotne Mustafiego. Wygląda na to, że dla Niemca jest to już koniec spotkania.

• 11. min.

2:0 United! Fantastyczna kontra, doskonała akcja między Lukaku, Martialem i Lingardem, który strzela drugiego gola dla gości!

• 9. min.

Ładna akcja Arsenalu, jednak podanie Kolasinaca z lewej strony okazało się niecelne.

• 4. min.

1:0 dla United! Antonio Valencia dostał piłkę na prawej stronie i mocnym, płaskim strzałem nie dał szans Cechowi!

• 1. min.

Gramy!

• Sytuacja w grupie. United mają 32 punkty i są na drugim miejscu. Arsenal ma 28 "oczek" i jest piąty.