Pierwsza porażka Manchesteru United od 26 spotkań w lidze [ZAPIS REALCJI]

2 : 0
Terminarz

• niedziela, 07 maja 2017
  • 93. min.

Koniec meczu Arsenal - MU 2:0. To komplikuje bitwę Czerwonych Diabłów o Ligę Mistrzów.

Sędzia doliczył 3 minuty

• 79. min.

Wayne Rooney nieoczekiwanie dostał piłkę przed polem karnym. Uderzył mocno, ale strzał był minimalnie niecelny. Anglik był na siebie zdenerwowany, miał sporo czasu.

• 74. min.

Schodzi strzelec gola dla Arsenalu Granit Xhaka. Owacja na stojąco na Emirates Stadium. Za niego pojawia się Francis Coquelin.

• 72. min.

W sytuacjach bramkowych 8:6 dla Arsenalu, na boisku na razie okres spokojniejszej gry.

• 66. min.

Znów gorąco pod bramką MU, w końcu z dystansu próbował strzelać Granit Xhaka. Piłka jednak daleko od słupka bramki Cecha.

• 58. min.

Co za 180 sekund Arsenalu. Dwie akcje, dwa gole.

• GOOOOOOL

57. min.

Dośrodkował Alex Oxlade-Chamberlai , a Danny Welbeck uderzył piłkę głową. Ta otarła się jeszcze od poprzeczki.

• 56. min.

Już 2:0 dla Arsenalu!!!

• GOOOOOOL

54. min.

Gol dla Arsenalu po strzale zza pola karnego. Uderzał Granit Xhaka, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i wpadła do bramki.

• 49. min.

Piłkarze myślami chyba jeszcze w szatni, na boisku niewiele się dzieje.

Zaczynamy 2. połowę. Manchester United jest na dobrej drodze, by podtrzymać swą passę. Czerwone Diabły są niepokonane od 25 kolejek (12 razy remisowały)

• 45. min.

Przerwa w meczu. Na razie w Londynie 0:0. Wszelkie statystyki meczowe też mocno wyrównane.

• 41. min.

Po chwili przerwy w grze (zderzenie zawodników głowami) znów w natarciu Arsenal. Alex Oxlade-Chamberlain popędził prawą stroną i ... wybiegł z piłką za linię końcową.

• 35. min.

Danny Welbeck (Arsenal) w kapitalnej sytuacji. Próbuje strzelać przewrotką, ale jest na spalonym.

• 32. min.

Teraz odpowiedź MU. Wayne Rooney strzela Petr Cech broni. Tempo spotkania rośnie.

• 27. min.

To mógł być gol. Na piłkę czekał Sanchez, ale uderzył ją gorzej ustawiony Ramsey. Chilijczyk wściekły.

• 25. min.

Zamieszanie na polu karnym Manchesteru. Strzelać próbował Danny Welbeck, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• 21. min.

Rzuty rożne dzisiaj niewiele obu drużynom dają. Przed momentem dośrodkowanie Maty wybił Cech. Trwa walka w środkowej strefie boiska.

• 16. min.

Drugi już rzut rożny dla Arsenalu. Oezil się jednak nie popisał.

• 14. min.

Na Emirates Stadium mamy jubileuszowe, 50. starcie pomiędzy obiema ekipami w Premier League.

• 10. min.

United jest częściej przy piłce i wywiera na gospodarzach presję. Trwa kolejny atak pozycyjny

• 5. min.

Anthony Martial groźnie strzelał na bramkę Petra Cecha. MU wywalczyło tylko rzut rożny.

• 1. min.

Gramy. To spotkanie to dla Manchesteru United to mecz o być, albo nie być w Lidze Mistrzów.

Arsenal
Bramki: Xhaka (54.), Welbeck (57.) Kartki: Koscielny - żółta Skład: Cech - Holding, Koscielny, Monreal - Oxlade-Chamberlain (84. Bellerin), Xhaka (76. Coquelin), Ramsey, Gibbs - Oezil, Sanchez - Welbeck (84. Giroud)
Skład: De Gea - Tuanzebe, Jones, Smalling, Darmian - Carrick, Herrera (63. Rashford) - Mchitarian (61. Lingard), Mata (84. McTominay), Martial - Rooney