Premier League. Manchestery City rozbił West Ham. Sensacyjny remis United

Wyniki dzisiejszych spotkań:

West Ham 0:4 Manchester City

Manchester United 0:0 Hull

Stoke 1:1 Everton

Koniec United nie odrobią punktów do czołówki. Nie zdołali pokonać Jakupovicia. Wciąż zajmują szóste miejsce w tabeli, a Hull wygrzebało się z ostatniego i jest przedostatnie. Dobry prognostyk przed weekendowym starciem z Liverpoolem dla nowej drużyny Kamila Grosickiego.

United bezradni. Hernandez mógł ich skontrować. Biegł od połowy sam, ale dał się dogonić Herrerze. To uratowało "Czerwone Diabły". Sędzia dolicza pięć minut.

• 86. min.

Ależ to mogło się wszystko odwrócić! Marković trafił w słupek! De Gea stał jak słup! Nie wiedział co się dzieje! Smalling też. Ale w jego przypadku to był błąd. Powinien zaatakować strzelca.

• 84. min.

Przeraźliwie gwizdy na stadionie. Gospodarze domagali się rzutu karnego, po tym, jak rywal zablokował strzał. W powtórkach widać, że piłka odbiła się od ramienia. Potem arbiter gwizdnął faul dla Hull. Rooney nie wytrzymał i dostał kartkę za pyskówkę.

• 75. min.

75 tysięcy gardeł na Old Trafford domaga się szaleńczej pogoni ulubieńców. Z trybun patrzy na to legendarny sir Alex Ferguson. Tymczasem Ibrahimović upadł w polu karnym. Nie, nie. Panie Szwed. Karnego tu nie będzie.

• 73. min.

MAAATAAA! Nie ma ta! Hiszpan z dwóch metrów nie trafił do bramki! Piłkę elegancko zgrał mu Smalling. Jakupović bohaterem! Kolejna świetna interwencja bramkarza Hull.

• 60. min.

Rooney nieczysto trafił w piłkę. Jeszcze jest Zlatan! Ryk zawodu na trybunach. Kibice widzieli piłkę w siatce. Ta po uderzeniu z półobrotu przeleciała obok słupka. United mają coraz mniej czasu.

• 55. min.

Rashford znakomicie przyjął piłkę w polu karnym! Co za kiks! Nie trafił czysto w piłkę, a tam na oczach ponad 70 tysięcy kibiców United toczyła się w kierunki bramki. Ostatecznie do niej nie trafiła.

• 45. min.

Rashford mknął w stronę bramki Hull. Tymczasem sędzia postanowił zakończyć pierwszą połowę meczu. Przerwa również w spotkaniu Stoke - Everton (0:0)

• 42. min.

Cudowne podanie Carricka, a potem bajeczne, piętą Ibrahimovicia! Pogba stanął oko w oko z bramkarzem i nie dał rady go pokonać. Usprawiedliwia go tylko to, że był naciskany przez obrońcę.

• 39. min.

Dwie próby dośrodkowania Mkhitaryana. Zakotłowało się w polu karnym. Wtedy zjawił się w nim Tom Huddelstone z nerwami ze stali i spokojnie wyprowadził piłkę.

• 40. min.

De Bruyne nie wykorzystał "setki", ale dzieła zniszczenia dopełnił Gabierel Jesus. Goście utrzymali się przy piłce. Sterling wyłożył do Brazylijczyka i bum! Nokaut. Co za mecz Jesusa. Do asysty dołożył bramkę.

• 31. min.

Caroll znakomicie zgrał piłkę do Cresswella, który powinien zrehabilitować się za stratę pierwszego gola. Anglik wyszedł sam na sam z bramkarzem, i co? I może szukać piłki w trybunach.

• 17. min.

United wreszcie się dobili do bramki Hull. Ibrahimović najpierw oszukał wszystkich markując strzał, a potem już pociągnął. Bramkarz z trudem odbił piłkę w bok.

• 11. min.

A na Old Trafford mecz dzisiaj ogląda Kamil Grosicki. Pomocnik reprezentacji Polski wczoraj podpisał kontrakt z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli zespołem Hull. W następnej kolejce ma być już gotowy do gry.

• 9. min.

United próbują dobrać się do skóry "Tygrysom". Przypomnijmy, że w półfinale Pucharu Ligi ograli ich w dwumeczu 3:2. U siebie Hull jednak okazało się lepsze.

• 22. min.

Fenomenalna akcja Sane. Niemiec najpierw założył siatkę jednemu rywalowi, a potem z łatwością minął Fonte. Próbował mu przeszkodzić bramkarz, ale zdołał tylko lekko trącić piłkę. Silva był gdzie trzeba i podwyższył na 2:0!

• 17. min.

Cresswell stracił piłkę. De Bruyne podał do ustawionego w polu karnym Jesusa, a ten przytomnie mu ją bez zastanowienia odegrał. Belg spokojnie umieścił piłkę w siatce! No i ma asystę Gabriel!

• 1. min.

Pierwszy gwizdek na dwóch pozostałych stadionach:

Manchester Utd - Hull

Stoke - Everton

• 8. min.

Gabriel Jesus dostał dzisiaj wielką szansę od Pepa Guardioli. Młody Brazylijczyk gra w pierwszym składzie i chce udowodnić trenerowi, że ten się nie pomylił. Pierwsza odważna akcja, była trochę za odważna. Pogubił się w dryblingu.

• 5. min.

Jeśli przespaliście pierwsze pięć minut albo dopiero włączyliście naszą relacją, to nic nie straciliście. Na stadionie za wiele się nie wydarzyło. Wyrównana walka w środku pola.

• Oko warto zawiesić na Stadionie Olimpijskim w Londynie i na Old Trafford w Manchesterze, gdzie oba kluby z Manchesteru będą próbowały gonić czołówkę, która wczoraj straciła punkty. Liverpool zremisował z Chelsea, Arsenal przegrał z Watford, a Tottenham zremisował z Sunderlandem.