Premier League. Leicester - Newcastle 1:0 [ZAPIS RELACJI]

0 : 1
Terminarz

• poniedziałek, 14 marca 2016
  • KONIEC

Niespodzianki nie było - Newcastle nadal osuwa się na dno tabeli, Leicester umacnia się na prowadzeniu! To tyle w relacji, za chwilę na Sport.pl pojawi się tekst podsumowujący spotkanie.

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

• 90. min. + 2

Goście próbują, ale gospodarze bronią się bez zarzutu. Grają na czas, za chwilę im się to opłaci.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 87. min.

Ostatnia zmiana w Newcastle. Shelvey schodzi, zastępuje go Doumbia.

• 84. min.

Kolejna świetna akcja "Srok"! Mitrović stanął przed znakomitą okazją, ale skiksował i wyszło mu z tego wystawienie piłki do de Jonga. Bramkarz spokojnie łapie jego niezdarny strzał.

• 82. min.

Najpierw przed szansą Sissoko, potem zaczynają się zmasowane ataki piłkarzy Newcastle! Póki co, nic z tego, chociaż przed chwilą domagali się karnego za zagrania ręką i mogli mieć rację.

• 80. min.

Elliot wypuszcza piłkę z rąk. Po chwili jednak zbiera, goście cały czas mają szansę uratować punkt.

• 76. min.

Kolejna zmiana w Leicester. Ulloa za Albrightona.

• 71. min.

Sissoko i Janmaat wykazują śladowe ilości talentu i jeszcze mniej logicznego myślenia. Fatalna gra pary "Srok" w ofensywie.

• 70. min.

Zmiana w Newcastle. De Jong za Pereza.

• 69. min.

Na chwilę do roboty wzięli się goście, ale teraz świetną piłkę dostał Mahrez, odegrał Schluppowi i... strzał spokojnie zablokowany.

• 65. min.

Owacjami żegnany Okazaki. Japończyka zastępuje Schlupp.

• 62. min.

Gracze z Newcastle coraz bardziej się gubią. A jak zaczną popełniać takie błędy w obronie... Strach myśleć, co może się dziać.

• 58. min.

Ayoze Perez fenomenalnie wypuścił kolegę. Sissoko musiał już tylko wystawić w pole karne na strzał któremukolwiek z partnerów. Francuz zagrał dokładnie między nimi. Słusznie złapał się za głowę. Koszmarny błąd, to była doskonała okazja na wyrównanie.

• 56. min.

Zmiana w Newcastle. Townsend za Anitę.

• 51. min.

Elliot wychodzi z bramki przy rzucie rożnym i ściąga piłkę ręką, ale jej nie przejmuje. Udaje się jednak obrońcom wypchnąć rywali z pola karnego.

• 49. min.

Trzech graczy gości na czterech rywali pod polem karnym Leicester. Jakoś mało dynamicznie, no i skończyło się na kiepskim podaniu.

Ruszyła druga połowa.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min. + 1

Sędzia dolicza minutę.

• 45. min.

Ayoze Perez uderza. Prosto w bramkarza.

• 43. min.

Oba zespoły jakby trochę jeszcze wstydziły się do tego przyznać, ale chyba czekają już na przerwę.

• 39. min.

Piłkarze Leicester nadal jednak lubią dynamicznie zaatakować jednym albo drugim skrzydłem. Rywale nie najgorzej bronią i udaremniają wrzutki.

• 34. min.

Gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę, choć spotkanie jakby się trochę uspokoiło. Nie jest już tak dynamicznie, nie ma akcji za akcję.

• 28. min.

Znakomity, dynamiczny rajd Albrightona, który zmylił paru rywali, uderzył sprzed pola karnego i... tuż obok słupka!

• 25. min.

Wrzutka w pole karne, jeden z graczy Newcastle podbija piłkę głową, potem jeszcze jedno podbicie i piłka trafia do Okazakiego, który postanawia złożyć się do przewrotki. Pięknie!

• GOOOOOOL

25. min.

1:0! Okazaki!

• 23. min.

Dużo częściej gramy teraz na połowie "Srok". Co nie znaczy, że gościom nie zdarzają się groźne kontry.

• 19. min.

Uderzenie Mahreza, piłka odbija się od jednego z zawodników gości i mogło być groźnie! Minęła jednak bramkę Elliota. Podobnie jak po rzucie rożnym.

• 17. min.

Ayoze zagrał świetnego krosa w pole karne, Sissoko zdołał uderzyć, ale piłka minęła bramkę. Niektórzy mogli widzieć już bramkę!

• 15. min.

Vardy pada w polu karnym, szamotanina z obrońcą była naprawdę niezła, ale sędzia nie dyktuje "jedenastki". Chyba słusznie. Gramy po angielsku.

• 13. min.

Groźna akcja Mahreza i Drinkwatera na prawym skrzydle. Wrzutka trafia jednak do obrońcy "Srok".

• 9. min.

To ciekawe, ale na razie dużo lepiej prezentują się goście. Gracze Leicester powoli jednak wyrównują grę i przenosimy się raczej do środka boiska.

• 5. min.

Mitrović świetnie przyjął na klatkę piersiową w polu karnym, ale nie znalazł miejsca na strzał. Uderzenia spróbował Colback. Koszmarne pudło.

• 3. min.

Świetne zgranie głową w pole karne do Wijnalduma, który przewrócił się w końcu na zmasowanej liczbie rywali. Ayoze próbował uderzyć turlającą się do niego piłkę, ale musiał się spieszyć i skiksował.

• 1. min.

Zaczęli.

• Jeśli nie jesteście w stanie obejrzeć meczu, relację śledzić możecie z telefonu dzięki aplikacji Sport.pl Live na smartfony z Androidem i Windows Phone oraz iPhone'y. Aplikacja jest darmowa i strasznie fajna.

Wszystkie wersje aplikacji znajdziecie tu.

• Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz angielskiej ekstraklasy. Sensacyjny lider kontra zespół, który dość niespodziewanie znalazł się w strefie spadkowej. Uratować Premier League ma dla "Srok" - kolejna niespodzianka - zwolniony niedawno z Realu Madryt Rafa Benitez. Czy ratować Newcastle przed spadkiem zacznie od zatrzymania pretendenta do mistrzostwa?

Premier League. Rafa Benitez oficjalnie w Newcastle. Misja utrzymanie

Rafa Benitez został oficjalnie przedstawiony jako nowy szkoleniowiec Newcastle. To jeden z najgłośniejszych powrotów trenerskich do Premier League. Hiszpan w przeszłości pracował w Liverpoolu, a ostatnio prowadził Real Madryt

1
Kartki: Mangala - żołta. Skład: Hart (50. Caballero) - Sagna, Demichelis (53. Bony), Mangala, Clichy - Y. Toure, Fernandinho - Navas, Silva, Sterling (26. Fernando) - Aguero.
Bramki: Rashford (16.) Kartki: Smalling - żółta. Skład: De Gea - Darmian (84. Fosu-Mensah), Smalling, Blind, Rojo (63. Valencia) - Carrick, Schneiderlin - Lingard, Mata (70. Schweinsteiger), Martial - Rashford.