Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

Liverpool rozbił City. Porażka dwóch czołowych drużyn. United wygrali w końcówce [ZAPIS RELACJI]

• środa, 02 marca 2016
  • KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec ostatnich dwóch spotkań dzisiejszego dnia w Premier League:

Liverpool 3 - 0 Manchester City

Manchester Utd 1 - 0 Watford

Leicester wciąż liderem. Drugi Tottenham traci 3 punkty. Arsenal sześć. Oba Manchestery po 10.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

Real dobił Levante za sprawą Isco. Ronaldo urwał się prawym skrzydłem. Wbiegł w pole karne, popatrzył, dostrzegł Isco, podał do niego i mamy gola.

90. min.

Tymczasem skończyły się trzy spotkania w Premier League. Dwie drużyny, które miały gonić Leicester (zremisował wczoraj z West Bromem) straciły punkty...

Arsenal 1 - 2 Swansea

Stoke 1 - 0 Newcastle

West Ham 1 - 0 Tottenham

• GOOOOOOL

58. min.

3:0 Liverpoool! City na łopatkach. Otamendi popełnił błąd w środku pola. Nie potrafił przyjąć piłki. Gospodarze od razu ruszyli z kontrą. Lallana podał do Firmino, a ten technicznym strzałem dobił rywala.

• 53. min.

Znakomita indywidualna akcja Ronaldo! Danilo otrzymał podanie od Portugalczyka, powinien mu odegrać! Wybrał inne rozwiązanie. Obrońcy przechwycili piłkę. Ronaldo jest zły.

• 45. min.

Schalke 3 - 2 Hamburger SV

Największa niespodzianka to porażka Bayernu! Borussia wygrała i traci do mistrza Niemiec tylko trzy punkty. Jeżeli w sobotę u siebie pokona Bayern, to może być bardzo ciekawie!

• 45. min.

Zakończyło się kilka spotkań w Primera Division.

Ath. Bilbao 4 - 1 La Coruna

Celta Vigo 0 - 0 Villarreal

Malaga 1 - 2 Valencia

Sevilla 1 - 0 Eibar

W meczu Realu z Levante przerwa. "Królewscy" prowadzą 2:1.

• 45. min.

Do przerwy w Anglii:

Arsenal 1 - 1 Swansea

Stoke 0 - 0 Newcastle

Liverpool 2 - 0 Manchester City

Manchester Utd 0 - 0 Watford

• GOOOOOOL

41. min.

GOOOOOOOL!!! Liverpoool wygrywa 2:0! Flanagan piętą podał do Lallany, ten błyskawicznie odegrał do Milnera, który wpadł w pole karne i czubkiem buta umieścił piłkę siatce! Łada akcja!

• 39. min.

Levante błyskawicznie odpowiada! Deyverson wykorzystał zamieszanie w polu karnym Realu i uderzeniem po ziemi pokonał Navasa! Jak ktoś myślał, że tu już nie będzie emocji, to był w błędzie.

• GOOOOOOL

38. min.

Real już prowadzi 2:0! Mayoral niedokładnie przyjął piłkę przed polem karnym, ale zdołał się odwrócić i uderzyć. Piłka trafiła w słupek, odbiła się od niego i wpadła do bramki. Będzie zaliczona jako samobój.

false
  • W relacji śledzić będziemy wyniki wszystkich spotkań, ale skupimy się na meczach Liverpoolu z Manchesterem City, Realu z Levante, a także Manchesteru United z Watford.