Sensacyjny lider powiększa swoją przwagę! Manchester City bez szans [ZAPIS RELACJI]]

• sobota, 06 lutego 2016
  • Leicester udowodniło, że jest w stanie walczyć w tym sezonie o mistrzostwo. Drużyna Claudio Ranieriego w następnej kolejce zmierzy się z Arsenalem i będzie chciała udowodnić, że zwycięstwo nad Manchesterem City, to dopiero pierwszy krok w kierunku mistrzostwa.

• 90. min. + 4

Koniec meczu! Bezcenne zwycięstwo Leicester. Sensacyjny lider powiększa swoją przewagę nad City do sześciu punktów!

• 90. min. + 2

Manchester City jeszcze próbuje, ale piłka nie chce wpaść do bramki Leicester!

Sędzia doliczył cztery minuty!

• GOOOOOOL

87. min.

Manchester City zmniejsza straty! Aguero! Piękna asysta młodziutkiego skrzydłowego Bersanta Celiny.

• 85. min.

Jeszcze jedna szarża Vardy'ego! Wpadł w pole karne, ale Otamendi czystym wślizgiem uratował sytuację.

• 80. min.

Leicester bawi się z gospodarzami. Kolejna akcja, kolejny strzał, ale tym razem w boczną siatkę.

• 75. min.

A Manchester City dalej nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę Leicester. Kolarov dośrodkowywał z lewego skrzydła, ale piłka minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym.

• 71. min.

Bawią się kibice Leicester. Po każdym podaniu ich drużyny z sektora gości słychać głośne OLE!

• 68. min.

Powinno być 0:4! Vardy uciekł obrońcom i wyszedł sam na sam z Hartem, ale bramkarz City odbił piłkę.

• 66. min.

Sterling za bardzo uwierzył w swoje umiejętności. Strzelił z dystansu, ale piłce bliżej było do linii bocznej boiska, niż do bramki.

• 62. min.

Piłkarze Manchesteru City nie wiedzą co się dzieje. Wyglądają na kompletnie bezradnych. A Leicester dalej nie odpuszcza!

• GOOOOOOL

58. min.

Jamie Vardy po indywidualnej akcji wywalczył rzut rożny. Do piłki podszedł Mahrez i wrzucił ją wprost na głowę Roberta Hutha! 3:0 dla Leicester !!! Niebywała historia!

• PILNE

54. min.

Było blisko! Głową uderzał Fernando, ale tylko Kasper Schmeichel wie jak obronił ten strzał. Fenomenalna, instynktowna interwencja.

• 52. min.

Manchester City próbuje wziąć się w garść po drugim ciosie Leicester, ale gospodarze kompletnie nie mogą sobie poradzić z defensywą "Lisów".

• 49. min.

Fenomenalnie zrobił to Riyad Mahrez! Efektownym zwodem zwiódł obrońcę i bardzo mocnym strzałem pokonał Joe Harta!

• GOOOOOOL

48. min.

Coś niesamowitego! Znów trzecia minuta tylko, że drugiej połowy i drugi gol dla Leicester!

Drugą połowę zaczęli piłkarze Manchesteru City!

• Leicester bardzo szybko zaskoczyło Manchester City po doskonale wykonanym rzucie wolnym, a gospodarze - chociaż mieli kilka dobrych szans - nie potrafią pokonać Schmeichela. Czekamy na drugą połowę!

• 45. min. + 3

Gospodarze mieli jeszcze szansę z rzutu rożnego, ale nie potrafili jej wykorzystać. Koniec pierwszej części gry!

• 45. min.

Sędzia doliczył do pierwszej połowy trzy minuty.

• 43. min.

Gospodarze przyśpieszyli przed przerwą. Sterling podał do Kolarova, ale Serb nie trafił w bramkę.

• 40. min.

Manchester City nie radzi sobie z twardo grającą defensywą Leicester. Kibice na Etihad zaczynają się niecierpliwić.

• 36. min.

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Brzydki faul Morgana na Aguero.

• 34. min.

Aguero miał bardzo dużo miejsca w polu karnym, ułożył sobie piłkę na prawej nodze i strzelił... ale Schmeichel nie dał się pokonać.

• 30. min.

Leicester na moment uspokoiło sytuację pod własną bramką. Chwila wytchnienia dla defensywy.

• 26. min.

Bardzo głęboko cofnęło się Leicester. Manchester City coraz bliżej bramki, ale kolejny raz sytuację ratuje Huth!

• 24. min.

W odpowiedzi z rzutu wolnego na bramkę gości strzelał Kolarov, ale piłkę ofiarnie wybił Robert Huth.

• 22. min.

I kolejna doskonała szansa z kontrataku dla Leiceter. Lewą stroną popędził Vardy, dograł na piąty mecz przed bramką Harta, ale Okazaki nie trafił do bramki.

• 21. min.

Leicester dobrze odbiera piłkę w środkowej strefie boiska i od razu stara się uruchomić szybkiego Vardy'ego. Defensywę City czeka dzisiaj bardzo dużo pracy.

• 17. min.

Gospodarze zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce, ale piłkarze Pellegriniego nie potrafią przedostać się przez silną i świetnie ustawioną obronę Leicester.

• 15. min.

Piękna akcja Manchesteru City. Lewą stroną do ofensywy podłączył się Kolarov. Dograł do Silvy, ale Hiszpan nie trafił w bramkę.

• 11. min.

Goście po szybko strzelonym golu cofnęli się na własną połowę i szukają swoich szans w kontrataku. Mahrez doskonale wyprowadził piłkę, podał do Drinkwatera, ale Hart obronił sprytny strzał po ziemi. Leicester jest bardzo groźne!

• 8. min.

Kolejna szansa Leicester! Mogło być 0:2, ale ofiarna interwencja defensywy uratowała Manchester City!

• 6. min.

Manchester City próbuje odpowiedzieć! Prostopadłe podanie Silvy do Sterlinga, ale świetnie piłkę wyłapał Kasper Schmeichel. Doskonały początek na Etihad!

• GOOOOOOL

4. min.

I GOOOOOOLLLLL !!! Mahrez doskonale podał z wolnego do Roberta Hutha, a środkowy obrońca Leicester pokonał Joe Harta! Leicester ma w tym momencie 6 punktów przewagi na City! Sensacja!

• 3. min.

Od początku zaatakowali goście! Świetnie prawym skrzydłem urwał się Mahrez, ale był faulowany. Będzie rzut wolny dla Leicester!

• 1. min.

Zaczęli piłkarze Leicester!

• Piłkarze już na murawie. W Manchesterze porządnie leje, ale murawa wygląda doskonale. To będzie szybki i emocjonujący mecz! Czekamy na pierwszy gwizdek!

• Tak dla porównania. Na szczęście pieniądze na boisku nie grają!

• To będzie nie tylko starcie dwóch obecnie najlepszych klubów w Anglii, ale również pojedynek dwóch doskonałych napastników - Jamiego Vardy'ego i Sergio Aguero. Pierwszy w Premier League strzelił 18 goli, a drugi 13.

• Tak prezentują się składy na dzisiejszy mecz na Etihad Stadium.

• Zapraszamy na relację z wielkiego hitu w Premier League! Sensacyjny lider z Leicester zmierzy się z wielkim Manchesterem City. Jedna z drużyn może dziś przybliżyć się do mistrzostwa!