Serie A:

Sassuolo 0-2 Roma

• GOOOOOOL

90. min. + 4

Niespodziewana historia! Roma strzela drugiego gola! El Shaarawy! To jego drugi gol w drugim meczu dla Romy!

• 88. min.

...albo w nogach Berardiego! Pudłoo! Strzał nad bramką! Szczęsny triumfuje!

• 87. min.

Rzut karny dla Sassuolo! Nainggolan dostał drugą żółtą kartkę! Roma w dziesiątkę! Wszystko w rękach Szczęsnego!

• 72. min.

Pierwszy gol Vardy'ego w meczu z Liverpoolem:

Premier League. Przepiękny gol Jamie Vardy'ego! [WIDEO]

We wtorkowym meczu Premier League Leicester City - Liverpool FC fantastycznym golem popisał się Jaimie Vardy. Tym samym Anglik strzelił 17. gola w obecnym sezonie.

• 67. min.

Ależ Arsenal był bliski strzelenia gola! Najpierw Walcott oddał dwa groźnie strzały, a potem Sanchez z najbliższej odległości trafił prosto w Frostera!

• 60. min.

Tutaj możecie zobaczyć pięknego gola Martiala.

Premier League. Wspaniała kontra Manchesteru United i cudowny gol Martiala! [WIDEO]

We wtorkowym meczu Premier League Manchester United - Stoke City kapitalnym golem popisał się Anthony Martial. Francuski napastnik "Czerwonych Diabłów" wykończył wyśmienitą kontrę całego zespołu.

• GOOOOOOL

60. min.

GOOOOOOOL!!! CUDOWNE TRAFIENIE VARDY'EGO!!! Anglik uderzył podbitą piłkę z około 25 metrów! Piłka wpadła za kołnierz Mingoleta! Cudo!

Sassuolo 0-1 Roma

• 34. min.

Mahrez znów zaniepokoił Mingoleta! Algierczyk uderzył z pierwszej piłki i bramkarz gości musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, żeby obronił strzał zmierzający w okienko.

• 21. min.

W nietypowej dla siebie roli wystąpił teraz Oezil. Giroud dośrodkował, a Niemiec z bliska strzałem głową nie potrafił pokonać Frostera!

• GOOOOOOL

17. min.

GOOOOOL!!! Aguerooo! City już prowadzi! Argentyńczyk otrzymał piłkę, dzięki mocnemu wstrzeleniu jej w pole karne przez Navasa. Po czym zewnętrzną częścią stopy umieścił ją w górnym rogu bramki.

• GOOOOOOL

11. min.

BRAMKA!! SALAH! Piękne uderzenie Egipcjanina w długi róg! Bramkarz był bez szans.

• 8. min.

To powinien być gooool! Fatalny błąd Hendersona wykorzystał Drinkwater, który podał na lewo do Vardy'ego. Napastnik gospodarzy idealnie wrzucił na głowę Okazakiego, ale kapitalna interwencja bramkarza uratowała Liverpool.