Liverpool lepszy od Chelsea, Juventus pokonał Torino, wygrał też Real [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 31 października 2015
  • I koniec naszej multirelacji! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na osobną relację z meczu Getafe - FC Barcelona. Niedługo rozpoczniemy także relację ze spotkania Inter - Roma. W bramce gości zobaczymy Wojciecha Szczęsnego.

• 83. min.

Juventus ma od dawna przewagę, atakuje, ale jakoś nie może trafić w bramkę lokalnego rywala.

• 65. min.

Pogba próbuje policzyć, ile czasu pozostało do końca meczu:

• 47. min.

Bonucci chyba nie przepada za Pogbą...

Kamil Glik i spółka wracają na drugą połowę meczu z Juve.

• 11. min.

Szybka kontuzja gracza Juve. Cuadrado zastępuje Khedirę.

• 1. min.

Rozpoczyna się mecz nieoczekiwanie słabo spisującego się w tym sezonie mistrza Włoch z lokalnym rywalem, który ma trzy punkty więcej w tabeli. Kamil Glik, oczywiście, na boisku.

• 74. min.

Joel Campbell strzela pierwszego gola w barwach "Kanonierów". Z paru metrów, jego koledzy w tej akcji całkiem przejęli pole karne gospodarzy.

• 68. min.

Koscielny strzela, sędzia uznaje, że faulu na Fabiańskim nie było. Jeśli się z nim zgadzamy, to musimy uznać, że cała wina za bramką spada na Polaka. Bramkarz wyciągnął w górę ręce po piłkę, ale spotkał się z ciałem rywala, przez co piłki nie złapał. Trafiła się ona Francuzowi, który wbił ją do siatki.

• 48. min.

Ighalo strzela drugiego gola - wcześniejsze trafienie samobójcze Cresswella też zostało jednak zaliczone zawodnikowi Watford.

• 45. min.

Tak z gola cieszył się Cristiano Ronaldo.

• 21. min.

Gomis zmarnował stuprocentową okazję! Niesamowite! Dostał podanie na połowę gości, gdzie był tylko on, jeden obrońca Arsenalu i Petr Cech. Był sam na sam z bramkarzem przez kilkadziesiąt metrów, podbiegł do niego w polu karnym, w końcu go minął i... wtedy wracający obrońca świetnie wybił piłkę wślizgiem!

• 1. min.

To nie koniec piłkarskich emocji - zapraszamy na multirelację ze spotkań Bundesligi, Premier League i Primera Division. O 16.00 Swansea gra z Arsenalem, czyli na boisku zobaczymy Łukasza Fabiańskiego. O tej samej porze swój mecz rozpocznie Real. Rywalem "Królewskich" będzie las Palmas, a o 20:30 Barcelona zagra z Getafe.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec meczu! Chelsea przegrała na własnym boisku z Liverpoolem 1:3! Spotkanie zaczęło się świetnie dla graczy Mourinho. W 4. minucie spotkania bramkę zdobył Ramires. Potem jednak strzelali już tylko gracze Kloppa. Bramkę do szatni ładnym strzałem zza pola karnego zdobył Coutinho. Brazylijczyk w 74. minucie meczu wyprowadził swój zespół na prowadzenie po kolejnym strzale z dystansu. Wynik meczu ustalił Benteke.

• 90. min. + 3

Kolejne obrazki z dzisiejszego meczu. Benteke strzela gola, a Klopp tłumaczy coś Ibe.

• 90. min. + 2

Jeszcze jedna próba w wykonaniu Coutinho, który dostał piłkę w pole karne. jego uderzenie tym razem zdołali zablokować obrońcy.

Jeszcze jedna zmiana. Lovren za Lallanę. Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• 87. min.

Benteke ukarany żółtą kartką.

• 85. min.

Długa piłka do Diego Costy, ale gracza Chelsea uprzedził Skrtel.

• 83. min.

Piłkę między nogami przepuścił w pole karne Lallana. Przejął ją Benteke. Było przy nim dwóch obrońców Chelsea, ale ten jakby nic sobie z tego nie zrobił. Zachował spokój, poczekał na ruch rywali, markuje strzał, po czym uderza w stronę dalszego słupka po ziemi, a Begović tylko patrzy jak piłka wpada do siatki.

• GOOOOOOL

83. min.

GOOOOOL! Benteke!

• 79. min.

Znów wyśmienita okazja Liverpoolu! Ibe dostał piłkę na prawej stronie, złamał akcję do środka, ograł jednego z rywali i uderzył na bramce. Piłka odbiła się od obrońcy Chelsea i poleciała minimalnie obok słupka.

• 76. min.

Mogło być 3:1! Moreno dostał podanie w pole karne i stanął oko w oko z Begoviciem. Płasko strzelał, ale bramkarz Chelsea zdołał odbić piłkę nogą.

• 76. min.

Falcao wchodzi za Azpilicuete.

• 76. min.

Z boiska zszedł Firmino, a zastąpił go Ibe.

• 74. min.

Benteke zgrał piłkę przed pole karne Chelsea. Tam był Coutinho, który znów zwiódł rywali na zamach po czym uderzył przy samym słupku! Piłka otarła się jeszcze po drodze lekko od obrońcy. 1:2!

• GOOOOOOL

74. min.

GOOOOOL! Coutinho!

• 71. min.

Druga zmiana w Chelsea. Obi Mikel został zmieniony przez Fabregasa.

• 70. min.

Łoooo! Oscar przejął piłkę zaraz za linią środkową i zauważył wysuniętego bramkarza Liverpoolu. Uderzył, ale Mingolet zdołał to obronić końcami palców.

• 68. min.

Gorąco na murawie! Lucas Leiva faulował brzydko Ramiresa, a przypomnijmy, że gracz Liverpoolu ma już na swoim koncie żółtą kartkę. Sędzia go oszczędził co nie spodobało się zawodnikom Chelsea, którzy mocno protestowali.

• 66. min.

Can i Obi Mikel ukarani żółtymi kartonikami.

• 66. min.

Skoro była cieszynka Ramiresa to teraz pokazujemy radość Coutinho po zdobytym golu:

A tu reakcja Mourinho:

• 64. min.

Zmiana w Liverpoolu. Benteke zastępuje Milnera.

• 62. min.

Minimalnie niecelny strzał Lallany zza pola karnego.

• 60. min.

Chwilę po wejściu pierwsza akcja Kenedy'ego. Brazylijczyk dostał piłkę w pole karne, więc zdecydował się na strzał. Uderzał przy bliższym słupku, ale niecelnie.

• 59. min.

Z boiska schodzi Hazard. Zastępuje go Kenedy.

• 57. min.

Lucas Leiva ukarany żółtą kartką.

• 55. min.

Firmino znalazł sobie trochę miejsca przed polem karnym rywali, ale jego strzał nie mógł zaskoczyć Begovicia.

• 53. min.

Długa piłka do Diego Costy po prostej stracie Sakho. Do piłki jednak jako pierwszy dobiegł Mingolet.

• 51. min.

Nie trwała długo ofensywa graczy Mourinho. Cahill nie dogadał się z Begoviciem. bramkarz chciał złapać piłkę, ale obrońca wybił ja na rzut rożny. Po wrzutce z narożnika boiska było groźnie pod bramką Chelsea. ostatecznie akcja zakończyła się strzałem Milnera zza pola karnego. Mocno niecelnym strzałem.

• 48. min.

Gracze Chelsea ruszyli do ofensywy. Najpierw niedokładne podanie w stronę wychodzącego na czystą pozycje Hazarda, potem Oscar "dzióbnął" sobie piłkę w pole karne, ale wpadł w kleszcze między dwóch obrońców Liverpoolu, a na zakończenie tej akcji Mignolet złapał dośrodkowanie Williana.

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• PRZERWA

Chelsea Londyn do przerwy remisuje z Liverpoolem 1:1. Gracze Mourinho wyszli na prowadzenie już w 4. minucie spotkania po bramce Ramiresa, ale w ostatnich sekundach pierwszej odsłony pięknym strzałem zza pola karnego wyrównał Coutinho.

• 45. min. + 2

Kapitalne uderzenie Coutinho! Gracz Liverpoolu dostał piłkę przed pole karne, balansem ciała oszukał obrońcę, a potem uderzył technicznie w stronę dalszego słupka. Begović próbował ratować sytuacje, ale nie zdołał sięgnąć piłki. 1:1!

• GOOOOOOL

45. min. + 1

GOOOOOL! 1:1! Coutinho!

• 42. min.

Nieudana dwójkowa akcja Oscara i Hazarda.

• 40. min.

Na boisku coraz mniej emocji. Brakuje szans podbramkowych po obu stronach boiska.

• 38. min.

Zouma ucierpiał w starciu z rywalem, ale wszystko wskazuje na to, że będzie mógł kontynuować grę.

• 36. min.

Milner dośrodkowywał w pole karne Chelsea. Do "główki" zdołał dojść Leiva, ale uderzył zbyt słabo by zaskoczyć Begovicia.

• 34. min.

Moreno urwał się lewą stroną boiska. Dośrodkował w pole karne, ale musi jeszcze popracować nad dokładnością takich zagrań. Główkę z Firmino wygrał Terry.

• 32. min.

A tutaj kibice Chelsea z transparentem wspierającym Mourinho. Zgadzacie się?

• 29. min.

Emre Can brzydko faulował teraz Williana, ale sędzia go oszczędził i nie ukarał zawodnika Liverpoolu kartką.

• 27. min.

Kolejna ofensywna próba Liverpoolu. James Milner dostał piłkę na prawej flance. Bez dłuższego namysłu dośrodkował ją w pole karne Chelsea, piłkę atakował Lallana, ale był na pozycji spalonej.

• 26. min.

A tak z bramki w 4. minucie meczu cieszył się Ramires:

• 24. min.

Coutinho nieprzepisowo zatrzymywał Williana i sędzia ukarał go za to zagranie żółtą kartką.

• 22. min.

Inicjatywę przejął Liverpool. Kolejny rzut rożny, ale kolejny zmarnowany, bo Begović wyszedł pewnie z bramki i chwycił piłkę.

• 20. min.

Kolejna dobra akcja graczy Kloppa. Strzał Lucasa Leivy zza pola karnego został zablokowany przez obrońców. Do piłki doszedł jeszcze Lallana. Niezbyt mocny był to jednak strzał i Begović nie miał problemów z obroną.

• 18. min.

Ramires wybijał piłkę na rzut rożny, więc była szansa dla Liverpoolu na stworzenie zagrożenia pod bramką Chelsea. W pole karne dośrodkował Roberto Firmino, ale Begović wyszedł z bramki i pewnie chwycił piłkę.

• 15. min.

Wreszcie w ofensywie Liverpool. Niezły strzał Clyne'a, ale niecelny.

• 13. min.

Szybki kontratak Chelsea. Hazard przebiegł spory dystans i rozrzucił akcję do lewej strony, gdzie był Oscar. Podanie było trochę niedokładne bo za plecy kolegi i akcja po chwili została przerwana przez defensorów Liverpoolu.

• 11. min.

Przedrzeć się lewą stroną boiska próbował Lallana, ale gracz Liverpoolu został szybko powstrzymany przez Oscara.

• 9. min.

Znów dośrodkowanie Williana w pole karne Liverpoolu. Tym razem jednak gracze Jurgena Kloppa zdołali przerwać akcję Chelsea.

• 7. min.

2:0! Nieee! Ależ było blisko. Willian dośrodkował piłkę w pole karne, a do główki doszedł Terry. Zgrał piłkę wzdłuż bramki, ale nie sięgnął jej "jadący" na wślizgu Obi Mikel .

• 4. min.

Co za początek Chelsea! Costa na lewej flance podał do Azpilicuety, a ten dobiegł do końcowej linii i dośrodkował w pole karne rywali. Na piłkę świetnie nabiegł Ramires, który strzałem głową pokonał bramkarza Liverpoolu.

• GOOOOOOL

4. min.

GOOOOOL! Ramires!

• 1. min.

Gramy!

• Liverpool z 14 punktami jest dziewiąty. Od niedawna jego trenerem jest Juergen Klopp, który zastąpił Brendana Rodgersa. Pod wodzą Niemca "The Reds" zremisowali z Tottenhamem i Southamptonem w lidze oraz z Rubinem Kazań w Lidze Europy i pokonali Bournemouth w Pucharze Ligi.

• W 10 kolejkach broniąca tytułu Chelsea zdobyła tylko 11 punktów, przegrała aż połowę meczów i w tabeli jest dopiero 15. Odpadła też z Pucharu Ligi, przegrywając po rzutach karnych ze Stoke w 1/8 finału.

• - Nawet sekundy nie poświęciłem na myślenie o swojej przyszłości - zapewnia Jose Mourinho przed meczem Chelsea z Liverpoolem w hicie 11. kolejki Premier League. Angielskie media twierdzą, że jeśli "The Blues" nie wygrają z zespołem Juergen Kloppa, to Portugalczyk zostanie zwolniony.