Porażki Manchesteru United i Bayernu Monachium [ZAPIS MULTIRELACJI]

• KONIEC MECZU

Na tym kończymy naszą multirelację, zapraszamy na kolejne relacje na żywo w Sport.pl.

• GOOOOOOL

81. min.

Kapitalna akcja Bellarabiego, nikt nie zatrzymał go podczas biegu w kierunku pola karnego, ani w momencie podania na czysta pozycję do Juliana Brandta. Ten strzałem przy słupku pokonał Neuera.

• 55. min.

Jak padł gol? Hakan Calhanoglu w swoim stylu precyzyjnie wykonał rzut wolny.

• Grają: Juventus, Atletico, Manchester United, Bayer Leverkusen i Bayern, a wciąż tylko jeden gol.

• 16. min.

Manchester United - West Bromwich 0:0. Robin van Persie był bliski strzelenia gola, ale w bramce bez zarzutów spisuje się na razie Boaz Myhill.

• Lyon pokonał Evian, ale po 34 kolejkach wciąż ma trzy punkty straty do prowadzącego w Ligue 1 PSG.

• 11. min.

Bayer - Bayern 0:0. Stefan Kiessling strzelił gola, ale sędzia nie uznał, odgwizdał spalonego.

• Skład United: De Gea - Valencia, Smalling, McNair, Blind - Herrera - Mata, Rooney, Fellaini, Young - Van Persie

Skład West Bromwich: Myhill - Dawson, McAuley, Olsson, Lescott - Gardner, Yacob, Fletcher, Mulumbu, Brunt - Berahino

• Skład Bayeru: Leno - Hilbert, Jedvaj, Toprak, Wendell - Rolfes, Reinartz - Bellarabi, Calhanoglu, Son - Kiessling

Sebastian Boenisch siedzi na ławce rezerwowych.

Skład Bayernu: Neuer - Rafinha, Martinez, Dante, Weiser - Lahm, Schweinsteiger, Gaudino - Strieder, Pizarro, Goetze

• 20. min.

Dwa bezbarwne mecze. Juventus ma przewagę, ale niewiele z tego wynika. W Madrycie na razie nie doczekaliśmy się celnego strzału.

• 5. min.

W zespole Sampdorii na ławce siedzi Paweł Wszołek.

• 3. min.

Skład Sampdorii: Viviano - De Silvestri, Silvestre, Romagnoli, Mesbah - Obiang, Palombo, Rizzo - Soriano - Muriel, Eto'o

Skład Juventusu: Buffon - Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Padoin - Sturaro, Marchisio, Vidal - Pereyra - Llorente, Tevez

• 1. min.

Skład Atletico: Oblak - Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira - Garcia, Gabi, Tiago, Koke - Torres, Griezmann

Skład Athleticu: Herrerin - De Marcos, Etxeita, Laporte, Bustinza - San Jose, Iturraspe - Iraola, Rico, Williams - Sola

• Juventus potrzebuje tylko punktu do zapewnienia sobie mistrzostwa.

Serie A. Juventus o punkt od tytułu i przed kolejnym wyzwaniem

Remis w sobotnim wyjazdowym meczu z Sampdorią zapewni Juventusowi Turyn 31. tytuł mistrza Włoch. - Sięgnijmy po niego i skupmy się na następnym marzeniu - powiedział trener Massimiliano Allegri, którego piłkarze grają jeszcze w Lidze Mistrzów.

• Co dalej? Lyon prowadzi do przerwy z Evianem 2:0. Od 18 Atletico Madryt będzie grało z Athleticem Bilbao i Sampdoria z Juventusem, a od 18.30 Manchester United z West Bromwich i Bayer Leverkusen z Bayernem Monachium.

90. min.

Skończył się też mecz Cordoba - Barcelona, goście wygrali 8:0.

90. min.

Skończyły się mecze w Anglii: Wyniki: Aston Villa - Everton 3:2, Liverpool - QPR 2:1, Sunderland - Southampton 2:1, Swansea - Stoke 2:0, West Ham - Burnley 1:0.

• PILNE

80. min.

Liverpool - QPR 1:1. Steven Gerrard nie wykorzystał karnego!

90. min.

Zakończyły się też mecze: Werder - Eintracht 1:0, Freiburg - Paderborn 1:2, Hoffenheim - Borussia 1:1 i Wolfsburg - Hannover 2:2.

• A tymczasem drużyna Artura Boruca przypieczętowała awans do Premier League.

Premier League. Drużyna Boruca przypieczętowała awans

Drużyna Bournemouth AFC, w składzie z Arturem Borucem, zwyciężyła w piłkarskich rozgrywkach angielskiej drugiej ligi - Championship i po raz pierwszy wystąpi w ekstraklasie. W ostatniej, 46. kolejce pokonała na wyjeździe Charlton Athletic 3:0.

• 24. min.

Hoffenheim - Borussia 1:1. Jakub Błaszczykowski nie miał dziś łatwo, na zdjęciu walczy o piłkę z Eugenem Polnaskim. Przypomnijmy, gracz Borussii opuścił boisko w 41. minucie. Zaczyna się druga połowa!

• 23. min.

West Ham - Burnley 0:0. Michael Duff wyrzucony z boiska i mamy rzut karny dla gospodarzy!

• 41. min.

Kevin Kampl wszedł za Błaszczykowskiego.

• PILNE

39. min.

Błaszczykowski zszedł z boiska! Polak znów był faulowany, chyba będzie zmiana.

• 28. min.

Hoffenheim - Borussia 0:0. Świetne dośrodkowanie w pole karne Błaszczykowskiego, ale jeden z jego kolegów był na pozycji spalonej.

• Przy okazji przypominamy o nominacjach dla Polanskiego i Lewandowskiego.

Bundesliga. Robert Lewandowski i Eugen Polanski wśród kandydatów do jedenastki sezonu

Robert Lewandowski i Eugen Polanski zostali nominowani jako kandydaci do jedenastki sezonu przez oficjalny serwis internetowy Bundesligi. Napastnik Bayernu Monachium ma duże szanse, by zostać wybranym przez kibiców.

• 20. min.

Hoffenheim - Borussia 0:0 Błaszczykowski znów leżał na boisku, ale znów szybko się podniósł. Polak jest aktywny, ale rywale nie zostawiają mu dużo miejsca.

• 12. min.

Hoffenheim - Borussia 0:0 Schwegler ostro zaatakował Błaszczykowskiego, Polak leżał zwijając się z bólu, ale to jednak nic poważnego i kontynuuje grę.

90. min.

Leicester - Newcastle 3:0. Zakończył się pierwszy dziś mecz w Premier League. Gospodarze wygrali i mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Wasilewski zszedł z boiska w 68. minucie, wcześniej po faulu na nim sędzia podyktował rzut karny.

• 80. min.
    Wiktor Mańkowski Wiktor Mańkowski Tadeusz Kądziela Tadeusz Kądziela
  • 80. min.

Obie drużyny czekają już na koniec meczu. Newcastle nie ma siły ani pomysłu, by atakować.

• 73. min.

A tymczasem mamy już skład Borussii Dortmund na mecz z Hoffenheim. Łukasz Piszczek jest na ławce rezerwowych! Być może dziś wróci na boisko po kontuzji.

Skład Borussii: Langerak - Schmelzer, Hummels, Subotić, Durm - Sahin - Kehl - Mchitarian, Kagawa, Błaszczykowski - Aubameyang

• 73. min.

Colback strzelał z rzutu wolnego, Schmeichel pewnie złapał piłkę.

• 70. min.

Newcastle nie potrafi się otrząsnąć. Wardy faulował w pobliżu pola karnego De Laeta, który chwilę wcześniej zmienił Wasilewskiego.

• 61. min.

Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Williamsona, który bardzo ostro potraktował Vardy'ego. Newcastle gra w dziesiątkę.

• 58. min.

Ulloa miał kolejną szansę, ale tym razem przegrał pojedynek z bramkarzem, który świetnie broni jego strzał głową.

• 56. min.

Świetny okres gospodarzy, którzy cały czas atakują. Przed chwilę główkował Wasilewski, ale bramkarz z łatwością złapał piłkę.

• 52. min.

Piękna akcja gospodarzy. Cambiasso świetnie wypuścił Schluppa, ten zagrał w poprzek pola karnego do Albrightona, który nie trafił w bramkę.

• GOOOOOOL

47. min.

Do piłki podszedł Ulloa i pewnym strzałem pokonał Krula. Leicester prowadzi już 3:0!

Rzut karny dla Leicester! Marcin Wasilewski faulowany w polu karnym!

Druga połowa.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy. Leicester prowadzi z Newcastle 2:0 po pierwszej połowie. Wracamy za 15 minut.

• 45. min.

2 minuty doliczył arbiter.

• 42. min.

Na bramkę Schmeichela z dystansu strzelał Gutierrez. Tym razem bramkarz gospodarzy nie musiał interweniować.

• 40. min.

Odpowiedź Leicester (znowu po stałym fragmencie gry). Morgan próbował dośrodkowywać w pole karne, ale jego koledzy źle odczytali jego zamiary.

• 36. min.

Kolejna dobra akcja Newcastle - tym razem zza pola karnego strzelał Taylor, ale Schmeichel świetnie broni.

• 33. min.

Kolejna szansa Riviere'a, tym razem po kapitalnym zagraniu piłki przez Colbacka. Napastnik Newcastle nawet nie oddał strzału - przewrócił się w polu karnym i nie trafił w piłkę.

• 23. min.

Riviere wygrał pojedynek główkowy z Wasilewskim i momentalnie oddał strzał. Piłka otarła się o boczną siatkę.

• 16. min.

Opis bramki: Kolejny stały fragment gry (tym razem rzut wolny), kolejny gol dla Leicester! Tym razem z bliska do siatki trafił lider defensywy gospodarzy Wes Morgan.

• GOOOOOOL

16. min.

Gol dla Leicester! 2:0!

• 12. min.

Indywidualna akcja Pereza, ale tym razem nie udało się przebić przez linię obrony. Nie ma nawet rzutu rożnego dla Newcastle

• 10. min.

Na razie jesteśmy świadkami dobrego, szybkiego meczu. Newcastle w ataku, gospodarze umiejętnie się bronią.

• 5. min.

Newcastle szybko próbowało odpowiedzieć - strzelał Perez, ale piłka przeleciała dwa metry obok słupka bramki Scheichela.

• 1. min.

Niesamowity początek meczu - rzut rożny dla Leicester już w 1. minucie meczu, najwyżej w polu karnym wyskoczył Leonardo Ulloa, który mocną główką pokonał bramkarza.