Premier League. Chelsea bez litości dla Fabiańskiego, MU jednak zwycięski [MULTIRELACJA NA ŻYWO]

• sobota, 17 stycznia 2015
  • Lech Poznań przegrywa w sparingu z Ordabasy 1:2, do końca meczu 20 minut, a ponieważ najbardziej emocjonujące mecze już się skończyły, zamykamy naszą multirelację. Zapraszamy do sprawdzania wyników na naszej stronie.

• KONIEC MECZU

90. min.

Ipswich z Bartoszem Białkowskim w bramce pokonało na wyjeździe Millwall 3:1.

• 82. min.

Emocje i tak buzują - Diego Costa i Ashley Williams:

• 81. min.

A tak Oscar strzelał Fabiańskiemu na 4:0

• GOOOOOOL

63. min.

Krkić sprawia, że zespół Marcina Wasilewskiego (od 50 minut gra z żółtą kartką) przegrywa na własnym boisku.

• 49. min.

Nemanja Matić nie do końca dogaduje się z arbitrem.

• GOOOOOOL

24. min.

A Lech Poznań gra sparing z kazachskim Ordabasy Szymkent. Poznanianie właśnie stracili gola, ale już po dwóch minutach Hamalainen wyrównał.

• 45. min.

Chelsea do przerwy prowadzi ze Swansea 4:0, ale Jose Mourinho przecież litości nie obiecywał.

• 45. min.

W Anglii dobiega końca przerwa, tymczasem tak cieszył się Borini (i nie cieszył się Benteke) z jedynego gola pierwszej połowy meczu Aston Villa - Liverpool.

• GOOOOOOL

36. min.

Biedny Fabiański... Chelsea nie ma sumienia. W dwie minuty po drugim golu strzelili Diego Costa i Oscar.

• GOOOOOOL

18. min.

I co miał zrobić Fabiański? Kapitalna klepka "The Blues", Diego Costa dostaje znakomitą piłkę na sam na sam z Polakiem i bez trudu mija go strzałem pod poprzeczkę.

• GOOOOOOL

15. min.

Zespół Białkowskiego prowadzi już 2:0. Hunt przed minutą strzelił drugiego gola w wyjazdowym meczu Ipswich z Millwall.

• GOOOOOOL

15. min.

Burnley nie ma litości. Dwa gole w trzy minuty - strzelali Mee oraz Ings - i goście pewnie czują się przytłoczeni takim ciosem...

• GOOOOOOL

5. min.

W Championship gra Ipswich z Bartoszem Białkowskim w bramce. Prowadzi z Millwall po golu w piątej minucie Hunta.

• GOOOOOOL

GOOOOL! Fabiański kapituluje już w drugiej minucie. Fantastyczna bomba Oscara zza pola karnego. Polak bez większych szans.

• Oprócz Fabiańskiego na angielskich boiskach zobaczymy jeszcze jednego Polaka - Marcina Wasilewskiego. Leicester na własnym boisku podejmie Stoke.

• Trwa 22. kolejka angielskiej Premier League. Nasze oczy zwrócone będą szczególnie na mecz Swansea - Chelsea, gdzie Łukasz Fabiański będzie starał się zatrzymać rozpędzonych podopiecznych Jose Mourinho. Polski bramkarz ma znakomitą szansę potwierdzić swoją znakomitą formę i zareklamować się całej Premier League oraz udowodnić, że statystki wskazujące Fabiańskiego jako najlepszego bramkarza tego sezonu w Anglii są prawdziwe.