Skrtel! 2:2! Trafia głową po dobrym dośrodkowaniu w pole karne!

Gerrard z dystansu i kapitalna interwencja Szczęsnego!

Zmiana w Arsenalu. Sancheza zastąpił Monreal.

• 90. min. + 3

Żółta kartka dla zatrzymującego kontrę Cazorli.

• 90. min. + 2

Druga żółta kartka dla Boriniego w ciągu dwóch minut. Za faul na Cazorli. Pograł niecałe 20 minut.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza dziewięć minut.

• 89. min.

Liverpool nie da za wygraną do ostatniej chwili. "The Reds" atakują. Ale ostatnia chwila już blisko...

• 87. min.

Flamini próbował z szalenie ostrego kąta. Zbyt optymistycznie.

• 85. min.

Zmiana w Arsenalu. Coquelin za Giroud.

• 84. min.

Zmiana w Liverpoolu. Kolo Toure zastąpiony Lambertem.

• 82. min.

Welbeck wpada w bramkarza w polu karnym, ale Jones długo zwijał się na murawie nie będzie.

• 78. min.

Coutinho! Ale koszmarny kiks. A dostał tak znakomite podanie!

• 76. min.

Lucas! Nieźle się urwał i ładnie podkręcił, ale piłka nieznacznie minęła słupek.

• 74. min.

Zmiana w Liverpoolu. Borini zastąpił Markovicia.

• 71. min.

Tym razem Welbeck ucierpiał. Napastnik leży na murawie.

• 69. min.

Gospodarze ostro wzięli się do roboty, ale, na razie, nie mogą wyrównać.

• 66. min.

Znowu mogło być szybkie wyrównanie, ale strzał, mimo pomocy mylącego rykoszetu, był fatalny. Szczęsny spokojnie łapie.

• GOOOOOOL

65. min.

Giroud! Kapitalna akcja Arsenalu, choć niektóre wybory był w niej bardzo dziwne. Giroud dostał świetne podanie, ale wybił piłkę poza pole karne, skąd z powrotem dograł mu Cazorla i... bramka!

• 62. min.

Szczęsny wyszedł z bramki, a Sterling go minął... z wykorzystaniem ręki! Sędzie nie zauważył, Sterling dorzucił w pole karne, stamtąd szybkie uderzenie głową na bramkę, której pilnowali dwaj obrońcy... ciut nad poprzeczką!

• 60. min.

Kolejny świetny atak Liverpoolu. Lucasowi i spółce nie udało się jednak znaleźć drogi do bramki.

• 58. min.

Słowak już w specjalnym czepku, można grać dalej.

• 55. min.

Cały czas trwa przerwa związana z opatrywaniem Skrtela.

• 52. min.

Giroud przypadkowo nadepnął Skrtelowi na... głowę. Krew na boisku, liverpoolczyk zwija się z bólu.

• 47. min.

Debuchy zgarnia żółtą kartkę.

Druga połowa ruszyła.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• GOOOOOOL

45. min. + 2

Debuchy! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka podbita głową do góry, straszne zamieszanie i walka o piłkę i Francuz skutecznie przepycha Skrtela. Trafia głową nad bramkarzem!

• GOOOOOOL

45. min.

Coutinho! Strata na własnej połowie, Brazylijczyk dostaje piłkę na linii pola karnego, świetnie zbiega na prawą nogę i trafia do bramki od słupka. Szczęsny bez szans.

• 42. min.

Coutinho i Flamini.

• 38. min.

Tym razem z kontrą ruszył Coutinho, a Marković dostał podanie i uderzył z kilkunastu metrów. Był niepilnowany. Zdecydowanie za mocno się odchylił. Wysoko nad bramką.

• 35. min.

Szczęsny! Uderzenie z bliska z ostrego kąta, polski bramkarz rzuca się z wyciągniętymi do przodu nogami i świetnie broni!

• 32. min.

Sterling i spółka atakują. Szczęsny coraz częściej musi się rzucać, ale nadal nie są to jakieś naprawdę groźne uderzenia.

• 28. min.

W zeszłym sezonie o tej porze meczu Liverpool prowadził już dawno 4:0, więc Arsenal i tak ma się z czego cieszyć.

• 24. min.

Jezus chroni trenera Liverpoolu.

• 19. min.

"Kanonierom" niezwykle trudno podejść pod pole karne rywali. Liverpool nadal naciera, choć Szczęsny jakoś szczególnie bać się też nie musi.

• 14. min.

Bardzo brzydkie wejście Flaminiego i zdecydowanie zasłużona żółta kartka.

• 11. min.

Pierwsze minuty zdecydowanie na korzyść Liverpoolu. Niezła akcja Lallany, ale uderzenie już nad poprzeczką.

• 7. min.

Pierwszy atak gości. Bramkarz spokojnie łapie piłkę.

• 3. min.

Świetnie zaatakowali gospodarze. Mertesacker zatrzymał rywala w takiej sytuacji, że powinna być kartka, ale sędzia oszczędził jeszcze Niemca. Gerrard z wolnego... ładnie podkręcił! Ale obok bramki.

• 1. min.

Zaczęli.

• Mario Balotelli tak objawił się na stadionie:

• Gromkie You'll Never Walk Alone!

• Jeśli z jakichś powodów nie możecie oglądać meczu, pamiętajcie o aplikacji Sport.pl LIVE na smartfony z Androidem, iPhone'y oraz Windows Phone'y! W niej czytać możecie także najświeższe sportowe doniesienia!

Wszystkie wersje aplikacji ściągniecie stąd.

• 17. kolejka Premier League, Liverpool podejmuje Arsenal. W bramce "Kanonierów" - Wojciech Szczęsny. Arsenal zajmuje obecnie (dopiero) siódme miejsce w tabeli, Liverpool jest (dopiero) 11.