Premier League. Świetny Boruc, asysta Maty [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 01 lutego 2014
  • KONIEC MECZU

90. min. + 5

Koniec ostatniego meczu, Stoke nieoczekiwanie pokonało Manchester United 2:1! Zapraszamy na niedzielę, na godzinę 17. Relacja na żywo z meczu Arsenalu z Crystal Palace w Sport.pl.

• 90. min. + 3

Stoke - Manchester United 2:1. Trzy rzuty rożne dla gości... Wynik się nie zmienia.

Cardiff - Norwich 2:1.

Kończą się powoli mecze: Everton - Aston Villa 2:1, Hull - Tottenham 1:1, Fulham - Southampton 0:3.

• 86. min.

Stoke - Manchester United 2:1. Stoke wciąż na prowadzeniu. Była nawet szansa na jego podwyższenie po rzucie rożnym.

• GOOOOOOL

70. min.

Southampton broniło się całą pierwszą połowę, a teraz prowadzi już 2:0! Najpierw prowadzenie dał Adam Lallana a druga bramkę zdobył Rickie Lambert.

• GOOOOOOL

47. min.

Goście wyrównali! Robin van Persie wykorzystał świetne podanie Maty i z bliska trafił do siatki. To dopiero 47. minuta, bo mecz United zaczął się z lekkim opóźnieniem.

Fulham - Southampton 0:0. Victor Wanyama zmieniony przez Jacka Cocka.

Everton - Aston Villa 0:1 Steven Pienaar zastąpił Rossa Barkley'a.

Zaczęły się drugie połowy.

• 45. min.

Przerwa we wszystkich pięciu meczach. Wyniki:

Cardiff - Norwich 0:1

Everton - Aston Villa 0:1

Fulham - Southampton 0:0

Hull - Tottenham 1:0

Stoke - Manchester United 1:0

• 45. min.

Stoke - Manchester United 1:0 W miejsce Jonesa wszedł Danny Welbeck.

• 43. min.

Stoke - Manchester United 1:0. Phil Jones ucierpiał w starciu z Jonem Waltersem. Napastnik Stoke trafił go głową w twarz, obrońca musiał zejść z boiska i jest opatrywany.

• 40. min.

Cardiff - Norwich 0:1. Ole Gunnar Solskjaer nie wytrzymał. Wilfried Zaha wszedł w miejsce Petera Whittinghama.

• GOOOOOOL

38. min.

Charlie Adam zdobył niesamowitą bramkę. Uderzył z rzutu wolnego z ponad 30 metrów, piłka przeszła przez mur, zmieniła lot po trafieniu w Michaela Carricka i wpadła do siatki.

• 36. min.

Fulham - Southampton 0:0 Boruc bohaterem gości! Dwa razy w jednej akcji postrzymał Darrena Benta, broniąc jego strzał z woleja i próbę dobitki. Co za mecz Polaka!

• 27. min.

Stoke - Manchester United 0:0. Na Britannia Stadium dziś mocno wieje i momentami mocno przeszkadza to piłkarzom.

• 23. min.

Fulham - Southampton 0:0. Doskonała obrona Boruca! Polak świetnie obronił strzał głową Brede Hangelanda po rzucie rożnym, ratując swój zespół od utraty gola.

• 21. min.

Stoke - Manchester United 0:0. Mata i Young sporo zamieniają się stronami, ale i tak najaktywniejszy jest wspomagający ich Evra.

• 18. min.

Fulham - Southampton 0:0. Gospodarze wciąż w natarciu. Lewis Holtby i Steve Sidwel próbowali swoich szans z dystansu, ale byli nieskuteczni.

• 14. min.

Stoke - Manchester United 0:0. Wayne Rooney zmarnował okazję, a strzelał z bliska po podaniu Patrice'a Evry. Goście grają dziś ofensywnym kwartetem: na szpicy jest Robin van Persie, po prawej Juan Mata, po lewej Ashley Young a cofnięty jest Rooney.

• 10. min.

Stoke - Manchester United 0:0. Rafael wszedł w miejsce kontuzjowanego Jonny'ego Evansa.

• 7. min.

Fulham - Southampton 0:0. Scott Parker bliski pokonania Boruca, ale Polak górą w pojedynku sam na sam.

• 3. min.

Everton - Aston Villa 0:0. Aiden McGeady po ładnej akcji uderzył z dystansu, ale w słupek.