Premier League. City nowym liderem [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 28 grudnia 2013
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Manchester City nowym liderem! Pokonał 1:0 Crystal Palace. Na tym kończymy naszą relację, zapraszamy w niedzielę, na relację z meczu Newcastle - Arsenal.

• 90. min. + 2

Koniec meczu Norwich - United! Goście wygrali 1:0.

Kończą się już pierwsze mecze. Hull pokonało Fulham 6:0, a Aston Villa zremisowała ze Swansea 1:1.

• 79. min.

Norwich - United. Murphy za Snodgrassa w drużynie gospodarzy. Po dobrej pierwszej połowie Norwich wyraźnie straciło inicjatywę po stracie gola. Czy w końcówce ponownie zaatakuje składniej?

• 69. min.

Norwich - United. Adnan Januzaj wszedł na boisko w miejsce Kagawy.

• 61. min.

City - Crystal Palace. Wciąż bez goli w Manchesterze. W 55. minucie gospodarze przeprowadzili podwójną zmianę. Za Fernandinho i Boyatę weszli Negredo i Nasri.

• GOOOOOOL

57. min.

Norwich - Manchester United 0:1! Danny Welbeck dał bardzo dobrą zmianę i przypieczętował to bramką. Piłkę przechwycił Hernandez, dopadł do niej Welbeck i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza.

• 49. min.

Norwich - United. Szansa Younga, ale piłka po jego strzale poszybowała ponad poprzeczką.

• 47. min.

Norwich - United. Zaczęła się druga połowa. Dobra akcja Younga, ale Kagawa pomagał sobie ręką i sędzia przerwał grę.

• 45. min.

Przerwa we wszystkich meczach. Wyniki do przerwy: Aston Villa - Swansea 1:1, City - Crystal Palace 0:0, Norwich - United 0:0, Hull - Fulham 0:0.

• 45. min.

City - Crystal Palace. Hart kontynuuje grę, ale śliwa pod jego okiem nie wygląda dobrze... Może być konieczna zmiana w przerwie.

• 42. min.

Norwich - United. Wciąż bez goli, ale gospodarze grają z faworyzowanymi gośćmi jak równy z równym.

• 35. min.

City - Crystal Palace. Cameron Jerome zderzył się z Joe Hartem. Ten drugi kontynuuje grę, ale pierwszego zmienił Marouane Chamakh.

• 26. min.

Hull - Fulham. Gospodarze bliżsi strzelenia gola. Próbował między innymi Ahmed Elmohamady.

• 25. min.

City - Crystal Palace. Przez pierwsze 24 minuty gospodarze oddali 10 strzałów, przy zaledwie jednym gości. Posiadanie piłki 77% do 23% na korzyść wiceliderów.

• 22. min.

Norwich - United. Kolejna świetna parada De Gei, tym razem po uderzeniu Hoopera. Gospodarze są coraz groźniejsi, ich akcje napędza bardzo aktywny prawoskrzydłowy Robert Snodgrass.

• 17. min.

Norwich - United. Ależ szansa dla gospodarzy! De Gea świetnie odbił piłkę z po strzale Martina z bliskiej odległości.

• 12. min.

Norwich - United United grający dziś w czarnych spodenkach i czerwonych koszulkach mają sporą przewagę, ale nie mogą przypieczętować jej zdobyciem bramki.

• 5. min.

Norwich - United Canal wybrał mecz Manchesteru United i na tym spotkaniu będziemy się skupiać w naszej relacji. Przed chwilą strzelał Kagawa, ale niecelnie.

• Manchester City może zostać liderem, bo ma tylko punkt straty do Arsenalu, który gra w niedzielę.