Głupi błąd Mignoleta, który wypuścił piłkę z rąk, ale sędzia odgwizduje faul.

• 80. min.

I teraz wszystko się znowu odmieniło. To goście coraz śmielej atakują.

• GOOOOOOL

76. min.

Jest remis! Świetne dośrodkowanie Lamberta i Pucheon bez problemów pokonuje Mignoleta strzałem głową!

• 71. min.

Sunderland idzie za ciosem. Cały czas atakuje. Bardsley zdecydował się na uderzenie z 30 metrów, obok bramki.

• GOOOOOOL

68. min.

Gol dla Sunderlandu! Podanie Johnsona do Bardsleya, który nie dał szans Borucowi.

• 62. min.

Druga połowa dużo żywsza niż pierwsza. Jednak to nadal goście przeważają.

• 59. min.

Bardzo dobry mecz Mignoleta dzisiaj. Po raz kolejny musiał wykazać się po uderzeniu Rodrigueza.

• 55. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Lallany, uderzenie głową Rodrigueza i Mignolet znowu broni.

• 54. min.

Ładna akcja gospodarzy, zagranie piłki w pole karne, ale Fonte na posterunku.

• 52. min.

Rodriguez uderzył głową, kolejna świetna interwencja MIgnoleta.

• 49. min.

I znowu na boisku wieje nudą.

Zaczyna się druga połowa.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Sędzia dolicza minutę.

• 42. min.

Lambert ładnie przyjął piłkę, znalazł się sam na sam przed Mignolet i skiksował. Piłka doturlała się do bramkarza.

• 40. min.

Pierwsza interwencja Boruca. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego O'Shea zgrał piłkę głową do Johnsona, który z bliska uderzył za lekko, aby zaskoczyć polskiego bramkarza.

• 36. min.

Po dwóch celnych strzałach gości, znowu nuda na boisku

• 32. min.

Zamieszanie w polu karnym Sunderlandu, sprytnie między nogami obrońców piłkę zmieścił Rodriguez, jego strzał broni bramkarz gospodarzy.

• 29. min.

Pierwszy celny strzał w meczu. Lambert z 25 metrów prosto w Mignolet.

• 26. min.

N´Diaye przebiegł pół boiska, nie dał się zatrzymać żadnemu rywalowi, ale ostatecznie jego uderzenie zostało zablokowane.

• 22. min.

Spotkanie wyjątkowo nudne, żadnych strzałów czy akcji podbramkowych.

• 19. min.

Dobre dośrodkowanie Lallany do Lamberta, McClean w ostatniej chwili ratuje swój zespół udanym wślizgiem.

• 14. min.

Olbrzymia przewaga w posiadaniu piłki drużyny Boruca. 72% do 28%.

• 10. min.

Kolejny rzut rożny dla gości i po raz kolejne świetnie we własnym polu karnym interweniuje Mignolet.

• 7. min.

Nudny początek meczu. Obie drużyny grają bezpiecznie.

• 4. min.

Rzut rożny dla Southampton. Mignolet pewnie wyłapuje dośrodkowanie.

• 1. min.

Początek meczu!

• Obie drużyny sąsiadują w tabeli. Goście są na 14. miejscu, gospodarze na 15. Teoretycznie obu grozi jeszcze spadek.

Sunderland
Bramka: Bardsley (68.) Skład: Mignolet, Bardsley, O´Shea, Cuellar, Rose, Larsson (75. Vaughan), N´Diaye, Colback, McClean (46. Wickham), Johnson, Graham
Southampton
Bramka: Puncheon (76.) Żółta kartka: Shaw (74.) Skład: Boruc, Clyne, Hooiveld, Fonte, Shaw, Davis, Schneiderlin, Cork (73. Ward-Prowse), Lallana (73. Puncheon), Rodriguez, Lambert