0 : 1
Terminarz

• sobota, 30 marca 2013
  • 90. min. + 2

Ataki Sunderlandu są bardzo chaotyczne, nie zanosi na to żeby coś z tego wyszło.

• PILNE

90. min.

Sędzia doliczył aż sześć minut.

Wickham strzela sprzed pola karnego, piłka w rękach De Gei. Piłkarze Sunderlandu bombardują już pole karne MU przy każdej możliwej okazji.

• 88. min.

Robi się gorąco pod bramką MU, ale piłka zatrzymuje się gdzieś w nogach obrońców. Nic z tego nie będzie.

• 85. min.

Zmęczony Anderson schodzi z boiska, pojawia się na nim Tom Cleverley.

• 80. min.

Buttner jest dziś dużo bardziej zapracowany w ataku niż w obronie. Mocno uderzył z dystansu i Mignolet musi wybijać na rzut rożny.

• 79. min.

Bardsley schodzi z boiska, a w jego miejsce Larsson.

• 76. min.

Bardsley strzela z dystansu, ale piłka leci wysoko nad bramką de Gei.

• 70. min.

Manchester uznał, że na wszelki wypadek lepiej nie oddawać piłki Sunderlandowi i długo rozgrywa na połowie rywala. Do sytuacji bramkowej nawet się jednak nie zbliżył.

• 65. min.

Coraz odważniej zaczyna atakować Sunderland. Sessegnon próbował uderzać z przewrotki.

• 61. min.

Po rzucie rożnym De Gea zderza się głową z Nemanją Vidiciem. Obaj wyglądają na oszołomionych, ale grają dalej.

• 60. min.

Sessegnon był blisko dobrej pozycji strzeleckiej, ale Evans wybija na rzut rożny.

• 50. min.

Początek drugiej połowy nie zapowiada zmiany obrazu meczu. Manchester wszystko ma pod pełną kontrolą.

• PILNE

Bramkę dla Manchesteru zaliczono jednak jako samobójcze trafienie Titusa Bramble'a. Van Persie wciąż czeka więc na bramkę.

• Manchester United po pierwszej wygrywa z Sunderlandem 1:0. Zespół Aleksa Fergusona gra bardzo mądrze, nie daje rywalowi szans na rozwinięcie skrzydeł i regularnie zagraża bramce Mignoleta. Szczególnie groźny jest Robin Van Persie, który próbuje kończyć strzałem niemal każdą akcję. Raz mu się udało - w 27. minucie piłka po jego strzale (i po nodze Bramble'a) trafiła do siatki.

• 45. min.

Jeszcze jedna próba Van Persiego i sędzia kończy pierwszą połowę.

• 43. min.

Carrick pacyfikuje kolejną nieśmiałą akcję Sunderlandu.

• 41. min.

Van Persie faulowany przez McCleana. Sam podchodzi do rzutu wolnego, uderza pod poprzeczkę i znów świetnie interweniuje Mignolet.

• 38. min.

Van Persie ma ochotę na kolejne gole. Dopada do podania Younga i strzela po ziemi, ale Mignolet łapie piłkę.

• 33. min.

Coraz większa przewaga Manchesteru United, ale Sunderland próbuje kontrować. Young przerywa akcję faulem.

• 33. min.

Zmiana w Manchesterze United. Za da Silvę wchodzi Evans.

• 32. min.

Znów szarżuje Buttner, tym razem został powstrzymany faulem.

• 27. min.

Gol dla Manchesteru United! Van Persie dostaje piłkę na lewej stronie. Wchodzi w pole karne i zwodzi Bardsleya. Decyduje się na zaskakujący strzał z narożnika pola karnego. Piłka nabiera dziwnej rotacji, jej kierunek zmienia jeszcze Bramble i Mignolet jest bezradny. Piłka ląduje w prawym górnym rogu bramki.

• 20. min.

Valencia zderzył się z Johnem O'Shea, obrońca Sunderlandu chwilę leży na murawie, ale na szczęście wstaje o własnych siłach i może dalej grać.

• 19. min.

Dośrodkowanie z lewej strony, Mignolet nie był najlepiej ustawiony, ale spokojnie wybija piłkę na rzut rożny.

• 16. min.

Manchester nie rzuca się do huraganowych ataków, ma przewagę, ale wciąż niewiele z niej wynika.

• 12. min.

Buttner przedziera się przez obronę Sunderlandu, dochodzi do pozycji strzeleckiej, ale Mignolet wychodzi z bramki i powstrzymuje szarżującego Holendra.

• 10. min.

Sessegnon ładnie prowadzi piłkę, ale podaje niecelnie do wchodzącego w pole karne Grahama.

• 7. min.

Manchester rozgrywa piłkę przed polem karnym rywala. Young dośrodkowuje, ale trafia w rękę obrońcy Sunderlandu. Rzut wolny.

• 3. min.

Pierwszy strzał na bramkę. Van Persie próbuje uderzać głową, ale miał niewygodną pozycję i strzelił zbyt lekko. Mignolet łapie piłkę bez problemu.